Робота в компанії Cypress (Infineon)

Автор Golem, 11.03.2009 10:29:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

На роботу в українському підрозділі компанії Cypress Semiconductor у Львові потрібні інженери-електронщики (HW Engenier, Embedded C Programming). Основні вимоги:

- Глибоке знання аналогової та цифрової електроніки
- Технічна англійська мова
- Сі, асемблер

Зарплата висока, хороші умови праці, дружній колектив!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

В нас з"явилося дві вакансії для тестерів. Робота полягає у виконанні функціональних тестів для PSoC1, PSoC3,5 контенту.

Тестові Завдання в Додатку.  Якщо хтось має бажання спробувати - звертайтеся, компанія надасть всі засоби розробки. Умови будете обговорювати окремо з шефом після успішного виконання тестових завдань. Ми зацікавлені знайти висококваліфікованих фахівців, тому ЗП буде відповідною.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roman_P

Прошу детальніше про роботу в Cypress мені на пошту roman_123@ukr.net . Бажано номер телефону .

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Dima_Bear


Golem

Завжди є для толкових людей :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

bohdany

Цитата: Golem від 17.03.2011 17:23:50
Завжди є для толкових людей :)
Привіт, можна попробувати потрапити на роботу в Cypress?
будь ласка інфу В ПРИВАТ

Stas


Буду вдячний, якщо вишлете інфу і мені.

nazzik

Привіт! чи є ще вакансії? Вважаю себе спеціалістом в аналоговій техніці, маю купу розробок за які не платять гроші. Зараз працюю інженером проектантом і пусконаладчиком в компанії, яка займається промисловим зв'язком! Робота ця НЕ ПРЕ, хочу безпосередньо займатись розробкою схем за гроші, а не в якості хоббі!!!

Golem

Так, для хороших спеціалістів наші двері завжди відкриті. Аналогова техніка це дуже добре, а як з мікроконтроллерами і Англійською? Також добре якби ти скинув мені Резюме на пошту
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Додав троха відповідей на типові запитання.

- Наше представництво засноване в Україні з 2003 року.
- Офіс знаходиться на Новому Львові
- Зарплата Офіційна, висока, в Гривнях
- Робочий день стандартний, з 10 до 19 годин
- Можливі поїздки за кордон
- Знання Англійської обовязкове

Завжди раді хорошим спеціалістам з досвідом роботи!
Дігери всіх країн єднайтеся!

matvs

Ще додаю:

кожного дня безкоштовна кава з печивом.
в обід безкоштовні булки.
кожного року організовуються корпоративи, які часто оплачує фірма.
Оплачувана Відпустка - 2 тижні + 1 один тиждень в рік.
Дружній колектив.
Додаткова оплата за патенти та статті.
На фірмі є безкоштовний тренажерний зал, більярд та тенісний стіл.
Організовуються безкоштовні футболи та волейболи.
Знижки в аквапарк...
Ще в компанії є безкоштовні якісні курси англійської мови.


rostokus

Добрий день. Скажіть, будь ласка, які є актуальні вакансії?

Golem

Привіт!

Постійно шукаємо людей з досвідом роботи в електроніці та програмуванні. В залежності від рівня знань і досвіду беремо в команди тестерів, інженерів, research, написання компонентів чи чисте C# програмування. Також потрібні кваліфіковані PM з досвідом більше 5 років. Розробники для ПЛИС.

Профіль роботи: розробляємо і підтримуємо ємнісні touch screen від ідеї і блок схеми до чіпа і рішення інтегрованого в пристрій замовника. IDE PSoC Designer i PSoC Creator також великою мірою написані в Україні. Співпрацюємо з Samsung, Nokia, Rim та іншими провідними виробниками телефонів та планшетів.

Автоматизоване тестування заключається в написанні скриптів для тестових платформ та роботів і обробка результатів.

Практикуються поїздки за кордон різної тривалості. Американська система управління зі щорічним переглядом зарплатні і просуванням по карєрній драбині.

Так що Ласкаво Просимо!
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorchuk

Добрий день. Розкажіть, будь ласка, детальніше про вакансію Embedded Firmware Engineer (http://rabota.ua/company1250581/vacancy4904239).

Golem

Цитата: explorchuk від 01.10.2012 15:28:08
Добрий день. Розкажіть, будь ласка, детальніше про вакансію Embedded Firmware Engineer (http://rabota.ua/company1250581/vacancy4904239).

- Написання коду (дизайни клієнтів або компоненти) для мікроконтролерів PSoC1/3/5  ядра 51/ARM 8/32 bits
- Написання коду\компонентів для Touch Screen Controllers 32bit/Cortex M0/M3

На С, деколи С++, деколи Python
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorchuk

Дякую за оперативну відповідь.
Маю до вас ще питання. Чи є можливість працювати у вас не повний робочий день/тиждень/місяць для аспірантів останнього року навчання?


Golem

Цитата: explorchuk від 04.10.2012 20:21:38
Дякую за оперативну відповідь.
Маю до вас ще питання. Чи є можливість працювати у вас не повний робочий день/тиждень/місяць для аспірантів останнього року навчання?

Так, в нас працює багато аспірантів на різних стадіях навчання. З цим проблем нема.
Дігери всіх країн єднайтеся!

kolka

Добрий день!

Напишіть будь ласка в ПП або на форумі:

1) як проходить процедура прийому на роботу?

2) Як я знаю спочатку дають тестове завдання...а псля його завершення?

3)Спочатку тестовий проект чи зразу робота(стажування)?

4)Який початковий зарплатний мінімум і коли отримується зарплата - після, наприклад, стажування чи в інший спосіб.

Golem

Цитата: kolka від 10.12.2012 14:13:03
Добрий день!

Напишіть будь ласка в ПП або на форумі:

1) як проходить процедура прийому на роботу?

2) Як я знаю спочатку дають тестове завдання...а псля його завершення?

3)Спочатку тестовий проект чи зразу робота(стажування)?

4)Який початковий зарплатний мінімум і коли отримується зарплата - після, наприклад, стажування чи в інший спосіб.

1) На основі співбесіди і деколи тестового завдання

2) Зазвичай Беруть на роботу, якшо все гуд

3) І так і так

4) Зарплата отримується після прийому на роботу. Мінімум аналогічний як в інших аутсорс компаніях.
Дігери всіх країн єднайтеся!

234 Гості, 0 Користувачів