Допомагаєм

Автор T.a.Z.z.Z, 13.11.2010 20:48:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

ти і твої друзі в курсі шо це кримінал (взлом+проникнення на приватну/державну/військову територію) ? головне шоб ви це зрозуміли, і не було дивних ситуацій шо хтось перестрашився і дав на тапки у відповідальний момент.

inkognito

 ін LOM VERITAS, амінь!!!  :)
Resistance is futile

T.a.Z.z.Z

ми все прекрасно розумієм, якщо хтосьпоробує тікатити то нехай потім начуваєтся, нарешті я дочекався цего дня прийду якщо залізем буде зввіт

.

Були сьогодні там прийшли попорпались 2 години нічого не добившись і пішли.
Приходимо туди, я взяв з собою олію надіючись що коли змащу то все піде нормально, взяли це металеву невелику трубу почали пробувати перша ручка під невеликими зусилями пішла нормально, друга теж рухалась, а ось третя ніяк ми і тягнули 3 чоловік і скакали по ній(вона знизу) і копали і били ніяк а четверта узагалі знята, тому почали пробувати через вентиляцію, але там така система шо капец, двері були трошики привідкриті ми посвітивши ліхтариками побачили болт на якому накручена шайба і недає тим дверям рухатись так як отвір був маленький ми до того болта не дістались, обдивишись що ще можна було зробити ми побачили що кришка тої вентеляції тримаєтся тільки на двох болтах і то один з яких майже відкучений, зрозумівши що туда ніхто не лазив(хіба що з території автопарку) по вигляду другого болта, в суботу підем з ножовкою по металу, яку ми не взяли через те що ще немаєм досвіду що і як робити.
видалено адміністрацією

inkognito

WD40 у поміч вам...Як то все схоже, маю на увазі метод гайки-болта на засувках евакуаційних виходів. То скоріш за все не вентиляція, а запасний вихід, звісно траплялись і суміщені.
Resistance is futile

T.a.Z.z.Z

все можливо, думаю це точно запасний вихід, він знаходится в тому ж маленькому приміщенні що і герма десь метра пів від неї,але чому там решітка а не ще одна герма не розумію, той wd нема куди лити тай ще треба ручку одну десь взяти, будем пробувати через запасний добиратись всього один болт відрізати нестрашно
видалено адміністрацією

inkognito

  WD40, лом, та ручка від справного замка вам у поміч...Та й звісно у першу чергу клепка
Resistance is futile

T.a.Z.z.Z

Сьогодні знову туди ходили, і знову ніякого результату, почали пиляти болт надіялись що він тільки один бо 2 отвори знизу були пусті, а третій ледь тримався, ми перепиляли більше половини болта і тут замічаємо що знизу є ще два болта які вкручені таким чином що треба пиляти і ще кусок кришки разом із ними, wd-40 я не знаю як на них залити вони знизу під кришкою тай  відкритої різьби нема, ми лишились того роверка і думали що ще можна зробити,  взяли ломіка почали відсувати дверки того запасного входу відсунули так що туда під невеликими зусилями і царапинами влізла рука, дуже добре було видну ту систему яка не дає відкритись тим дверцятам ми попробували ту систему відкрутити вона ніяк не піддавалась, вже не знаю що робити тут на мою думку тільки болгаркою якої в нас нема, може ви щось підкажите?
видалено адміністрацією

Caesar

 Але якщо туда можна дістатись термітом то і пилкою теж нема чого видумувати щось на свою голову - краще по черзі розпиляти болти  і всьо...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

T.a.Z.z.Z

та вся проблема в тому що якщо різати пилку:
1. буде важко бо то знизу
2. якщо і різати то вже пів куска металу теж треба буде різати бо так до болта не добратись.
видалено адміністрацією

zelja

Ви би краще фотку тих болтів виложили . а то тут нуіхто не може дати дупля ...

T.a.Z.z.Z



ці як я назвав "нові болти" вони теж дуже ржаві, я можу рукою дістати ту систему що в середині але я її не можу відкрити ніяк
видалено адміністрацією

T.a.Z.z.Z

Сьогодні знову туди лазили, купили wd-40, як хтось вже тут казав то галіма буржуйська фігня, наляпали її почекали пів години почали пробувати шось робити нічорта не виходить. Я вже не знаю що робити, всі мої плани зруйновані :'(.
ось фото звідти : 1.
2.Тут має бути ще одна ручка
3.Ось цей загадковий запасний вхід-вентиляція
4.Ось це тримає всю ту решітку
5.Перша пуста дирка від старого болта, а далі болт якщо його різати то треба ще перегородочку різати і пилкою по металу не поріжеш треба болгарку
6.Ну і накінець як ми пробуєм то відкручувати .

ЩО ж мені робити
видалено адміністрацією

Lesyk

пиляти болти венти.спиляєте ті 2 - можна буде вструмити лома і за допомогою "важеля" відігнути троха, щоб можна було б пролізти.

T.a.Z.z.Z

Ну кажу якщо їх пиляти то треба щей дві перегородки пиляти вони у самому куті нам це не підсилу, а вони щей знизу тут тільки болгарка якої в нас нема, навіть якщо буде то розетки треба
видалено адміністрацією

Lesyk

надішли мені свій номер асі чи скайпа - я тобі усе культурно розкажу.

:-)

Цитата: T.a.Z.z.Z від 22.11.2010 20:04:24
Сьогодні знову туди лазили, купили wd-40, як хтось вже тут казав то галіма буржуйська фігня, наляпали її почекали пів години почали пробувати шось робити нічорта не виходить.
Я знову правий, як банально. :-\

Але бачу там троха інакше треба. ВеДешка так і не дотекла туди куди мала б. Треба спочатку за допомогою хоча би цвяха поколупати довкола, здерти іржу, яка відносно легко вилучається і не дає реагенту (читай солярі-оливі-ВД) дістатися до місця призначення (слюсарі для того використовують дротяну щітку, шила і тому подібну хню). Зачистити надоть, одним словом. Тоді вже реагентом мастити. Якщо не йде, кілька раз вгребти молотком-чимось іншим.
Ще є варіант - валити кувалдою по трубі, яка надягнута на ручку. Але згідно вимог ОП, такі речі заборонені, треба щоб все гарно трималося. Ну і шуму дофіга, особливо якщо не виходить

Також відгвинтити ото що без ручки можна спробувати за допомогою ключа ріжкового, або газового,або розвідного відповідних типорозмірів, особисто надаю перевагу в таких справах ключам накидним - можна вхєрячити ногами, важкими предметами, труби застосовувати для подовження важеля простіше, бо ключ не злітає.  Як міряти розмір потрібного ключа думаю знаєте. гг. Там десь діапазон 22-27.

Цитата: T.a.Z.z.Z від 22.11.2010 20:04:24
Я вже не знаю що робити, всі мої плани зруйновані :'(.
ЩО ж мені робити

О жахи!
Напоїть Зелю з Роєм і запустіть туди - до ранку всьо буде доступне і похєрене.
Можна ще взяти мене і Лесика, но не поїти. ;D

P.S. Повеселила ваша уніформа. :)
Декольтем своїм мене манила.

Caesar

м , цікаво куди подівся наш юний дослідник? і як в нього успіхи?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

zelja

Цитата: Цезар від 30.11.2010 10:10:02
м , цікаво куди подівся наш юний дослідник? і як в нього успіхи?
фараони хапнули  ;D

234 Гості, 0 Користувачів