Допомагаєм

Автор T.a.Z.z.Z, 13.11.2010 20:48:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

T.a.Z.z.Z

Привіт, я хлопець 15 років сьогодні почув про бомбіки дуже зацікавився, я живу в місті Миколаєві що біля Львова це рай центер, в мене питання: в кожному місті є бомбіки, і чи можуть бути в такому містечку як моє, де вони можуть знаходитись  швидше за все, які ознаки бомбіка, і може щось відомо про якісь бомбіки в Миколаєві ??
видалено адміністрацією

inkognito

 Мої вітання! На твому місці шукав би коло великих промислових об'єктів, котрий у вас лише один, цемент-завод. Оскільки він дуже навіть гарно працює, кинь оком скажімо на New Розділ, що так недалеко твого рідного міста
Resistance is futile

Caesar

=) Ознаки це вентеляційні шахти
А бомбосховища лекше шукати на територіях заводів, військових частин, аеродромів. Почитай форум - звіти про бомбосховища співстав і зрозумієш. Але одному не варто лізти невідомо куди...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

T.a.Z.z.Z

Ну на цементний мене ніхто не впустить там охорона камери і все таке, на сірці був але не довго та і потрапити мені туди важко, мене б цікавило щось у місті, у нас в місті я знаю був невеликий склозавод може там глянути?, ще біля клубу є щось на подобі верху вент шахти а ще в одному місці біля роддому був такий вхід вниз під землю і залізні двері але нажаль його засипали землею і зробили зверху стоянку, мені ціка основвні ознаки бомбіків, я завтро постараюсь закинути фотку якщо не помиляюсь шапки вентеляції, один не полізу точно
видалено адміністрацією

T.a.Z.z.Z

а у нас ще один є великий завод, закинутий але там є охорона, завтра буду пробувати щось шукати
видалено адміністрацією

inkognito

ЦитуватиНу на цементний мене ніхто не впустить там охорона камери і все таке,
Тобі видніше
Цитуватина сірці був але не довго та і потрапити мені туди важко,
і там як мінімум 3 достовірно відомих бомбіка, просто забий на них
Цитуватимене б цікавило щось у місті, у нас в місті
і нас також, знатимеш - пиши
Resistance is futile

T.a.Z.z.Z

якщо зможу закину вам фотки можлививих входів у бомосховища, сьогодні був біль пошти там за парканчиком видно вентеляцію шапку, і трубу на відстані метрів 20 від будинку пошти, там охорона якщо зможу то завтра туди полізу
видалено адміністрацією

Caesar

курво, завтра буде шось штрашне. у новинах скажуть:в Миколієві, невідомий непомітно зняв охорону, проник на територію пошти і вчинив теракт над нещасними листами.

А якщо серйозно добре подумай і дивись куди лізеш. Ну і скажи комусь щоб знали де тебе шукати...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

:-)

Так-во, слухай сюда:
Фотографуєш вентшахти, воние ж "шапкие вентиеляції", викладаєш до відповідної темие.
Далі мие думаємо чи варто туда пхати свій (читай твій) зад і даємо/не даємо добро. Понєу?
Без фанатизму тіко, а то юнацькі головие гарячі як правило роблять пригодие на юнацькі задниеці і геморой батькам. Досвід асабиестией.
Декольтем своїм мене манила.

T.a.Z.z.Z

Бліна невчасно зломались два фотоапарата, сьогодні постараю у друзів фотік взяти і закинути у цю відповідну тему фотки.
..
Сьгодні був досить успішний день я точно дізнався що в нас є три відомі бомбіки і всі вони діючі я знаю як до ниж війти, завтра з друзями полізу до одного, а у два попасти дуже важко обєкти під пильним наглядом дядька охоронця.
..
Ура знайшов свій перший бомбік, вхід під землю трошки доріжки і гермо двері, тільки чомусь 3 заржавілих речага на них, і з боку щось похоже на віконце з великою металевою решіткою, завтра буде перша вилазка будем пробувати через то вінко але там завіси теж поржавіли треба буде ломіка взяти якщо поліземо то закину фотки, бомбік знаходится на тереторії автопарку, один вхід на тереторіії, а другий через паркан. може хтось скаже як гермодвері відкрити з заржавілими ручками?
видалено адміністрацією

Roy

Цитата: T.a.Z.z.Z від 17.11.2010 17:53:35
Ура знайшов свій перший бомбік, вхід під землю трошки доріжки і гермо двері, тільки чомусь 3 заржавілих речага на них, і з боку щось похоже на віконце з великою металевою решіткою, завтра буде перша вилазка будем пробувати через то вінко але там завіси теж поржавіли треба буде ломіка взяти якщо поліземо то закину фотки, бомбік знаходится на тереторії автопарку, один вхід на тереторіії, а другий через паркан. може хтось скаже як гермодвері відкрити з заржавілими ручками?
WD-40 тобі в поміч.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Або соляру. Або масло машинне, таке як для швейних машинок. Рідке і світле - для авто воно трохи не те, принаймні не пробував ним.
Ну ще можна бензином, але обережно щоб не бабахнуло там від випарів.

На різьбові з'єднання його ллють, Ввам відповідно туди де відбуватиметься тертя.

А ВДшка це галіма буржуйська туфта, да))
Тобто відсутній сенс таку дорогу річ лити туди, якщо це не планується використовувати постійно.
Декольтем своїм мене манила.

T.a.Z.z.Z

а той вд-40 поможе ? вони такі ржаві що дивитись тяжко і ще походу одна ручка знаята що робити ?
а через вентеляцію туди попасти можна ?
В мене є якась ще радянська фігня від ржі може попробувати ?
видалено адміністрацією

Lesyk

шукай вент. шахти зі скобами всередині, у них і продирайся.герму відколупати - в більшості випадках це дуже важко і шумно.

T.a.Z.z.Z

з боку є вікно досить велике з досить великою решітку можна тудою пробувати але куди я попаду ?
а всі решту входи на тереторії яка охороняєтся, місце не людне тому можна і шуміти
видалено адміністрацією

Lesyk

в бомбосховищах такі поняття як "вікна" відсутні впринципі.хз куди ти потрапиш.

T.a.Z.z.Z

Ну це не вікно, я вже десь таке бачив зараз якщо найду то скину ссиль
видалено адміністрацією

T.a.Z.z.Z

Не найшов, це така решітка досить широка і груба, за розмірами як вікно,  була закручена великими болтами, дуже похожа на вентеляцію, вона збоку біля дверей якщо то шо то то таке може бути там тільки гермо двері і воно, я б хотів герми відкрити але як
видалено адміністрацією

Lesyk

моя тобі порада - є вибір між колупанням венти і герми - обирай венту.герми часто закривали на "ключ" і той ключ забирали...герми створені шоб їх було досить важко розкалупати.фото потрібне, тоді точно можна буде щось сказати.

T.a.Z.z.Z

вже домовився з друзями беру лом іду виколуповати вент, болти розкучені тьки завіси ржаві думаю ломим відкриєм, а що до фото тоо блін якраз 2 фотіка зламалось а взяти нема в кого
видалено адміністрацією

413 Гості, 0 Користувачів