ЛьвівХімСільмаш

Автор inkognito, 15.11.2010 12:07:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Обговорення основної теми.
   Окрему хочу подякувати Yuriy за організацію та чудове місце, а також колєгам - YserL'у та Цезар'ю. Похрестив усіх
Resistance is futile

Caesar

Також дякуємо Олегу за чудові фото, звіт і кумпанію)))
ну і звісно Юріям))
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Yuriy

Цитата: inkognito від 15.11.2010 12:07:09
   Обговорення основної теми.
   Окрему хочу подякувати Yuriy за організацію та чудове місце, а також колєгам - YserL'у та Цезар'ю. Похрестив усіх


Дякую!!! А вам в свою чергу хочу подякувати за чудову компанію, та гарно проведений час!
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

Ше будемо чекати на фото Роя та Зелі - вони нинька зранку там були, певно зробили купу файних фото
Resistance is futile

Caesar

2 zelja 
Підібрали слоників по розімру?)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

zelja

Цитата: Цезар від 15.11.2010 15:00:32
2 zelja 
Підібрали слоників по розімру?)
неа а длячого .без потреби їх брати хіба що би було . а так я колис ь набрав їх ... і вдівав тільки 1 раз і то на флеш-мобі.

STALKER

гарно сходили) дійсно цікавий обєкт.всім по плюсу

Roy

І від мене по +. Молодці.
Сьогодні докинемо по пару слів та фоток.
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

класні труби на 4 фото) (фото  Смайла)

Golem

Заліковий Опис. З приємністю переглянув фото. І погодка якраз супер для фотографування. Ніхто не заперечує шоб перенести його в Звіти?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Гадаю вже пора, хіба може тільки дочекатись фото Роя та Зелі
Resistance is futile

SANECKA

Так жалкую,що в мене тіко один вихідний. Першій і другій експедиціїї реальний і жирний +

Yuriy

Одне питання мене ще дуже гризе, невже на такому великому обєкті, де працювали тисячі людей жодного бомбіка?
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

SANECKA

Львівсільмаш є ще на Городоцькій 207,от там дійсно є два бомбаря,правда незнаю як там з охороною. Цікавить мене ще такий обєкт як Конвеєр що неподалік від сільмашу на рясне, чи там є охорона?

Roy

Цитата: SANECKA від 16.11.2010 00:53:30
Львівсільмаш є ще на Городоцькій 207,от там дійсно є два бомбаря,правда незнаю як там з охороною. Цікавить мене ще такий обєкт як Конвеєр що неподалік від сільмашу на рясне, чи там є охорона?
Охорона там є, але не всюди  ;). На наступний раз сміло можна планувати вилазку, але треба бути там максимально обережними.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Цитата: Yuriy від 16.11.2010 00:10:48
Одне питання мене ще дуже гризе, невже на такому великому обєкті, де працювали тисячі людей жодного бомбіка?
Це трохи дивно, як на мене. Є комлекти аптечок, протигазів, фільтрів та інших допоміжних штукенцій, але чомусь в адмін споруді. Чому? Можливо перенесені звідкись? Можливо з якогось підвалу, а може, десь там таки є бомбік? Ну, це все спогади наразі.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Переніс. Всі старі лінки з обговорення і на нього працюють.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

ЦитуватиЦе трохи дивно, як на мене. Є комлекти аптечок, протигазів, фільтрів та інших допоміжних штукенцій, але чомусь в адмін споруді. Чому? Можливо перенесені звідкись? Можливо з якогось підвалу, а може, десь там таки є бомбік? Ну, це все спогади наразі.

ІМХО скоріш протигази, аптечки та інша шняга зберігались на власне на виробництві, потому були перенесені в одмін-корпус, скажімо в кубінет інженера ЦО. Земля там не сприяє підземному будівництву, велика вологість, торфовища, є навіть деякі типово болотні рослинки (принаймі мені так здається  :) ). Ви може звернули увагу, але більшість будівель (крім технологічних) підвалу не мають, і побудовані на насипі у 2-3 метра висотоу?
Resistance is futile

:-)

Цитата: Roy від 16.11.2010 03:16:23
Є комлекти аптечок, протигазів, фільтрів та інших допоміжних штукенцій, але чомусь в адмін споруді.
То не адмінспоруда, то таксать виробничо-побутовий корпус. Там роздягалки.
Адміністративною там є та висока будівля. вестибюлем якої ми пройшли на територію.
Як на кабінет інженера ОП/ЦО якось тіснувато там.
Можливо в часі реорганізації перенесено. Наразі загадка все ж.
Невже працівники цього підприємства мали такі мізерні шанси на порятунок в разі всіляких конфліктів?
Хоча й справді - кому знадобиться обладнання для опестицидження полів внаслідок війни ядерної.
Хоча можна розчини дегазаційні-дезактиваційні розпилювати. ГГ.

До zelja:
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

   Зелько, RADICAL.сРУ - ну то повний відстій. Ось твоїх фоток із New Роздолу вже на форумі не є...вгадай, де вони лежали?
Resistance is futile

214 Гості, 0 Користувачів