ЛьвівХімСільмаш

Автор inkognito, 15.11.2010 12:07:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike555

колись гуляв там.яким транспортом можна добратися ?

Bottlehunter_

Цитуватиколись гуляв там.яким транспортом можна добратися ?

Всіма маршрутками, що їдуть на Рясне. Доїхати до кінцевої, а далі рухатися візуально. На саму територію є кілька входів. Можна ще пройти через промзону, попри ТЕЦ, що, на мою думку, цікавіше. Можна ще ровером через Левандівку і Білогорщу.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 05.04.2011 09:41:58
Можна ще пройти через промзону, попри ТЕЦ, що, на мою думку, цікавіше.
Де там ТЕЦ? Хто посмів? 8) Там ж лише промкотельня десь на горизонті видніється.
Декольтем своїм мене манила.

Mike555

Хлопаки,а як попасти в той машиний зал ? :D

inkognito

 Через вхідні двері  :) Без приколу
Resistance is futile

Mike555

В сенсі,вхід адмінбудинку,де грузовик стоїть ?

inkognito

ні, із протилежного боку
Resistance is futile

Mike555

Там тепер,вроді,всі двері закриті - непролізти ???

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Mike555

Обект тепер належить митниці.Хочуть переробити останки заводу під склади.
Якщо хтось хоче йти туди на екскурсію,то будьте обережні від 17.00 до 19.00 -  там тепер любить навідуватись наша доблесна міліція.

Oly

Народ, хтось знає куди зараз дівається цей завод?
Ще 2 місяці тому неподалік того великого ангару було 4 металеві естакади (чи як там вони називаються), а зараз від них тільки бетонні стовпи залишились.
Це порядок наводять нові власники, чи хтось собі просто забирає те, що йому потрібно?
Так само з тих 4 веж, що через дорогу від головного входу, 2 місяці тому була тільки одна похила, яку чи то розбирали, чи то руйнували краном. Зараз її вже нема(((
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Oly

Найшла фото естакади, якої вже нема. Так гарно було)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

mitncik

Цитата: Oly від 06.09.2013 18:20:34
Народ, хтось знає куди зараз дівається цей завод?
Ще 2 місяці тому неподалік того великого ангару було 4 металеві естакади (чи як там вони називаються), а зараз від них тільки бетонні стовпи залишились.
Це порядок наводять нові власники, чи хтось собі просто забирає те, що йому потрібно?
Так само з тих 4 веж, що через дорогу від головного входу, 2 місяці тому була тільки одна похила, яку чи то розбирали, чи то руйнували краном. Зараз її вже нема(((

Я тобі відкрию секрет. Є такі браві хлопці - металхантери. Зазвичай зникання "металевих есакад", а також різноманітних металевих веж це їхніх рук справа.

Oly

Ну металхантери зазвичай щось менше полюють, а це величезні куски металу, яких без особливого транспорту не забереш
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

mitncik

Цитата: Oly від 06.09.2013 21:29:29
Ну металхантери зазвичай щось менше полюють, а це величезні куски металу, яких без особливого транспорту не забереш
Помиляєшся. Мітолхантери ріжуть все, що під руку попадеться. І транспорт взяти не проблема. Воно себе окупить.

Driver

В кінці вул. В. Великого є була випробувальна станція заводу львівхімсільмаш, добрячий шмат території біля житлових новобудов. Давно стояли пустими ці приміщення, і ось і їх забирає до себе привид комунізму в місце де їм буде добре. Тепер лише сліди кольрових фотографій на сайті будуть звязувати експлорерів з промисловим гігантом. Ви скажете: - а як же ж Рясне, як Городоцька? Я відповім: - чи довга їхня участь?!










Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

STALKER

А ще на одному з приміщень тої випробувальної станції є ось такі цікаві вивіски-значки. Певно совкові.



Roy

Цей значок - офіційна емблема ЛьвівХімСільмашу.
Meine Ehre heißt Treue

maxiWELL

Дуже сподобалося відео від ІНРОВЕРТ 997.
Тим паче, що відеозвіти стають популярнішими, аніж фотозвіти.

Гарні сходи.  ;D Я б на такі стрьомався лізти.
Срака байрака!

ІНТРОВЕРТ 997

Ну щодо популярності фото/відео звітів тут є нюанси ( розвиток відео техніки ) і ще є нюанс я не вмію/не можу навчитися кидати фотки ( треба сенсея при боці ) та й фотоапарат річ дорога , більше для поціновувачів ракурсів ( треба вміти фотографувати ) . Щодо сходів я клав їх поперечно то є айн момент  ;D , і цвай момент вони вперті в колону ( хоча сцикотність від того не дінеться кудись ) . А ще мені бракнуло часу щоб обійти територію повністю ( є ще кілька будівель ) в цілому дуже виручила файна погода яка теж є спонсором відео.
Тут могла бути ваша реклама...

305 Гості, 0 Користувачів