Роковини Полтви

Автор Golem, 03.10.2010 20:41:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Звідси

Шановні краяни !

4 жовтня – календарно Всесвітній день середовища проживання. А ще цьогоріч на цей день припадає ,,чорна дата" – 110 років тому 4 жовтня 1900 р. було відкриття Опери на спущеній у каналізацію ріці Полтві.
110 років поспіль мешканці Львова позбавлені своєї найпершої годівниці та захисниці – води. Місто живе в екологічному дисбалансі. Місто позбавлене природного імунітету.
Напередодні виборів мера м.Львова просимо усіх симпатиків проекту ЛеоПолтвіс, 4 жовтня прийти о 18 вечора на пр. Свободи до монументу Т. Шевченка і виразити свою солідарність у підтримці проекту з ,,відродження" Полтви.
Хочемо траурними стрічками нагадати владі міста, що ,,ніхто не забутий, ніщо не забуте", – Львів'яни хочуть назад свою ріку Полтву до життя – відвоювати її з каналізації та глуму.
Львів'яни, ті, котрі екологічно свідомі, вимагають, аби хоч майбутня влада Львова з усією відповідальністю підійшла до питання порятунку Полтви та здоров'я мешканців міста. Хоч напередодні виборів задумалась над цим.
Дайте Полтві її другий шанс. Відбудова Полтви – це повернення Європи в Україну.

Після маніфестації усіх учасників запрошуємо до Музею Ідей на літературний вечір присвячений втраченій міській ріці.

Я буду, всі решта теж приходьте. Також дзвонила нині якась Роксолана з бЗІКу, в Полтву рветься :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

Я теж буду і в Полту також б зходив)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

:-)

Бть, просто немає слів.
Постійно наголошую, що всіх пафосних, "мистців", треба до станка поставити. Хоча станок для них надто складно. В шахти, бгг.
На мою думку акція просто абсурдна.
Безглузда вона і для дігерів, бо пропагує знищення одного із об'єктів.

P.S. Нагадує те, як діаспора "сумує за Ненькою". Бгг.
P.P.S. В кінці XIX ст. Полтва вже була фактично болотом, а то й раніше, комашня всіляка відповідно, неприємний запах та антисанітарія. А тут про здоровля городян ратують. Взаємовиключаючі речі, чи не так?
Ну але "мистці" постійно мають "хороші ідеї". Ололо.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Ну то шо ця ідея є утопія - то давно відомо, і то що  астріяки мали троха мізків в голові і зробили це з прохань жителів Львова, яким смерділо то болото, а також щоб запобігти епідеміям того часу - це теж відомо з історії, але митцям треба потусити десь, бо без того вони не митці :) а ото б не пішли б ті митці балатуватися в депутати та робити шось в реалі зі своїми ідеями? звісно нічого особистого не маю проти творчіх людей, але інколи ідеї в них надто утопічні...

Lesyk

ех. ні ти Стінгер, ні ти Смайл не є романтичними людьми.ви от тільки собі уявіть як романтично виглядала б закохана пара що іде по краю болота розкопаного в центрі міста, а поряд з ними пропливають какашки та пачки від сочків.ех, рамантіка  ;D ;D ;D

Golem

Митців най інші мистці критикують. Але не виключено шо при ремонті якогось куска центру візьмуть і таки зроблять скляний ковпак над якоюсь частиною існуючого колектору, ну і освітять знизу відповідно. От маєте ще одну тиристичну принаду. Зацікавлення громадськості Полтвою це хороший спосіб для Діггерів вийти з тіні, розповісти про себе, перетворити варятство на серйозне захоплення як ото туризм.

Про руйнування діггенських обєктів не може бути і мови. Колекторів у Львові аж забагато і ще досі є недосліджені куски.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Та, власне скляний ковпак, про ідею якого я раніше писав. Якщо б щось такого плану зробили то було б супер. Добре що є люди котрі переймаються феноменом підземної річки, щось з того мусить вийте цікаве. На то і є митці, щоб робили світ цікавіший.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

в результаті все звелось до пянки в музеї ідей,я хоть загрівся)))
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Дануся

людиська,та влада міста ледь до ремонту доріг добралась,і поки підземельна Полтва нікому не мішає навряд хтось за то діло серйозно візьметься)

Golem

Все відбулося гарно і позитивно. Ввечері завантажу фотки

Ага, і ще одне. поки відбувалася акція хтось моїй маленькій зламав дзеркало :( Руками. Стояла нормально запаркована, нікого не припирала, інкому не заважала. І за шо питається??? В чому вона винна, шо зробила поганого??? Вона ж така хороша, чемна та слухняна. І ні в чому не винна. Шкода, абсолютно безпідставний акт Вандалізму.

Шансів шо хтось бачив мало, але тим не менше. Згідно теорії ймовірностей це зробив хтось з малолітніх пяних шанувальників Карпат, яких саме в цей час було особливо багато коло памятника.
Дігери всіх країн єднайтеся!

taras1

--тут в огляді новин є про полтву :)

Golem

Ага, дякую! Дивитися після 11 хвилини :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

В гризло б дати тим шанувальникам карпат, бики одним словом...

Khimik

Або я чогось не розумію, або...
Є купеґа міст з ріками - і нічо там не смердит. Чого тут має смердіти?

Stinger

Бо в нормальних містах всі не какають в свою річку, от вона і не смердить...

204 Гості, 0 Користувачів