Грибовицьке сміттєзвалище (обговорення)

Автор Roy, 16.11.2010 17:04:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Fetole

От тільки забули ми виміряти фон нажаль(
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

inkognito

  + усім, особливо приперла фотка десь на верху зроблена, де 9-и поверхові будинки на задньому пляні. Мої співчуття місцевим...
Resistance is futile

Bottlehunter_

Оя*бу!Круто! Але я би туди не поліз. Звіт один з кращих, однозначно.
Най жиє Гуцулія!

Golem

Я-Я, дуже сподобалося! Тягне на крутий фоторепортаж. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Yuriy

Пришпильно!!! Гарні фото, гарний звіт!!!
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

zelja


Lesyk

класно ми сходили) по + усім сівучасникам)

YserL

Всім по +.
Тра німця з автоматом, бо порядку небуде. В Німечинні нема жодного сміттєзвалища  >:(

Stinger

А ти був в Дойчляндії? Наскільки мені відомо, там свалки є, але звісно ж не такі, там одразу завод для переробки, тереторія охороняється, та й сміття там не встигає гнити, бо все одразу викидається в окремі смітники, для пластику, скла, паперу і тд. плюс в них на викидання сміття є податок...

SANECKA

Додав трохи своїх фото,безперечний зачот всім учасникам.

Roy

Доречі чайки були, тільки вони літали кругами на значній висоті. Може тому що висоту зайняли ворони. :)
Meine Ehre heißt Treue

Helli

Рой,щодо теми  світозору ( про яку ми говорили на днях), справді змінює примхливий погляд людини, але картина все одно не тішить серцевий м"яз. Світлини хороші, емоційні! Ну і Лесик молодчинка - віджигає)

Lesyk

Цитата: Helli від 17.11.2010 19:29:14
Ну і Лесик молодчинка - віджигає)
спасибі, я старався)

Rufus

Тре вам по два плюси ставити. Один за вилазку, а другий за те, що витримали той сумнозвісний сморід.
Be friendly to bats!

Lesyk

сьогодні на зік-у бачив репортаж звідтіля..гарно показали.

RedShift

Давно мріяв туди сходити. Хех. Переглядаю звіт, а в ньому фотографія книжки М.Ріда "Вершник без голови". А я щойно таку саму гортав в туалеті.  ;D
Darts matters!

inkognito

Цитата: RedShift від 25.08.2011 23:24:31
Давно мріяв туди сходити. Хех. Переглядаю звіт, а в ньому фотографія книжки М.Ріда "Вершник без голови". А я щойно таку саму гортав в туалеті.  ;D

Цікава кулєкція в тебе в туалеті  :) У мене ця книга у хаті на поличці стоїть, а у кльозеті переважно журнали та "Гражданская оборона" 1962 р.в. поцуплена з Нового Роздолу  :)
Resistance is futile

133 Гості, 0 Користувачів