Львівхімсільмаш

Автор ANDY, 16.11.2010 23:38:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ANDY

Планую похід на львівхімсільмаш в п"ятницю 19 жовтня. Збір біля 5го корпусу НУ ЛП о 10:30.
Всіх хто хоче приєднатися прохання писати в цю тему, або дзвонити: +38068-ххх-yyyy

inkognito

  Та, вижу же колєга хтів сказати, що усім зацікавленим свій номер допише в приват, бо інакше його турбуватимуть дзвінки на кшалт "по чому в Одесі рубероїд" в четвертій сраня, що явно здоровому сну не сприятиме
Resistance is futile

ANDY

хм...резонне зауваження
дякую, що виправив

Roy

Тільки будьте обережніші, охорона там таки є. Незнаю як у вихідні, в будні є точно. Як виходили в понеділок з об'єкту до нас на ровері під'їхав мужик і спитав мене, що я тут шукаю. Не дуже культурним тоном пропонував покинути територію, мотивуючи тим, що це приватна власність. В свою чергу я йому зробив зауваження за його тон розмови а також за відсутність будь яких ознак приватної території, а саме відстутність загорожі та табличок. У відповідь він судорожно почав лякати нас якимсь телефонним дзвінком, шо з нами розберутьтся. Не хотів розятрювати ситуації, запропонував йому попуститись. Розвернулись і пішли. Ну і проблем не треба було, йшли вже не сухогрузом ;D.
Meine Ehre heißt Treue

ANDY

Похід успішно відбувся

Golem

Найс. Буде доповнення існуючого звіту?
Дігери всіх країн єднайтеся!

225 Гості, 0 Користувачів