Фото старого Львова

Автор explorer, 12.03.2009 23:42:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

still

Знайшов дуже класне і велике кіно про Львів . І ще пару тут і тут .

Roy

Гарна знахідка, лови +
Meine Ehre heißt Treue

ostik

Зачот. І від мене плюс)

:-)


ЦитуватиНовий адмінбудинок МЗЕ на розі вул. Кадетської та Пчелинської (сучасних вул. Гвардійскої та Вітовського). Фото 1937 р.
Виявляється будівля СБУ, а перед тим КГБ, спочатку була призначена для підприємства "Міські заклади електричні" (МЗЕ).
Писав про першу львівську електростанцію, виявляється вона ще ближче була:

ці чорні паралелепіпеди - перші конструкції градилень, круглі важче виготовити, хоч і ефективніші.
Незрозуміло де власне котельня і машзал були розташовані. Сумнівно, що в тому будинку довгому. Але все може бути.
Тоді виходить, що труба, яка за депо - від першої електровні.
Фото з сайту Львівенерго. Багато там профільних фото.

Додано пізніше:

Все, тепер ясно. Той подовгастий будинок і є котельнею і машзалом одночасно.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

ось ще пару кадрів депо, маш залів та базарів)))

still

Зараз активно перебудовують перший поверх готелю Жорж під магазини, відновлюють колишній зовнішній вигляд.

VeNick

Львівський технікум залізничного транспорту вул. Снопківська, 47
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Цитата: VeNick від 20.03.2010 14:56:24
Львівський технікум залізничного транспорту вул. Снопківська, 47
Взагалі й не тільки технікум. :)  В тій будівлі міситься коледж ім.Труша, ще кавалок будівлі належить Академії мистецтв. Протягом багатьох років між технікумом та коледжом ведуться палкі дискисії та суперечки, проте кому ж все таки історично належить будівля.
Будівля зведена в 1907-1909 роках (архітектори Вл. Садловський, А. Вейс)  у 1920-х р. добудували. По стилю - це хороший зразок віденської сецесії.
Побудований для художньо-промислової школи. У цій же будівлі від 1946 року була Львівська дитяча художня школа, опісля – училище прикладного мистецтва імені Труша. У 50-х роках утворене залізничне училище, згодом технікум.
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

  А в мене є така інформація))
                                                       
                                    Історія Технікуму
      
    Будівля по вулиці Снопківській 47 у Львові, в якому знаходиться технікум залізничного транспорту, було побудовано в 1905-1908 р. спеціально для "Державної промислової школи у Львові". Це одна з кращих будівель для навчальних закладів Львова. Просторі аудиторії, широкі коридори дають багато світла та повітря. Поруч з технікумом знаходиться старовинний Стрийській парк, стадіон Львова "Україна", палац спорту. До 1940 року школа готувала спеціалістів: електромеханіків, електромонтерів, машиністів парових котлів, машиністів паровозів, радіотелефоністів та радіотелеграфістів, колійників. В 1940 році наказом "Министерства путей сообщений" був відкритий в приміщенні по вулиці Снопківській на базі Механічного, Електромеханічного та Колійного ліцеїв Львівський технікум залізничного транспорту.
     В період з 1944 року (підготовка кадрів була перервана війною з фашистською Німеччиною) по сьогодняшній день технікум підготував більш ніж 30 тисячь спеціалістів для залізничного транспорту. Зараз загальний контингент технікуму становить 2500 студентів: 1300 - на денній формі навчання, 1200 - на заочному відділенні
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

atlas1975

Мій стрийко там си вчив...

Файні фотки, - особливо де видно задні плани в околиці ДЕПО...

Відеоролик файний, та коли очі опускаються нижче, на коментарі. Стає водночас страшно сумно і страшно злісно - в сучасній Польщі все ж офіційна політика трохи йде на компроміси та якесь людське бачення, а ось нащадки кресовців виховуються і далі, живлячись отруйною брехнею ненависті своїх бабць та батьків стосовно українців... Я знав багатьох поляків особисто - кажу - кресовці у всіх поколіннях несли та продожують нести чорну неосяжну смертельну ненависть до українців Галичини... Одного разу поляк Збишек з Варшави збоку став свідком прокльонної палеміки на мою адресу з піною на устах, і Збишек перепитав свого співвітчизника за що він ненавидить мене - той аж заціпів: йому навіть не зрозуміло чому всі поляки лютою ненавистю не пройнялись до українців... Збишек потім довго вибачався за свого колєгу Анджея, якого навіть не підозрював в такій фобії... Сумно і бісить водночас... Боже, а коли б ви бачили шо почалось після того, як я сказав шо прізвище Анджея - Поспєх, чисто українського походження і шо його предки з Горбкова біля Сокаля походять... Я думав шо польский шовініст просто лопне... Боже мій, - з одного боку "російські братья" а з другого " польські браця"- всі навипередки вважають галичан за свої етнографічні різновиди і водночас ненавидять більше ніж араби євреїв...

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

vstas

Цитата: zelja від 12.03.2009 23:42:19
фото  :)
Зупинка трамваю вул. Київська-Чупринки

vstas

Львів - 1942 р. вул.Городоцька (навпроти сучасної "Скрині")

vstas

ФОТО довоєнної львівської школи № 53 .
Не можу згадати де зроблена ця фотографія.

vstas

Цитата: vstas від 24.03.2010 18:21:22
ФОТО довоєнної львівської школи № 53 .
Не можу згадати де зроблена ця фотографія.

Ще пара Фото довоєнної львівської школи № 53

vstas

1942р.
Фото німецького військового кладовища на Яновському цвинтарі у Львові.

vstas

Цитата: vstas від 24.03.2010 18:15:21
Цитата: zelja від 12.03.2009 23:42:19
фото  :)
Зупинка трамваю вул. Київська-Чупринки

В народі "На хресті"

RedShift

Darts matters!

Golem

Хм. Цікаво. На Яніському Кладовищі є лише поховання УСС, зруйноване Совєтами і зараз відновлене. Невже на цьому ж місці німці ховали і своїх померлих? А потім Совєти і то зруйнували. А зараз відновлене лише одне з поховань.
Дігери всіх країн єднайтеся!

vstas

Цитата: vstas від 24.03.2010 18:21:22
Не можу згадати де зроблена ця фотографія.

1/ Не можу згадати де зроблена фотографія # 87.
2/ На фотографії # 88 - "РОКС№ .
Фото зроблені в 1942 р.

277 Гості, 0 Користувачів