Фото старого Львова

Автор explorer, 12.03.2009 23:42:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

zelja


Jurek

1. теперішня вул. Чернівецька, вдалині - головний вокзал
2. ? управління залізниці - кут Гоголя/Листопадового Чину ?
3. ратуша в риштуванні
4. ? це де??
5. ? кут Січових Стрільців/Гнатюка?
6. Академічна - тепер пр-т Шевченка
7. -
8. ? єврейський цвинтар - Краківський базар ?
9. ? площа Ринок ?
10. пл. Галицька, теперішній банк "Дністер"

explorer

Цитувати4. ? це де??
стрийський парк, виставка крайова. Та башта одна з кількох будівель, що збереглись ще до нашого часу. Взагалі раджу почитати про то як виглядав парк в той час. Була і канатна дорога на верхню терасу парку, і світломузичний фонтан (і то в 1894 році) і купа гарних павільонів.  Маю біля 30 фотографій з виставки. Ось кілька загальних планів:

mxa

explorer - щось я нічого не зрозумів, де це все там було??? судячи з фото, самого парку там було дуже мало, а все решта забудовано?

Кайф дикий розглядувати старі фото Львова  :)

slod

Шукаю будь-які старі фото з видами Цитаделі. Нікому не попадались на очі?

explorer

Цитуватиexplorer - щось я нічого не зрозумів, де це все там було??? судячи з фото, самого парку там було дуже мало, а все решта забудовано?

це було на верхній терасі парку. Там де зараз довга алея, що починається корпусами фізкультури львівської політехніки.. от один з корпусів, в якому я проходив фізкультуру: Палац мистецтва на Крайовій виставці з двох сторін.

zelja


slod

Ці фото можна забрати одним архівом? В онлайні незручно дивитись.

slod

Дякую, zelja !!

Може є джерело з кращою якістю???  ;)
Хоча і за те спасибі  :)

З видами Цитаделі нічого не попадалось у кращій якості??

zelja


Golem

Осилив передивитися вже половину. Дуже цікаво. Також серед них замішана дуже цікава панорама старого Дрогобича та Жовкви, яикйсь вокзал в горах. Додаю лінк на Старі фото Львова разом з коментарями і історичною довідкою

Відкрив для себе шо алеї від Памятника Федорова до однойменної вулиці колись не було. Одразу ж біля Королівського Арсеналу стояв будинок! також Площа ше не розкопана.

Дігери всіх країн єднайтеся!

atlas1975

лінк на Архів2 з фотками вже не дійсний

Korgyk

Ось тут є уривки фільму про Львів 1939 року.
Кіно називається "W??cz?gi"

Кіно

Golem

Дякую. Справді цікаво, можна побачити Львів, про який неодноразово читав в різних історичних книжках. дуже гонсько!
Дігери всіх країн єднайтеся!

atlas1975

сам фільм можно цілком стягнути  - http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=1572
Але бажаючі побачити бодай пару будинків чи вулиць Львова тих часів будуть радше розчаровані - фільм знімала Варшавська "кіновитвурня", а в знаменитій сцені де волоцюги співають - видно лише декорації...

Також небавом завершиться скан книги Котлобулатової (не мною 8) ;D, - це для захисників авторського права - я нічо не знаю... 8))

Golem

дякую за лінк. Фільм скачав успішно, буду ввечері ффтикати
Дігери всіх країн єднайтеся!

atlas1975

Ано врешті - я дотримав обіцянки - http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?p=66377#66377, - торент на відскановану книгу "Львів на фотографії", - сподіваюсь реліз модератори того форуму допустять...

inkognito

  Супер, дякую красненько! Біжу давнлодити, поки сі власники трекера не схаменулись...Правда треба мені ше до свого ноута терміналом дістатись...Ще раз дяк!!!
Resistance is futile

inkognito

курча,тілько один сід у мене котрий ніц не віддає...готовий роздавати як мінімум на 4 мегабіти...
Resistance is futile

Golem

Дякую! За лінк. до речі про фільм. Дійсно, ти був праивй. львова атм справді мало. Єдине шо потішило око - одяг акторів, він був справжінй :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

273 Гості, 0 Користувачів