Автор Тема: Re: Допомагаєм  (Прочитано 1358 разів)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 495
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Допомагаєм
« : 20.11.2010 19:08:06 »
Цитувати
Сьогодні знову туди ходили, і знову ніякого результату, почали пиляти болт надіялись що він тільки один бо 2 отвори знизу були пусті, а третій ледь тримався, ми перепиляли більше половини болта і тут замічаємо що знизу є ще два болта які вкручені таким чином що треба пиляти і ще кусок кришки разом із ними, wd-40 я не знаю як на них залити вони знизу під кришкою тай  відкритої різьби нема, ми лишились того роверка і думали що ще можна зробити,  взяли ломіка почали відсувати дверки того запасного входу відсунули так що туда під невеликими зусилями і царапинами влізла рука, дуже добре було видну ту систему яка не дає відкритись тим дверцятам ми попробували ту систему відкрутити вона ніяк не піддавалась, вже не знаю що робити тут на мою думку тільки болгаркою якої в нас нема, може ви щось підкажите?

Є такий дивний розділовий знак, зветься "крапка" .. Щиро рекомендую до використання разом із ще більш загадковим знаком "кома" ,. Гадаю, відразу люди понятуться

Цитувати
може проти болтів "терміт" поможе?
 Маю сумніви у даному випадку.

Цитувати
Терміт робиться руцями. Але от як заставити стержень горіти нормально, а не весь відразу, оце таки хз. Та й диму буде огого.
 Робиться звісно, причому прямими. А от заставити горіти нормально це не така проблема, як його швидко та ефективно розпалити.   Чи ми горовримо про різні речі? Просвітіт ми пліз!

Цитувати
мні автоген рулить
  Ага, так само як танкові клини і коврове бомбометання. 
Розшарити F VK G+
Resistance is futile