споруда в парку культури

Автор wanderer, 19.10.2009 22:20:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

wanderer

Можливо хтось був на тій закинутій споруді зверху парку культури ? Зліва від головної алеї серед дерев та кущів. Ось знайшов статтю про цю будівлю - колишній музей ПрикВО: http://obk.lviv.ua/analytic/1727.htm

Golem

Тема актуальна. На нашому форумі про неї ше ніц не писалосі. Я теж не був. Хоча давно знаю про нього. І в околицях живе знайомий. Напевно енергетика не та. Не даремно там стільки кісток найшли. Але якшо хтось буде йти - підпишусі обовязково.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

O_o Навіть не знав шо в парку культури шось таке є !
На вилазку теж підписуюся :)

wanderer

Туди думаю мона йти коли завгодно - місце в самому парку і водночас глухе - поруч тільки одна крута вулиця з крутими особнячками. Може в суботу або неділю зранку ?

Golem

Чекаєм Єгора, мо він шось конкретніше скаже. Живе недалеко, все таки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

gor_qkop

Гхммм... Колись, як відомо, там був музей Другої вітчизняної, ще до того цвинтар, залишки якого ми досі бачимо в Стрийському парку. Дітлахи, що ходили в цей музей а потім гралися в чорних археологів поряд - набирали в землі гільз патронів і такого всякого... Музей закрили ще за радянської влади, куди поділись експонати, а може і лишились, я не знаю. Зараз на воротах на території висять попереджувальні знаки.
Є підозра на наявність сторожа - вставлено кілька шклопакетів. Висновок - тре йти стукати, в готелі, що його там збираються будувати селити депутатів.

wanderer

в статті про це написано - на готель забили давно, фірма Сімекс, офіс якої в парку трохи нижче, вже здається теж накрилася - вивіску зняли, будівля має ознаки порожньої.

inkognito

 І я б сходив із задоволенням. Потому можна було б спуститись до Стрийського базару, а саме до вул. Кубійовича (недалеко від її повороту на Шота Руставелі) бачив ВШ, ймовірно засипану. А навпроти у горі - якісь забетоновані двері.
Resistance is futile

atlas1975

А я малим ше встиг в тому музеї не раз бувати, - зброя притягувала...

US5WEO

Теж ходив в цей музей, вхід був безкоштовним, лише питали з якої школи і записували в журнал. При самому вході в музей за першими дверима обабіч стояли великі бомби, далі стояв броневик :) подібний на той на якому Ленін їздив :) під броневиком на підлозі була масляна пляма :) Був там костюм космонавта, макети обіду космонавтів, різного роду зброя, снаряди, тачанка стояла :) Була ще захоплююча панорама бою з елементами справжнього літака, тощо. Музей мав 2-ва поверхи. За музеєм є залишки цвинтаря, сам бачив там між дерев склеп.

astrolon

В тому музеї була така собі фішка, при вході, мусів на взуття тапки надягати з войлоку. Не ходиш, а їздиш по паркету, дивишся експонати і підлогу натираєш. Ще там, за совєтів, в піонери учнів приймали, знаю по особистому досвіду, школа недалеко біля музею була.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

259 Гості, 0 Користувачів