Бомбосховище біля Винниківського ринку

Автор SANECKA, 21.11.2010 17:53:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Пропоную всім дігерам додати до нашого списку ще один бомбік. То, що то бомбік даю 100% гарантію так як взнав адресу з достовірних джерел. Йти тре вечером після 19:00, був сьогодні там зранку,видно сходи вниз і незначну кількість сміття. Хотів спуститись і провірити гермодвері чи вони відкриті, але як на зло на балконі сусіднього будинку стояли дві бабусі, які з мене очей не зводили, та щей якийсь мужичок нервово покурював. Тож я вирішив не здіймати галасу і просто пішов. Треба визначитись з днем вилазки, я пропоную вівторок,хоча можна навіть в понеділок. Місце зустрічі пропоную площу Митну біля фонтана (ресторан Кумпель). Від себе візьму обовязково WD-40, іншим пропоную теж взяти якийсь девайс,бо незнати в якому там стані двері.
Фото яке я зробив.



P.S. Мені відомо розміри бомбіка десь 300 м квадратних. Ця вилазка може бути і просто дослідницька так як я незнаю які там справи з гермодверями. Проте є нагода дослідити ще два місця,по крайній мірі одне точно, про які саме місця я говорю довідаєтесь на вилазці.

zelja


Helena_linda


SANECKA

Головне питання стоїть в тому кому в який день зручно,бо мені всеодно.

YserL


zelja


Helena_linda


SANECKA

Так, як більшість за понеділок нехай так і буде. Зустріч на 19:00 пл.Митна.

Lesyk


Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

Fenriz


Caesar

Приєднаюсь але пізніше)

пізніше переросло в +- декілька днів тому -
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Fenriz


Lesyk


410 Гості, 0 Користувачів