Печери в Брюховицькому Лісі

Автор Golem, 16.03.2009 13:04:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

БродягА

Привіт! Знаю де це місце, в дитинстві часто там лазив. Колись ці печери були набагато довші, але час все міняє. Старші люди розповідали, що ці печери були дуже великі, під всім Брюховицьким лісом, при вході дуже низько, але далі можна було вільно стояти на повний ріст! Під час другої світової там переховувались багато людей.

Golem

Дякую, цінна інформація. Хоча ти перший від кого її чую, хоча знаю багато старожилів району. Зрештою, не проблема день покопати і попробувати розширити їх. На тернопіллі спелеологи по кілька років копають поки відкриють новий район.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

тему про копання печер в плани? :) якшо реально переховувались і буде тому підтвердження, то логічно мали б там в них щось загубити, що можна зараз знайти, маючи металошукач і купу дурної енергії)))

dragonfly635

Вдячний за інформацію, залюбки приєднаюсь до вилазки, якщо вона звичайно буде

Vetal

скажу вам одне вже в брюховичах живу 9 років))був біля тих печер.Там також має бути гора дуже гарно раджу піти подивитись)))))))але є одне но те що в тих печерах живуть час від часу собаки так що вважайте))))))))))бо я там був на квадроциклі так що встиг скоро втікти=)

Dido

Дякуючи собаці, надибав одну цікаву місцинку у лісі за дачами. Якийсь нехарактерний для цього місця ландшафт -  величезні вирви, наче від бомб, якісь горбки явно штучного походження. У одній із ям побачив камінь із норою. На жаль, діаметр нори був менший від мого діаметру, та й ліхтарика не було, так що я мало що зобачив що там далі.
Справа була ще одна вирва, і там я також побачив трошки ширший лаз, що вів кудись углиб. Зробив пару фоток, може комусь буде цікаво. Добиратися туди нескладно - з кінцевої зупинки 12 або 76 маршрутів на Підголоско йти між будинком 21 та гуртожитком, направо буде дорога на дачі по ній хвилин 15 до кінця дач, справа буде високовольтна вишка далі по цій же дорозі через ліс 10хв., і  справа будуть дачі а зліва - ліс. Дійдете до станньої хати з там живуть люди і пси гавкають - і далі по дорозі пару хвилин. Цей камінь буде справа. Якщо далі йти по дорозі, то можна вийти через тунель на вул. Вінниця.

Лана

1. Ліс називається "Камянка"
2. Печерка, сама невилика складається з однієї зали, досить простора, можна навіть стати при середньому рості до 1.7, вхід дуже вузенький.
3. Дуже часто в тому лісі ходять люди з металошукачами і щось. шукають і таки знаходять, що конкретно не казали,але казали щось серйозне!

Dido

Здається, що це та сама печера. Не знав, що це Брюховицький ліс. Я це місце знаю як "урочище Підголоско", десь вичитав, не пам"ятаю де. Може ці теми доцільно об"єднати?
Недавно розговорився з одним дідом, він розповів мені, що за Польщі усю територія, де зараз дачі, займали поля. На них вирощували овочі для міста. І люди, котрі жили в районі Варшавської, називалися капустяники, тому що вирощували капусту. А ті, що жили біля лісу - звалися смолярі. Основним джерелом заробітку для них було збирання хмизу у лісі, і подальший продаж його на базарі.

Tor


Tor

Люди добрі, допоможіть знайти цю печеру, вже другий день ходив по цьому лісі, прочесав велику територію і нічого незнайшов(, використовував координати N 49.52,11 28,, E 23.59,11 63,, непомогли, підказки як добратись від Dido, взагалі путають, я б попросив вказати напрямок Північ, Південь, Захід, Схід, за що наперед вдячний, а то такі терміни як наліво чи направо, в лісі важко застосовувати), може є якісь лісові прикмети, широка дорога, чи вузька, яр, навершині гори, і так дал. За любу інформацію буду вдячний. Прикріпляю знімок де я приблизно шукав.

inkognito

Цитата: Tor від 21.06.2011 21:46:38
Люди добрі, допоможіть знайти цю печеру, вже другий день ходив по цьому лісі, прочесав велику територію і нічого незнайшов(, використовував координати N 49.52,11 28,, E 23.59,11 63,, непомогли, підказки як добратись від Dido, взагалі путають, я б попросив вказати напрямок Північ, Південь, Захід, Схід, за що наперед вдячний, а то такі терміни як наліво чи направо, в лісі важко застосовувати), може є якісь лісові прикмети, широка дорога, чи вузька, яр, навершині гори, і так дал. За любу інформацію буду вдячний. Прикріпляю знімок де я приблизно шукав.

Підказка внизу - вул. Винниця. Невже так важко відносно цього побачити де Пн, Пд, Сх і Зх? Сам цих печер ніколи не бачив, але певен, що здибаю якщо буде потрібно.

З.І. А можеш і в Плани - пошук Печер в лісі Брюховицькому, гадаю склав би компанію за наявності відсутності проблем на роботі та казусів у хаті
Resistance is futile

Tor

Вулицю використовував, вона на "Півдні", ти прослідкуй за словами Dido? чи ти вийдеш на неї?

В лісі дуже багато ярів, і складний рельєф, а печера маленька от і важко знайти, я сам був повний оптимізму, і думав що легко знайду, виявилось все в протилежну сторону.

Маріанна

АААА   нароод..!!!!!...де є ці Брюховицькі печери.?? хтось туди збирається..??...візьміть мене з собою..)

:-)

Цитата: Маріанна від 31.07.2011 15:43:31
АААА   нароод..!!!!!...де є ці Брюховицькі печери.?? хтось туди збирається..??...візьміть мене з собою..)
Сперва Ваше фото.
Декольтем своїм мене манила.

Крамольник

Я можу провести. Тільки спочатку правильна відповідь. Навіщо вам це?

Lesyk

Цитата: Крамольник від 31.07.2011 22:02:07
Тільки спочатку правильна відповідь. Навіщо вам це?
ІМХО дурнувате питання, ібо і так зрозуміло що панянка Маріанна хоче відвідати дану місцевість для власного відпочинку, пригоди, для того щоб побачити щось нове та цікаве. У Вас достатньо дивні та провокуючі питання, особисто мене подібні питання відлякали б відвикористання Вас як провідника.

swordlord

Цитата: Lesyk від 31.07.2011 23:58:36
особисто мене подібні питання відлякали б відвикористання Вас як провідника.

Ти сильно помиляєшся.
Провідник не провідник, а людина перевірена. Не раз доводилось вибиратись з глухих лісів з даним провідником.

Si vis pacem, para bellum.

Lesyk

Цитата: swordlord від 01.08.2011 10:44:49
Ти сильно помиляєшся.
Провідник не провідник, а людина перевірена. Не раз доводилось вибиратись з глухих лісів з даним провідником.
Єдине що я чув/читав про дану людину - це ось цей єдиний допис (як і для більшості дописувачів/читачів форуму). Цілком розумію, що мій допис сповнений суб'єктивізмом, тим не менше я говорю, керуючись тою самою логікою що і будь-яка інша "нова" людина.

Lesyk

1. Навіть якщо б я і зібрався там бухати, колотись (тобто смітити), я б про це не написав на форумі.
2. "Ви" - це загальноприйняте в українській мові ввічливе звертання.
ЦитуватиКстати ВЫ странный опытный.Если пойдете куда угодно, с кем угодно?!
- у даному наборі слів я не вловив логіки та єдиної думки.
3. У Правилах форуму сказано, що мовою форуму є українська, і лише українська.

Крамольник

Мову змінив. Дякую за вчасне попередження."ВИ" це ввічливе звертання з великої букви.Ваш рейтінг  "досвідченний" тому ,так і звертався!"" ВИ"" дуже привітна людина.Дякую!!!

218 Гості, 0 Користувачів