Печери в Брюховицькому Лісі

Автор Golem, 16.03.2009 13:04:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

У Брюховицькому лісі в урочищі Камянка ми найшли дві справжні печери посеред скель. Печери невисокі, до пів метра. Є кілька кімнат, від дощу сховатися якраз! Для Львова це досить непогана знахідка, адже печер в нас не так і багато.








Дігери всіх країн єднайтеся!

Hulihanka

ого.. природні?!
навіть не знала :o

Golem

Одним цікавим місцем у Львові більше :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Археологічна пам'ятка, зарахована до доби мезоліту IX - IV тисячоліть до н.е.

oleksa

навіть не знаю наскільки це правда але мені колись один дідусь казав що вище озера на голосках (догори якщоперейти дорогу до туб лікарні) також були печери. казав - там на пПсковні. а Пісковня це така собі галявина-кратер в тому таки лісі. Ходив я туди ніц не найшов але місце просто суперове. Доречі камінь що лежить обабіч дороги, біля того озера(якщо помічали) поставили німці коли тікали з міста. І ще якщо комусь цікаво то не треба мати інженерної освіти . щоб стоячи біля озера і дивлячись на те куди воно стікає задуматись.. а деж та каналізація в яку воно тече .. де вода дівається.?
так - так сказав кулемет.потім всі мовчали.

Golem

А нашо німцям ставити камінь обабіч дороги? Як це поможе втечі?
Дігери всіх країн єднайтеся!

oleksa

видно що це бетонний камінь дуже старий.. тому мені також здається що він німецький... буду на вихідних в цьому лісі.. побачу місцевого спитаю. а чого він збоку... мабуть червоноармійці відсунули а далі руи не лежали... Цеж стара дорога ще на польських картах видно що була...кінець замарстинівської останнній її номер.. якщо свисну на вихідних на роботі фотік то скину фотку.. і фотку стьоку з озера..
так - так сказав кулемет.потім всі мовчали.

slod

В археологічних звітах в брюховицькому лісі згадуються і інші міні-печери. Можливо це ті, що каже Олекса.

Golem

Можливо і ті. Ліс не такий вже і великий.

до Олекси: Було б дуже цікаво якби ти сфоткав і виклав тут фотку того каменя та стоку. Ну і печери пошукав, зараз коли нема зелені це робити легше.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Zaval

Точно ті, якщо стояти обличчям до більшої з цих печер зліва на скалі видно обличчя жінки витесане на камені, зверху над діркою дірки від куль.

Golem

Ше дві фотки від Bur. Те ж місце але літом.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Zaval

Цитата: slod від 17.03.2009 13:55:23
В археологічних звітах в брюховицькому лісі згадуються і інші міні-печери. Можливо це ті, що каже Олекса.

А можна посилання в інтернеті на ці Археологічні звіти, де їх можна почитати?

slod

Цитата: Zaval від 19.03.2009 09:48:50
Цитата: slod від 17.03.2009 13:55:23
В археологічних звітах в брюховицькому лісі згадуються і інші міні-печери. Можливо це ті, що каже Олекса.

А можна посилання в інтернеті на ці Археологічні звіти, де їх можна почитати?

В інтернеті іх нема. Є дома на папері :)

Zaval


slod

Пошукаю дома. Але інформації там ду-у-у-у-же мало :(

Zaval

заздалегідь вдячний, а інформації всюди мало, треба по крупинках збирати

_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

dragonfly635

А можна будь-ласка якусь детальну інформацію про їх розміщення та як до них потрапити .

Hack

В базі пише "Координати вказані ЖПС приблизні +-500м"
N 49°52′11.28″ E 23°59′11.63″

Golem

Це для того, шоб їх знаходили лише ті, кому справді цікаво. Зрештою, зараз сніг. Мусите чекати до весни.
Дігери всіх країн єднайтеся!

223 Гості, 0 Користувачів