Ватермарк на фотографії Експлорера

Автор RoMeL, 29.11.2010 23:14:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Всім привіт!  :D
Вже кілька  разів піднімалося питання про "ватермарк" ( водяний знак)  для  фотографій, які завантажуються на форум.Щоб певним чином якщо і не захистити від крадіжок інтелектуальної власності, то хоча б дати зрозуміти людям звідки ці фото взялись)))...
Ну отже... мод поставлений, потрібно лише якийсь гарний ватермарк. Бо той, що зараз стоїть певно, ні мені , ні Вам не сподобається ( ну не художник я  ;D ) . Пропонуйте свої варіанти.Виберемо найкращий і поставимо.
Вимоги:
1) Формат - gif або png;
2) З прозорим фоном, хоча можна і поекспериментувати з якимось кольором;
3) Напис - "explorer.lviv.ua"
Fruere vita, dum vivis

Golem

Супер! Від мене + і дякую!

Питання: ватермарки додаватимуться до існуючих, чи тільки до нових фото?

Ну і, ясне діло, ватермарки не поширюватимуться на фото, завантажені img тегами з інших ресурсів.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Ну що зразу кидається в очі? Це шрифт, колір, та розміщення. Шрифт бажано обрати беззасічковий. Ватермарк змістити ближче до правого кута, кегль підійде. На рахунок кольору - альбо білий, або лишити в 2 характерних кольорах.
Шось накину.
Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Ватермарк ліпиться "на льоту" , на сервері зберігаються оригінальні фоти, коли їх переглядаєш на форумі або скачуєш отримуєш фоту з ватермарком ::)
Fruere vita, dum vivis

Golem

Поняв, значить в мене просто бравзер з кешу деякі фото бере.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Що ж, то перше що спало на думку. Пропонується варіант ватермарку із збереженням рідної стилістики. Шрифт Stencil std  (що й на наклейках та футболках ). І взагалі, взяли цей шрифт та цю палітру, варто вже їх притримуватися.
Перший варіант в характерних кольорах, на чорному прямокутнику, видимість буде найкраща, за рахунок контрасту форм, та чорного і жовтого кольорів. Розташовувати варто в правому куті.
Наступний без обрамлення.
Можна також зробити чисто білим. Якщо так, то з невеличкою тінню, правда мені не відомо чи є така можливість.

Upd: от щойно подумав, що ватермарк краще розташовувати з лівої чи правої сторони зверху фото, адже багато хто ватермаркує свої фото персонально, або вже зробив це раніше. Треба це врахувати, щоб не виходили незрозумілі накладання.

І доречі, є така програмка Mytoolsoft Watermark, за допомогою якої можна з легкістю ватермаркувати свої фото. В ній підтримується пакетний режим. Проста як двері.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

я за середній варіант! з прозорим фоном в правому нижньому кутку

YserL

Я за PNG, прозорість робиться альфа каналом, так що можна ліпити на центр фото логотип із 30% прозорістю.

Caesar

я за другий варіант, але мабуть верхньому куті і можливо лівому оскільки персональні в правому нижньому)
по центру і напів прозоро-лажа повна.Для чого псувати фото ?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Прозорість можна, але ватермаркувати точно не по центру і до того ж великим розміром. Це просто негарно, як мінімум.
Використовувати верхні краї фото для того, та й буде достатньо.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Мені теж середній найбільше подобається. Ватермарк є для захисту авторських прав і в 96% взагалі не потрібний. ТОму in generall не повинен кидатися в очі. Правий кут, шоб не псувати чужі марки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

другий варіант непоганий, чекаю поки хтось нарисує його :)
Fruere vita, dum vivis

YserL

Ватермарки із Альфа каналом прозорість 70% i 25%

RoMeL

Дякую! Є вже 4 варіанти ( 1 від Roy ) Будем тестити! :P
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Поставив зараз Wm_kzs3 , у верхньому правому  куті,  ніби не погано дивиться. Виглядає так ніби скріни з передачі з телеканалу "Explorer"  ;D
Fruere vita, dum vivis

greenandy


Golem

Що ж, оперативно вийшло! Дякую всім! Сподіваюся тепер фотки не тирятимуть :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Виявив таку особливість: скачуєш фотку яка займає 200кБ, розмір файлу на диску - 400кБ.  Чи має до цього відношення ватермарки? Тобто чи вони додаються движком форуму на чисто на відображення, а чи браузер качає весь час 400к замість 200к?
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Модуль перекодовує зображення і видає із нанесеним лого. Вдома подивлюся чого збіляшує розмір файлів в 2-3 рази, але на сервері вони зберігаються і початковому розмірі.

Golem

Дякую! Добре було б і щоб на сторінку грузилися без суттєвого збільшення розміру. Є багато звітів з великою кількістю фоток від різних учасників. Ці сторінки грузитимуться відчутно довше. Ну і шкода тих хто з телефону, звісно :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

255 Гості, 0 Користувачів