Сайт експлорера

Автор YserL, 02.12.2010 11:36:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Цитата: T.a.Z.z.Z від 12.07.2012 18:42:39
Підтримую думку про перенесення, 2 дня вже ця штука вибиває, нормально не дає сторінки полистати.
В нас там в піках і в 25 разів було перевищення, і нічого не казали.
Те що виключають це для них тупа практика.

Golem

ну тут ше вина адміністрації. Ми азйжди купували +10%, цього разу ні. От і тормозить. Постараюся нині заїхати і докинути. Але то шо  вони тупо виключають вважаю неправильно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Дивно якось відображаються картинки у Chrome 30.0.1599.69 m + Win 7 64bit
Можливо проблема у
Код Select
Content-Disposition inline; filename="PZK_roztygnuta.jpg_thumb"
В когось ще таке є?

Golem

В мене теж Хром і 64 біта віндовс. Частина картинок з ПЗК теми не відображається :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Цитата: Golem від 14.10.2013 15:57:57
В мене теж Хром і 64 біта віндовс. Частина картинок з ПЗК теми не відображається :(
Проблема у заголовку атачментів:
Код Select
Transfer-Encoding: chunked
Протести лінк: http://194.44.198.203/test/web.php

Дайте FTP доступ.

YserL

Нам потрібний сайт! Зокрема розділ Ми у пресі. А також оновити базу обєктів і винести на сайт.

manhattan

во великий +, тоже хотів дописати на рахунок Бази обєктів...

Bottlehunter

ЦитуватиНам потрібний сайт!

Та ми вже це мільйон раз обговорювали. Всі дискусії зводилися до того, що не потрібно. А якщо комусь таки потрібно, то хай собі робить  :D

А про розділ "Ми у пресі" погоджуюся, можна просто зробити окрему тему в розділі про Explorer, пришпилити її зверху і постягувати туди всі дописи, що стосуються нашої взаємодії з журноліздами.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Від імені адміністрації хочу вибачитися перед користувачами за те, що вчора Експлорер був недоступний. Причина банальна - забули продовжити реєстрацію доменного імені. Поки все стало на ноги, пройшла ціла доба. Також варто не забути заплатити за хостинг до березня.

Нагадаю, за хостинг ми платимо самі, з власної кишені, через це й не маємо реклами та замовних статей на форумі. Хто бажає долучитися до оплати, пишіть мені в приват, дам реквізити картки для переказу коштів. За кожну копійку пізніше буде відзвітовано.

Колись давно Рой писав:

Цитата: Roy від 28.04.2014 23:28:13
Оскільки на нашому коханому форумі існують та створюються цікаві теми, звіти, думаю, було б добре, зручно ділитися ними з іншими. Наприклад в соцмережах.

П.С. Створюю нашу групу в Фейсбуці, з цікавим оформленням. ;) Потім візмуся наводити лад в групі в ВК.

Справа посунулася з того часу? Було б добре мати сторінку в соцмережах, хоча б для інформування спільноти у випадку непередбачуваних обставин. (Існуючу групу ВК не враховую, там склад модераторів змінюється залежно від настрою і місячного циклу засновника. Якість контенту не варто і згадувати).
Най жиє Гуцулія!

Roy

ЦитуватиСправа посунулася з того часу? Було б добре мати сторінку в соцмережах, хоча б для інформування спільноти у випадку непередбачуваних обставин. (Існуючу групу ВК не враховую, там склад модераторів змінюється залежно від настрою і місячного циклу засновника. Якість контенту не варто і згадувати).

Та, посунулася. Невдовзі буде сторінка в Фейсбуці. Сьогодні-завтра, якщо точніше. Тільки як справа з кнопками-посиланнями на соцмережі я без відома, не моя парафія.
Meine Ehre heißt Treue

zelja

2 фляшкомисливця
Група в ВК давно загнила... Про які зміни складу модераторів ти говортш, там вже роки 3 тільки я і рой в адміністраторах.можу зробити тебе керівником будеш заправляти там ,бо я ні бажання ні часу немаю на то діло...

Bottlehunter

Цитуватитам вже роки 3 тільки я і рой в адміністраторах

Насправді за останні три роки в різний час там був і я і Хел2 і Олег і ще до холєри людей. Потім, правда, хтось всіх повидаляв без жодного повідомлення. Ну але то таке.

Цитуватиможу зробити тебе керівником будеш заправляти там

Та нє, дякую. Досить буде групи в Фейсбуку. ІМХО, немає змісту витрачати час ще й на ВК.
Най жиє Гуцулія!

YserL

Давайте залишимо побажання що нам бракує на сайті, список від мене:
1. Підтримки SSL (вирішується безкоштовним сертифікатом від StartSSL при переїзді на VPS).
2. Перегляд на мобільних пристроях, можливість перегляду на tapatalk (перевірити чи є теми/плагіни)
3. Головна сторінка (я б виводи в останні теми з форуму, як на http://local.com.ua/; вивід обєктів, карт).
4. Оновити базу об'єктів (так як на https://urban3p.ru/), з виводом PDF версії типу атласа.
5. Механізм бекапування зображень через IMG тег, створення копії на G сервісах, WebDav.
6. Прикрутити telegram/sms до особистих повідомлень.
7. Пройтися по SEO оптимізації, UI покращити.

Пропоную зібрати що кому не вистарчає, зібратися і обговорити план дій по впровадженні.

DeZer

Цитата: YserL від 26.05.2015 10:45:10
що кому не вистарчає

є проблема у тому що неможу ставити більше трьох + в карму на протязі 24 годин

це мені календар на 30 днів редагування карми створювати? :)

Lesyk

НАЙБІЛЬШЕ ПРОХАННЯ: шоб лінки на теми генерувалися без ком і інших дивних розділових знаків.
Адже коли даєш посилання комусь - воно не клікабельне (просто викидає на головну експлорера), а здогадатися копіювати і вставляти в стрічку далеко не кожен годен доперти. Набридло вже всім пояснювати "але скопіюй і встав це посилання".

Bottlehunter

Цитата: Lesyk від 27.05.2015 16:47:11
НАЙБІЛЬШЕ ПРОХАННЯ: шоб лінки на теми генерувалися без ком і інших дивних розділових знаків.
Адже коли даєш посилання комусь - воно не клікабельне (просто викидає на головну експлорера), а здогадатися копіювати і вставляти в стрічку далеко не кожен годен доперти. Набридло вже всім пояснювати "але скопіюй і встав це посилання".

Тут не дуже щось накружиш. Вихід - не користуватися ВК (то він якраз і обрізає, решту соцмереж ніби ок) або користуватися сервісом для скорочення URL. Наприклад, https://goo.gl
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Було б чудово , якби при дописі повідомлень на форумі час перебування подовжувався , щоб не обрубувало коли пишеш , а не відправляється ніц через прострочене  перебування ...
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 02.06.2015 19:12:42
Було б чудово , якби при дописі повідомлень на форумі час перебування подовжувався , щоб не обрубувало коли пишеш , а не відправляється ніц через прострочене  перебування ...

Просто руками збільш час сесії коли логуєшся або постав галочку "Запам'ятати". Тут особливо нічого не придумаєш.
Най жиє Гуцулія!

232 Гості, 0 Користувачів