Сайт експлорера

Автор YserL, 02.12.2010 11:36:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Гм... цікава нова темка, як на мене дивиться значно краще з естетичної точки зору, але ширше зручніше.
Але все ж таки зверху бракує аватару користувача і лінку на останні непрочитані.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Dima_Bear

що це сталось з сайтом кілька хвилин тому?!, доти було класно по всій ширині екрану а тут стало вузькою полоскою по центрі, так не зручно і гірше видно, деколи навіть треба збільшувати масштаб сторінки, якщо можна поверніть так як було.

RoMeL

Отже, Roy і я сіли/посиділи, подумали/поглянули,  перейшлись по  більше 50-ти різних тем і вибрали ось цю.  ::) Зійшлись в думках, що вона нам підходить ідеально. :P Можливо, десь ще треба підправити (лого , можливо десь колір), але кардинально вона мінятись вже не буде.
Fruere vita, dum vivis

Dima_Bear

а по ширині екрану можна трохи більше дати, щось так як та що була дотепер?

inkognito

Цитата: RoMeL від 07.09.2011 21:39:49
Отже, Roy і я сіли/посиділи, подумали/поглянули,  перейшлись по  більше 50-ти різних тем і вибрали ось цю.  ::) Зійшлись в думках, що вона нам підходить ідеально. :P Можливо, десь ще треба підправити (лого , можливо десь колір), але кардинально вона мінятись вже не буде.

А чого, мені навіть дуж подобається = одразу видно результат як два комради посиділи якісно. Йно б ширину поправити, а все інше гадаю випрямлябельні дрібниці.

  З.І. Шкода, що не зміг приєднатись - трабли на роботі.
Resistance is futile

RoMeL

Скиньте скріншот , шо там у Вас з шириною, бо в мене все ок ::)
Fruere vita, dum vivis

Drusja

От так воно виглядає з моїм розширенням 1280х800
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

1680 х 1050, зменьшено. Drusja, заливай в тему пліз фото не більше 800 х 600, не у всіх поки широкофрматні монітори  :)

Загалом, бачу такі трабли:

0) РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМІ - "Вибачте, реєстрація в даний момент недоступна." UnTrue
1) Розтянути в ширину - навіть фото 800 х 600, що були давно завантажені тепер із горизонтальним скролом, тестовано на FireFOX 6.0.1 та на Chrome 11.0.696.65
2) Хочу велику кнопку зверху "Непрочитані повідомлення"
3) аналохічно пункту №2 - "Докладна статистика"
4) Іконки коло тем - ніц не подобаються
5) "23564 Повідомлень в 1869 Тем - від 908 Користувачів - Останній користувач: dtest1" - таке варто малювати внизу сторінки, а не зверху;
Resistance is futile

Dima_Bear



аналогічно. :(

З.І. Закриваючу дужку в тезі пропустивіс

RoMeL

перегляньте ширину - киньте скріншот ше раз ::)
Fruere vita, dum vivis

Roy

Що ж, з Romel"em ми попрацювали не дарма. Тема гарна. Залишились лише технічні доопрацювання, стилістику попереднього вигляду форуму зберегли.

Найперше, дійсно, бракує пункту "Докладна статистика". А от іконки коло розділів мені дуже до вподоби. Наразі просто і ненавязливо.
Romel'ю великий +

Upd: і ще треба зробити активні "останні повідомлення"
Meine Ehre heißt Treue

RedShift

тема гарна. Особливо радує те, що в ній добре видно "форуми з новими постами", а не так як в старій, шо хрен розбереш чи є нові пости чи не є.

Але мене напрягає той прікол що теми зі смітника в загальному списку останніх повідомлень не відображаються (а цікаво, зверху по лінку "останні повідомлення" їх видно?).
Я от створив тему в смітнику (ну, думав не гадити в основних темах), а її хрен хто читав. воПшем ідіотізм!
Darts matters!

Caesar

Ромель багато +++ тобі , дуже дякую.питання знято.)
а і синій колір- напис свят варто замінити на якийсь інший бо не видно(білий, жовтий)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

RoMeL

Так виглядає шо для планування вилазок можна юзати календар :D  Досить  непогано :P
Fruere vita, dum vivis

RedShift

Цитата: RedShift від 08.09.2011 07:09:57
тема гарна. Особливо радує те, що в ній добре видно "форуми з новими постами", а не так як в старій, шо хрен розбереш чи є нові пости чи не є.

Але мене напрягає той прікол що теми зі смітника в загальному списку останніх повідомлень не відображаються (а цікаво, зверху по лінку "останні повідомлення" їх видно?).
Я от створив тему в смітнику (ну, думав не гадити в основних темах), а її хрен хто читав. воПшем ідіотізм!

І ше, будь-ласка, скиньте той модуль з статистикою форуму і формою пошуку вниз сторінки. ::)
Darts matters!

Golem

Мені теж подобається. Зачот!

До вже сказаного файно було б вернути кнопки дружніх сайтів внизу і лічильник. Змінити колір "Найближчі дні народження" на більш читабельний. Забрати кнопку "Redirected Board".

Оновлення:
Зайшов на форум з сафарі. Привітання "Ласкаво Просимо, %s. будь-Ласка.." залазить словом "Ласкаво" на лого. Ну і замість %s можан шось типу "гість" добавити. Ну і звісно вернути лінки на БД і решту
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

1) Докладна статистика є
2) Непрочитані повідомлення є
3) Статистика перекинута вниз є
4) Колір подій і свят календаря змінено

Ше тре банери і лічильники і силки на фотогалерею і бд  :P
Fruere vita, dum vivis

Dima_Bear

Да тема класна, дякую адмінам за розширення на увесь екран.
Ще так само якщо можна із логотипом сайту: або на увесь екран, або посередині сторінки

Alter

ем, хотіось би щоб всі закладки були на рідній солв'їній мові.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Sunkatalano

Пропоную зробити як було в попередній версії, щоб дописи в темах починались з найсвіжішого.

365 Гості, 0 Користувачів