Сайт експлорера

Автор YserL, 02.12.2010 11:36:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Пропоную зробити сайт експлорера на базі CMS Contao, проста у адмініструванні і налаштуванні.
Міститиме упорядковану інформацію про обєкти, ТБ, базу даних як елемент сайту, ввечері опишу техзавдання як я її бачу.

Golem

Файно! Чи буде можливість додавати Експлорери з Інших регіонів? Як ото Кристопіль? грано було мати шось Подібне до extreme.lviv.ua
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Треба, навіть дуже. Сядемо за круглий стіл, та обговоримо ідеї.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Якщо тут є девелопери ще то можна й з нуля сайт створити не використовуючи ЦМС.

inkognito

Цитата: linuxoid від 05.02.2011 20:06:05
Якщо тут є девелопери ще то можна й з нуля сайт створити не використовуючи ЦМС.

Є. Можна. Навіщо?
Resistance is futile

YserL

Є і цмс з нуля є! Але орієнтовані на специфічні вимоги, такі як висока навантаженість. Над сайтом думав, тра описати бізнес логіку. Думаю такого типу як урбан проджект, інтеграція із базою форуму. Знання є, коди, а от часу нема(( Орієнтовна розвантаженість із наступного тижня.

linuxoid

Цитата: YserL від 06.02.2011 15:33:02
Є і цмс з нуля є! Але орієнтовані на специфічні вимоги, такі як висока навантаженість. Над сайтом думав, тра описати бізнес логіку. Думаю такого типу як урбан проджект, інтеграція із базою форуму. Знання є, коди, а от часу нема(( Орієнтовна розвантаженість із наступного тижня.

Ну то пропоную зробити круглий стіл з наступного тиждня і за пивом обговорити все)

Цитата: inkognito від 05.02.2011 21:00:06
Є. Можна. Навіщо?

Не люблю готових ЦМС (суб'єктивно) і з нуля цікавіше)

inkognito

ЦитуватиНе люблю готових ЦМС (суб'єктивно) і з нуля цікавіше)
Звісно цікавіше. І дзюрок (принаймі стандартних не є). Але пи:?**ти - то не мішки тягати. Не думаю, що ми готові на щось кастомне переїжати просто тому, що це цікаво. Справа звісно благородна, але об'єктивних причин для переїзду далі не бачу. Ось коли буде накатане і протестоване все своє, хтось подбає про гарний дизайн - тоді можна питання таким боком ставити. До цього - зась,багато на форумі було схожих розмов, що нічим окрім зворушення повітря не закінчувались.
Resistance is futile

Golem

Сайт дає змогу зручно зробити багато нових елементів як ото База Даних, Фотогалерея, Відеогалерея, бібліотека, нормальні новини. Це все має бути зручним, простим і гарно виглядати. Файно, наприклад, коли б можна було ставити на сайті банер з якоюсь із тем в Планах. Тоді б коли хтось заходив - зразу б бачив куда нарід збирається. Ну і на сайті доречно розмістити якісь тези про саму спільноту і форум. Щоб новенькмим не треба було довго лазити по темах, аби це зрозуміти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Може буде корисна"

"
ZIPPO12:08
2. Я зараз сам роблю 5 сайтів окрім екстріма і роблю їх на двіжку http://textpattern.com/
він безкоштовний, простий і ефективний
ZIPPO12:11
3. наш форум також допіхви маю на увазі двіжок - phpBB, я на своїх проектах ставлю ьтакий як у вас - SMF
Andrijko12:12
Твоя думка що треба брати движок і писати все з нуля?

ZIPPO12:12
4 галерея в нас від Coppermine Photo Gallery http://coppermine-gallery.net/ старої версії, обновляти вже не вийде бо ми суттєво змінили код і налаштували під себе, а от нові версі просто "дуже хороші", я їх вже поставив і тестую, там все зручно просто

ZIPPO12:14
двіжок сайту - Textpattern
двіжок форуму - Simple Machines Forum
двіжок галереї - Coppermine Photo Gallery

ZIPPO12:15
просто я зараз аналогічно стикнувся з тим всім і проаналізувавши то все зробив такі висновки

двіжок сайту ше можна взяти наприкад - Joomla Легшще буде зробити спільну базу форума і галереї разом з сайтом, бо ми от шукаєм в неті з Textpattern і нема, доведеться самому розбиратися і інтегрувати
"
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Є в наявності вільні комплектуючі наступної конфігурації:
- процесор Intel® Celeron® Processor 1.80 GHz, 128K Cache, 400 MHz FSB
- материнка Intel під 478 сокет (LAN, VIDEO інтегроване)
- планка пам'яті 256мб (PC2700) і 256мб (PC3200)
- вінчестер WD 160 гб

А також підключення по оптиці до УарНету із швидкістю інтернету 100мб download/40мб upload із білим IP, резервування живлення активного мережива

Мають дати:
- корпус
- БЖ ATX

На даному компі буде піднято WEB сервер на FreeBSD 8.1.
Можна буде перенести повністю чи частково сайт експлорера.

inkognito

корпусів у мене цілий підвал - сам бачив, тому можна хапнути шось там.
БЖ при потребі спрезентую
Resistance is futile

YserL

Моя швидкість інтернету :D




На роботі:



RoMeL

Думаю скоро нас чекатиме оновлення форуму  SMF до версії 2.0, зі зміної теми (вигляду). Оскільки стара версія форуму 1.1 вже не буде підтримуватися ( і зараз під неї є експлойти), нам потрібно буде зробити це обновлення, відповідно стара тема не "ляже" на нову версію, тому буде її зміна. Орієнтовно займуся цим з наступного тижня. Готуйтесь до змін. ::)
Fruere vita, dum vivis

YserL

Досить гарна тема під SMF. Мені подобається. Молодець Ромель! :)
Правда шапка "трохи" накладається. Варто зробити вирівнювання справа знизу блоку.

linuxoid

Цитата: YserL від 30.08.2011 21:40:58
Досить гарна тема під SMF. Мені подобається. Молодець Ромель! :)
Правда шапка "трохи" накладається. Варто зробити вирівнювання справа знизу блоку.

Мені тема не дуже, читати важко, в очах рябить((((((((((

Lesyk

З попередньої справді читати було легше.
А також якась надто "широка" сторінка форуму получилася - мого 1024 в ширину вистарчає лише на 2/3 сторінки.

О, вже інша ситуація. Банер експлорера наклався на аватарку...

А що означає "66" ? Солідарний з Лінуксоїдом, читати жахливо (мені з моїм делікатним зором).

А, і може варто знову вимкнути "підписи" під повідомленнями? Лише подовжують теми...

:-)

В повідомленнях дуууже широке поле вводу і туди ніяк не посунешся, тому хз що пишеш. Пофіксіть будь-ласка.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Паршивий дизайн, абсолютно неюзабельний, підкреслюю -  абсолютно. Виглядає сиро і несерйозно.
Жахливо просто.
Змініть пліз, найкраще на старий.
Meine Ehre heißt Treue

zelja


239 Гості, 1 Користувач