Сайт експлорера

Автор YserL, 02.12.2010 11:36:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

Нарешті я осягнув, що мені  не подобається у новому вигляді форуму - все.
Дорога сорочка від Calvin Klein Inc - просто світла нічим непримітна сорочка з гарної матерії та з дуже якісним кроєм. Немає ніяких візерунків, немає кишень на грудях, немає зайвої фактури.
Попередня версія сайту була стриманою і лаконічною, були якісно підібрані кольори, які і виглядали гарно - і шрифт був цілком читабельним.
Тут кольори взагалі некрасиві, зайва фактура (аля бєтон), навіть "фірмовий" зелений - і то термоядерний якийсь.

Я обираю сорочки з секонд-хенду, але Calvin Klein чи Mexx чи Hugo Boss, а не базарну китайщину. Так само і тут - мені довподоби стара версія (можливо вона і гірша функціонально - чого я не помітив), але вона однозначно гарніша і лаконічніша.

SANECKA

Сіре з салатовим явно не дружить. Можливо є ще якісь заготовки, а то ця дійсно до одного місця, краще верніть стару тему.

:-)

Цитата: SANECKA від 31.08.2011 00:14:44
Сіре з салатовим явно не дружить. Можливо є ще якісь заготовки, а то ця дійсно до одного місця, краще верніть стару тему.
Гарно із сірим дружить жовтий. ГГ. В плані не один банк так виглядає, мене пре.


Поставте на дефолті галочку на збереження відісланих приватних повідомлень, будь-ласка.

І таки так, фактуру варто прибрати, а то схоже на шкільну презентацію в паверпоінті - я таких ніколи не робив, тим-більше в школі, тому  це лише теорія))
І ще таки пофіфіксіть ширину вікна де писати можна а то жахи. Пишеш наосліп, юзаєш кнопошки енд-хом, не фен-шуй.
А фактуру можна було б загалом лишити, але не там де власне текст, бо брррр.
І категорії Початок, Допомога, етс, варто таки білше. Хоча знову ж таки підозрюю адміністрація зараз корпить і взагалі цілий день за
цим всім сидить. ТОму хай би проспалися і потім вже. ;)
І під ці кольори логотип вже не той.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Чуваки, верніть як було, будь ласка.
Най жиє Гуцулія!

Caesar

RoMeL ж написав,  що оновлення форуму  SMF до версії 2.0, зі зміної теми (вигляду). Оскільки стара версія форуму 1.1 вже не буде підтримуватися ( і зараз під неї є експлойти), нам потрібно буде зробити це обновлення, відповідно стара тема не "ляже" на нову версію, тому буде її зміна.
Так стара була зручніша і читабильніша. В ідеалі було б забрати цей весь бетон ...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Якби там не було - вигляд треба міняти.
На очі таки таки та, рябить...

Цитата: :-) від 30.08.2011 22:53:30
В повідомленнях дуууже широке поле вводу і туди ніяк не посунешся, тому хз що пишеш. Пофіксіть будь-ласка.

А це взагалі 3.14здець. Та подібних ще багато є.
Питається, навіщо змінювати щось хороше старе, на сире, погане нове?
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиЯкби там не було - вигляд треба міняти.
На очі таки таки та, рябить...
Рябить, тяжко - але то зачекає. Без сумнівів, із часом відшліфується.
Цитувати
А це взагалі 3.14здець. Та подібних ще багато є.
Питається, навіщо змінювати щось хороше старе, на сире, погане нове?

Тому що так треба. Маю на увазі оновитись до 2.0 ібо інкаше ніяк.  У даному випадку нове -
це добре, а не погане. Чи вважаєш, що було б краще як би у нас стояв SMF 1.1.xx і взагалі
не працював?  :) Усі, гадаю пригадують як недавно ліг форум?
Resistance is futile

Roy

ЦитуватиРябить, тяжко - але то зачекає. Без сумнівів, із часом відшліфується.

Навіщо чекати? Вигляд треба змінити, бо наразі з темним фоном ще гірше стало.
Хотілось б почути Ромеля, щоб вибрати оптимальне оформлення та дійти до консенсусу.
Meine Ehre heißt Treue

Ioan85

Щоб не рябіло в очах шрифт світло сірого кольору треба зробити, як було в  попередній версії

Drusja

А куди гіперлінк "Показати непрочитані повідомлення"?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

RoMeL

Колись і трава була зеленіша і пиво холоднішим... ;D
Всім не догодиш...
Пригадуєте, як Дуров поставив мікроблог вкантактє, що творилося? Чуть не революція почалася, "верніть стару стіну вкантактє!". 
Я постарався десь максимально приблизити тему до старої. Як на мене вийшло досить непогано. Треба ше пофіксити деякі штуки, але десь воно ось так буде виглядати ::)
Хто має бажання можу скинути css і саму тему , можете побавитись, бо пи... говорити не мішки носити  ;D
Fruere vita, dum vivis

Golem

Таке вже життя що потрібно йти в ногу з часом. Це типу як би не подобався Віндовс 98 прийшлося перейти на ХР а скоро і на 7. Тобто движок форуму потрібно оновляти для забезпечення певного рівня безпеки, швидкодії, функціональності і підтримки зі сторони розробника. Якщо цього не зробити зараз - потім на 3 версію точно не перейдемо і залишимося на своїй старій добрій першій версії. Як Бескид, де движок безнадійно застарів власне через небажання нічого змінювати.

Тема незручна і некрасива - це факт. Але її можна дошліфовувати і доробляти по ходу. ПОвністю погоджуюся із зауваженнями : шрифт нечитабельний, кольори жахливі. загальна еститика відсутня.
Дігери всіх країн єднайтеся!

linuxoid

Можливо спробувати підточити тему зі старої версії в нову? Можу в цьому допомогти, часу маю валом.

RedShift

Цитата: Roy від 30.08.2011 23:19:04
Паршивий дизайн, абсолютно неюзабельний, підкреслюю -  абсолютно. Виглядає сиро і несерйозно.
Жахливо просто.
Змініть пліз, найкраще на старий.

сАгласен! Zzzz...
Але можливо на 2.0 стару шкуру не натягнеш!  :(
Проте неварто втупу цілитись в чорно-зелені морди SMF. Можливо є ще якісь варіанти кольорів дизайну. Рістайлінг ще нікому не завадив. Це практика всього світу!
Darts matters!

linuxoid

Цитата: RedShift від 31.08.2011 15:40:29
Цитата: Roy від 30.08.2011 23:19:04
Паршивий дизайн, абсолютно неюзабельний, підкреслюю -  абсолютно. Виглядає сиро і несерйозно.
Жахливо просто.
Змініть пліз, найкраще на старий.

сАгласен! Zzzz...
Але можливо на 2.0 стару шкуру не натягнеш!  :(
Проте неварто втупу цілитись в чорно-зелені морди SMF. Можливо є ще якісь варіанти кольорів дизайну. Рістайлінг ще нікому не завадив. Це практика всього світу!

Думаю, натягнути можна (розумію, що ініціатива ї..е ініціатора). Щодо рестайлінгу: сіро-чорно-зелені кольори стали фірмовими для Експлорера..

RedShift

Цитата: linuxoid від 31.08.2011 15:53:18
Цитата: RedShift від 31.08.2011 15:40:29
Цитата: Roy від 30.08.2011 23:19:04
Паршивий дизайн, абсолютно неюзабельний, підкреслюю -  абсолютно. Виглядає сиро і несерйозно.
Жахливо просто.
Змініть пліз, найкраще на старий.

сАгласен! Zzzz...
Але можливо на 2.0 стару шкуру не натягнеш!  :(
Проте неварто втупу цілитись в чорно-зелені морди SMF. Можливо є ще якісь варіанти кольорів дизайну. Рістайлінг ще нікому не завадив. Це практика всього світу!

Думаю, натягнути можна (розумію, що ініціатива ї..е ініціатора). Щодо рестайлінгу: сіро-чорно-зелені кольори стали фірмовими для Експлорера..
Як щодо жовтого кольору літери X на футболці? Значить і жовтий колір попадає в гамму.
І ще одне: от Ви кажете все тут набуло якогось фірмового статусу? А от в 90-сті пам"ятаєте рекламу на всіх каналах "Нове ім"я "GoldStar - LG Electronics", а зараз вже всі давно й забули про стару назву. Так буде і тут. Треба просто звикнути.
Darts matters!

inkognito

ЦитуватиЯк щодо жовтого кольору літери X на футболці? Значить і жовтий колір попадає в гамму.
І ще одне: от Ви кажете все тут набуло якогось фірмового статусу? А от в 90-сті пам"ятаєте рекламу на всіх каналах "Нове ім"я "GoldStar - LG Electronics",
а зараз вже всі давно й забули про стару назву. Так буде і тут. Треба просто звикнути.

   До чого футболки у цій темі зрозуміти не можу (як вже на то йшло - я проти жовтого кольору букви "Х**"). Так, набуло - і я за збереження
старого стилю та оформлення чи максимального підлаштування під нього. Не треба бути багатослівним - про стару назву ЛиЖі як мінімум не
забув ти, а також я. І гадаю, багато ще хто. Звідси припущення "всі давно й забули про стару назву" як мінімум є некоректним.


  З.І. №1 Я тут не побачив жодну людину, котра подякувала б РоМелю за роботу, котра вимагає доволі багато часу,
зосередженості та уваги. Отож, буду першим: дякую чоловіче, +, з мене смачне пиво та до нього.

  З.І. №2 Матьорих бздунів дописувачів, котрі поносять нову тему (і(або) апдейт до SMF2) прошу показати те, на що вони здатні:
Ромель пропонував усім желающім CSS та тему - беріть, модифікуйте, клепайте власний креатифф та засилайте назад -
побачимо чого ви варті не на словах, а на ділі!
Resistance is futile

Belka

Фігня якась получається, чувак пахав а замісь подяки самі скарги. Головне що двіжок вдосконалили :) а в зовнішнє оформлення вже поступово змінити можна.
Пропоную таку штуку: нехай бажаючі створять шаблон сайту , а адміністратори виберуть найкращий варіант.

RedShift

Оооо!  :)  Олег каже Sieg Heil! и всі бігом на поклон?
Ні!... тема ця не підходить - це об"єктивно. Шукаєм щось інше або допрацьовуем.
Darts matters!

linuxoid

Ромель зробив дійсно велику роботу, за що велика подяка!!! Тут не показують своє "фе", особисто в мене зір
не найкращий і мені супердискомфортно читати! Крім того я писав про ініціативу і ініціатора!

217 Гості, 0 Користувачів