Сайт експлорера

Автор YserL, 02.12.2010 11:36:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Цитата: Belka від 31.08.2011 21:03:23
Фігня якась получається, чувак пахав а замісь подяки самі скарги.
Це нормальне явище. ;) Робиш щось нове, що є оптимальнішим за щось старе і перевірене і баги лізуть, то тебе лише, як казав один мій викладач на прізвище Чип, журять. Хоча часом критика таки консструктивна і з неї можна багато чого почерпнути. ГГ.

А загалом до теми я вже звик. І хороший спосіб відігнати від сайту дописувачів, щоб вони собі спокійно працювали. ГГ
Не, чьо, якщо забрати ту кашку всьо ваще ок буде.


Багато оффтопу:
Цитата: inkognito від 31.08.2011 20:07:32
Не треба бути багатослівним - про стару назву ЛиЖі як мінімум не забув ти, а також я. І гадаю, багато ще хто. Звідси припущення "всі давно й забули про стару назву" як мінімум є некоректним.
Не забули в освновному юзери ГолдСтарівськоїх техніки, а з покоління НЕКСТ сумніваюся що хтось чув про останнього і так є. Правильніше буде сказати, що зміна назв/товарних знаків/т.п., принесе ефект умовно повного забуття попередньої назви лише через 15-30 років, коли техніка під старою назвою буде викинута, а до віу потенційних покупців доростуть ті, хто не тої техніки не застав/не пригадує, внаслідок малого віку.

Про те ж ЛЖ - недавно кілька ТП разом із ТХ переконували що ЛЖ концерн 10-тирічної давності і робить лише електроніку і побутову техніку. переконувати не став, як і значно старших дядьків, які вважають себе професіоналами у певних галузях - постєбуся якось із них при авторитетній аудиторії. Чого і бажаю усім дискутантам.

Цитата: inkognito від 31.08.2011 20:07:32
  З.І. №2 Матьорих бздунів дописувачів, котрі поносять нову тему (і(або) апдейт до SMF2) прошу показати те, на що вони здатні:
Ромель пропонував усім желающім CSS та тему - беріть, модифікуйте, клепайте власний креатифф та засилайте назад -
побачимо чого ви варті не на словах, а на ділі!
Ну не всі ж тут айтішники, чи як там гордо називаються люди, які розробляють систему кольорів для використання в оформленні форумів та іншого нет-непотребу. (Не примите привратно ;) )
Краще створити тему, протягом певного часу кидатимуть дописувачі свої ідеї, частину із яких, вартих уваги, втілять в життя. Ще можуть кидати макети схем оформлення. А тоді хтось, хто справді в тому розбирається бере і робить. голосування там різні.
Бо оце от зроби сам, зроби сам... тему про логотип всі пам'ятають. Зробили самі і всьо.
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: inkognito від 31.08.2011 20:07:32
  З.І. №2 Матьорих бздунів дописувачів, котрі поносять нову тему (і(або) апдейт до SMF2) прошу показати те, на що вони здатні:
Ромель пропонував усім желающім CSS та тему - беріть, модифікуйте, клепайте власний креатифф та засилайте назад -
побачимо чого ви варті не на словах, а на ділі!

Не обов"язково бути кухарем, щоб оцінити смак яєчні. Я не можу створити подібної теми, але цілком можу сказати що дана тема мені не подобається візуально (фактура асфальту), вона не практична для користувача (вже нема кнопки " переглянути останні повідомлення" - (ну або я її не бачу), шрифт абсолютно нечитабельний, поле вводу повідомлення має необмежену ширину і т.д.). Як рядовий користувач я не помітив жодних змін на краще.
І ось ці мої слова не варто розглядати сугрубо як думку "тугово лесика, який хі*уя не шарить, який вапше нічого не рішає, який є доволі малою людиною на експлорері ", а як думку рядового користувача. (Усі слова написані у лапках я про себе чув від мего важливих, мего крутих ЛЮДЄЙ на форумі, думаю вони якщо напряжуть власну пам"ять - згадають).

inkognito

ЦитуватиНе забули в освновному юзери ГолдСтарівськоїх техніки, а з покоління НЕКСТ сумніваюся що хтось чув про останнього і так є.
Правильніше буде сказати, що зміна назв/товарних знаків/т.п., принесе ефект умовно повного забуття попередньої назви лише
через 15-30 років, коли техніка під старою назвою буде викинута, а до віу потенційних покупців доростуть ті, хто не тої техніки
не застав/не пригадує, внаслідок малого віку.
Про те ж ЛЖ - недавно кілька ТП разом із ТХ переконували що ЛЖ концерн 10-тирічної давності і робить лише електроніку і побутову
техніку. переконувати не став, як і значно старших дядьків, які вважають себе професіоналами у певних галузях - постєбуся якось
із них при авторитетній аудиторії. Чого і бажаю усім дискутантам.
Цікаво, розкажи якось мені про цих "супер-вуйків"
ЦитуватиНу не всі ж тут айтішники, чи як там гордо називаються люди, які розробляють систему кольорів для використання в оформленні
форумів та іншого нет-непотребу. (Не примите привратно ;) )Краще створити тему, протягом певного часу кидатимуть дописувачі свої ідеї,
частину із яких, вартих уваги, втілять в життя. Ще можуть кидати макети схем оформлення. А тоді хтось, хто справді в тому розбирається
бере і робить. голосування там різні.
Бо оце от зроби сам, зроби сам... тему про логотип всі пам'ятають. Зробили самі і всьо.
Загалом, краще розбиратись предметно перед тим як дописувати. Хтось шарить в КаТельнях ( (с) by Zelja), а хтось у зовсім іншому. Прінімаю прівратно,
про Теревені я здається тобі вже нагадував.

ЦитуватиНе обов"язково бути кухарем, щоб оцінити смак яєчні. Я не можу створити подібної теми, але цілком можу сказати що дана тема мені не подобається візуально (фактура асфальту), вона не практична для користувача (вже нема кнопки " переглянути останні повідомлення" - (ну або я її не бачу), шрифт абсолютно нечитабельний, поле вводу повідомлення має необмежену ширину і т.д.). Як рядовий користувач я не помітив жодних змін на краще.
І ось ці мої слова не варто розглядати сугрубо як думку "тугово лесика, який хі*уя не шарить, який вапше нічого не рішає, який є доволі малою людиною на експлорері ", а як думку рядового користувача. (Усі слова написані у лапках я про себе чув від мего важливих, мего крутих ЛЮДЄЙ на форумі, думаю вони якщо напряжуть власну пам"ять - згадають).
Не обов'язково бути яйцем, щоб приготувати кухаря. Твій допис слід розглядати як допис йо**па, котрий не читає вищенаписаного.
Останнє попередження, чоловіче, направду - у противному випадку маєш усі шанси стати super-star на  теревеНЯХ  :)
Resistance is futile

YserL

ВІдкриваємо тему багів:

1. Тег Youtube
2. Поле вводу широке
3. За замовчуванням щоб стояв пункт Повернутися в тему після відповіді.

explorer

Цитата: YserL від 31.08.2011 22:51:50
ВІдкриваємо тему багів:

3. За замовчуванням щоб стояв пункт Повернутися в тему після відповіді.

Глянь в "профіль\змінити профіль\зовнішній вигляд форуму\Повертатися в тему після відповіді". Має вирішити то.

RoMeL

замінив "мокрий асвальт" на сіре тло шо було в старій темі  :)

Цитата: YserL від 31.08.2011 22:51:50
ВІдкриваємо тему багів:

1. Тег Youtube
2. Поле вводу широке
3. За замовчуванням щоб стояв пункт Повернутися в тему після відповіді.

1. Тре просто поставити мод Youtube, бо я його забрав щоб зробити обновлення
2. В нас тут є знатоки css? Бо я поки сам не можу це вирішити. ::)
Fruere vita, dum vivis

YserL

Цитата: RoMeL від 01.09.2011 09:05:47
замінив "мокрий асвальт" на сіре тло шо було в старій темі  :)

2. В нас тут є знатоки css? Бо я поки сам не можу це вирішити. ::)
ок, на роботі погляну.

YserL

http://explorer.lviv.ua/forum/Themes/route66/css/editor.css

.editor, .rich_editor_frame
{
   padding: 2px !important;
   margin: 0;
}

на
.editor, .rich_editor_frame
{
   padding: 2px !important;
   margin: 0;
       width: 99%;
}

RoMeL

Бавимось в забавку "знайди десять відмінностей"  ;D  Хтось там писав про шрифти, от беріть порівнюйте  :P








Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Цитата: YserL від 01.09.2011 09:41:32
http://explorer.lviv.ua/forum/Themes/route66/css/editor.css

.editor, .rich_editor_frame
{
   padding: 2px !important;
   margin: 0;
}

на
.editor, .rich_editor_frame
{
   padding: 2px !important;
   margin: 0;
       width: 99%;
}

+1 Допомогло  :P
Fruere vita, dum vivis

RedShift

Unread Messages в мене там напастой пусто хоча я не читав останні пости.
Darts matters!

RedShift

Цитата: RedShift від 01.09.2011 13:34:23
Unread Messages в мене там напастой пусто хоча я не читав останні пости.

Я так розумію WaterMarks на фотках теж пропали? Зверніть увагу.
Darts matters!

Bottlehunter

Поправлений виглядає красивіше ;)

Мої скромні пропозиції щодо дизайну: забрати пунктирну лінію під головною панеллю зверху і змінити по можливості фон з чорного на темно-сірий. Тоді не так контрасно будуть виглядати яскраво-зелені елементи. Для очей приємніше.

Дякую за розуміння.

З повагою
Bottlehunter
Най жиє Гуцулія!

North

Тааа, двіжок апгрейдити звичайно треба, але вигляд дуже постраждав. Так на перший погляд ніби і подібне, але як почати роздивлятися то геть не то.. Підігнати нову тему під стару не мало б бути дуже складно, якщо треба можу помогти.

Roy

Завтра з Ромелем будемо пробувати втілювати в життя запропоновані зміни в дизайн форуму.
Пунктирні лінії обовязково треба прибрати, забрати лишню зелену полосу, зеленому додати легенький градієнт. Фон, з чорного також треба змінити на темно сірий. Ну і ще багато чого.
А тоді я запропоную новий варіант банеру для форуму. Загалом, щоб не путатися в різних стилістичних вирішеннях, будемо черпати все краще з старого вигляду. Щоб зберегти попередній фірмовий стиль, з новими невеликими поправками.

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цитата: Bottlehunter від 01.09.2011 21:27:39
Мої скромні пропозиції щодо дизайну: забрати пунктирну лінію під головною панеллю зверху і змінити по можливості фон з чорного на темно-сірий. Тоді не так контрасно будуть виглядати яскраво-зелені елементи. Для очей приємніше.

Або зробити "яскраво-зелені елементи" менш зеленими
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ось лінк на ВСІ непрочитані теми.

Всі Непрочитані

Його файно було б додати десь вгорі, на старому місці і зробити аби він не показував теми зі смітника :)

Вже домовилисі в вівторок зібратися в Ромеля і всьо обговорити.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Drusja

А цього лінку "Показати останні непрочитані теми" мені дуже бракувало після останніх змін на форумі.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

SANECKA

Коли вже нормально буде відео з ютубе показувати?

YserL

Дайте права на установку модулів.
1. Модуль YouTube
2. Можливо є модуль, який вставляє iframe із Вікімапією на лінки типу [wikimapia]http://wikimapia.org/#lat=49.8098047&lon=23.9899778&z=17&l=37&m=s&tag=164[/wikimapia]

130 Гості, 1 Користувач