Новий розділ присвячений копу

Автор Golem, 04.12.2010 13:26:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Як багато хто встиг помітити - в нас зявився новий розділ: "Історія в Землі" Він присвячений питанням металошукачів, копу, місць і всього що з цим повязане. В нас вже досить багато матеріалів по цій темі, тож логічно мати їх всіх в одному місці.

Довго думав як назвати розділ, шоб було лаконічно і точно описувало цей напрямок. Покишо найкраще що спало мені на думку - "Історія в Землі". Другий варіант - "Металошукачі, місця, знахідки" здався мені якимось костурбатим. Наразі зупинимося на цій назві, а далі буде видно. Про місце для розділу: як підрозділ до "Краєзнавства та Історії" було б логічно. Та мало хто її там бачитиме. Тож я закинув в загальний розділ, попередньо перемістивши "Гумор" у "Всяке різне", жеби головна сторінка форуму не була пшистко довга. Сподіваюся решту адміністраторів зі мною погоджуються.

Про ідеологію розділу. Багато є розмов про ЧОрну археологію і правовий та моральний аспект копання. Інформація, викладена на форумі, до грабунку і розкрадання могил не має жодного відношення. А лише сприяє поглибленню наших знань  про історію, викопуванню з землі речей, до яких археологи ніколи так і не добралися б і просто цікавому проведенню часу на свіжому повітрі. То ж прохання відкинути комплекси та так до цього і відноситися.

Якщо ніхто не заперечує - модератором розділу буде Рой. Нехай не ображаються всі решта копачі, з більшим досвідом, кращими знахідками чи крутішими металошукачами :) Це тут ні до чого. Він був ініціатором ідеї, він має достатньо часу та бажання, активно копає.

Тож цікавих місць та знахідок, росту та розвитку розділу!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Назва розділу супер. Наразі залишається за мною це все структуризувати. Повидаляти троха флуду, розділити окремо війну, історичні періоди, технічні питання, корисні посилання, розділити знахідки по тематиці.
Планую зробити все компакто, чітко, та по тематиці. По мірі збільшення користувачів та їх дописів поступово буде розгалужуватися розділ.
Що ж, буду старатись для Вас!

Пропозиції по організації розділу прошу сюди дописувати. Ну і впершу чергу ідеї та думки по тому від  Yar-79!  :)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

 Тру, усіляко підтримую усіма канечностями! Сподіваюсь комрад Roy все гарно систематизує та почистит! Тема копу, дійсно давно дозріла для виділення в окрему одиницю
Resistance is futile

RedShift

А ось мені назва не дуже.
Якось не чітко і дуже загально та й не професійно (імхо). Ми ж більше дослідники чи літературний кружок?  :)
Людина яка зайде на форум не відразу здогадається що саме містить гілка форуму. Має бути більш чітка назва, що конкретизує вміст. А усіляки "художні засоби" думаю слід забути.
Darts matters!

Golem

Немаю нічого проти. Назва робоча, приймаються кращі пропозиції. Про це зверху написано.
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Питання для роздумів: куди втраплять знахідки з горищ, а також те що знайдено візуально?

Golem

Можна розділ перейменувати на просто "Знахідки". Але тоді ще менш зрозуміло. Горища можу дописати в опис розділу
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

В мене назва теми асоціюється із Новим Розділом (там де сірка :)

#DELMSG 1 HR

238 Гості, 0 Користувачів