Яхт-Клуб Червонограда

Автор RedShift, 14.12.2010 14:39:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

24.10.2010 в Червонограді на водосховищі 1-ої Червоноградської шахти відбулися змагання з дисципліни Match Race яхт класу 470. Я та mykolya. Я - в якості фотографа, mykolya - брав участь в самих змаганнях. Його екіпаж, до речі, зайняв перше місце. Приймали участь також екіпажі зі Львова, Городка, Луцька. Мене приємно здивувало, що у Червонограді є ентузіасти цього виду спорту.

(до слова, я приймав участь у збиранні самої яхти).  :D 
Darts matters!

T.a.Z.z.Z

Якщо не помилаюсь тут були з вами пластуни Тарас і Петро Садові
видалено адміністрацією

inkognito

24.10.2010 в Червонограді на водосховищі 1-ої Червоноградської шахти відбулися змагання з дисципліни Match Race яхт класу 470.

Добре що написав завчасно про таку цікаву подію, нарід запросив. Та, зрештою пошо про таке писати вже потім, розриваючись над тим "як я допомагав". Гарно, що допоміг людям, негарно, зовсім негарно, що не попередив --> впевнений, що людей б підтянулось немало. А так загалом дякую.
Resistance is futile

:-)

Цитата: T.a.Z.z.Z від 14.12.2010 18:26:34
Якщо не помилаюсь тут були з вами пластуни Тарас і Петро Садові
Та що там малі Садові, там сам ТТ є. :) ТТ крутий. 8) Але йому б номерок 15 , тоді все було б ок.  ;)

Якось не сподівався, що яхтами можна оце по таких невеликих водоймах. Але "хворі морем", вони такі.

Про подію на сторінці ЧМ/ЧХ.
Декольтем своїм мене манила.

T.a.Z.z.Z

Да Да ТТ крутий я просто го не побачив, мій виховник з курення Чорноморці, служив на флоті і тим захворів теж
видалено адміністрацією

219 Гості, 0 Користувачів