під Юрієм Змієборцем

Автор Golem, 18.03.2009 14:00:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Причитавши заголовок теми не подумайте шо це назва якоїсь невідомої аптеки :) Хоча саме аптеки чомусь любили називати з приставкою "під". :) Так от, чи ніхто не звертав увагу на три наземні обєкти біля цього памятника? Два з них знаходяться за ним, а один - прямо перед.

Під пласкою залізною кришкою знаходиться звичайний каналізаційний люк. Я перевіряв. Можливо це просто якийсь звязок чи ше шось. А шоб не псував памятника - його замаскували. Другий люк з вентиляцією - напевно або якесь газове обладнання помальоване в зелений а не жовтий колір, шоб в траві незамітно було. Або якесь обладнання керування освітленням. Обидві версії не дуже правдоподібні, решітка стара та й на газову не дуже схожа. Ну і люк навпроти памятника - єдина версія шо то освітлення.

Вентиляція зліва коня
\

Люк зправа коня


Люк спереду коня


Дивився на старі фото - ніяких криниць чи колонок навпроти не було.


Хто які має версії, шо там може бути? Може хтось памятає як той памятник будувався і бачив шо було в тих колодязях? Казати шо там бомбік - де ж тоді вентшахта?
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: Golem від 18.03.2009 14:00:49
Або якесь обладнання керування освітленням.
я також так думаю що це пов'язане щось з освітленням,або вузол телефонних комунікацій

Golem

Ніби то і так. Але самі прожектори стоять біля двох інших кутів памятника. Та й це звичайні галогенові лампи. Який сенс робити розводку по двох інших кутах? Та ше й плиту бетонну перед памятником ставити зйомну.

Не покидає болісне відчуття шо таку венткоробочку я вже десь бачив. Тільки от ніяк не можу пригадати де :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Мені здається що це бомбосховище від міліції. Такі заклади завжди мають свої бомбосховища.
Цитата: Golem від 18.03.2009 14:00:49
Вентиляція зліва коня
\

Люк зправа коня

Думаю це і є ветншахти.
Один вхід має бути з підвалу.
АЛЕ Я МОЖУ ЗАПРОСТО ПОМИЛЯТИСЯ!!!!

Golem

Замале як для вентшахти. Плюс одна  з них банально закрита каналізаційним люком. Він є під тою залізною кришкою
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Цитата: Golem від 18.03.2009 17:02:56
Замале як для вентшахти.
А якщо відкинути зелену залізяку?
Цитата: Golem від 18.03.2009 17:02:56Плюс одна  з них банально закрита каналізаційним люком. Він є під тою залізною кришкою
Не раз зустрічав, коли зрізану вентшахту просто закривали люком.
Бомбосховище може вже не робоче, тому з ним так негарно повелися ;D

Golem

Може і так. До речі, можна легко підняти кришку перед самим памятником. Ні в кого ніяких підозр не викличе. там часто народ тусується, МВС на то увагу не звертає.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: Golem від 18.03.2009 17:13:57
МВС на то увагу не звертає.
ти впевнений в цьому, наскільки я знаю там завжди дофіга мусору ходить

Golem

Ввечері і ранком нема. То ж не мартовича. Там всі мусора з папками і в паперами. та й сам памятник затуляє. Плюс то цивільний обєкт і лазити по памятнику нема в тому ніц поганого. А раз є ручки  - чому б і не підняти.

Ну і не забувай, шо Білозіра вбили на смерть за 200 метрів від головної мусарні. Не забувай шо мідь з памятника (якраз біля входу в Полтву) вкрали за 50м від тої ж мусарні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

ну так якщо мідь крадуть прямо в мусарів під носом,і вбивають людей,то вони на нас і не подивляться якщо ми будемо відкривати люки або лізти туда :)

oleksa

хлопці не жартуйте ви напевно не получали палкою по крижах... а зрештою..на НЗ кажіть що ніякого там наміру не мали( типу поганого наміру  і треба тупо стояти на своєму...-- туди впала моя запальничка хочу дістати( дурниця але аргумент). аргумент і те що якщо злодія лапають на тому що його рука в вашій кішені. е ее ні він ще не злодій( він хотів погрітися або просто кишені поплутав) це так юридична довідка.. азагалом  це що ви робите навіть на адмінку не тяне...
але не забудьте ви живете в країні дурнів і внас все можливо.. :)
так - так сказав кулемет.потім всі мовчали.

zelja

Цитата: oleksa від 18.03.2009 18:14:53
туди впала моя запальничка хочу дістати
класна відмазка треба буде запам'ятати

Golem

Якось як буду гуляти там х друзями ввечері - загляну :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Один місцевий житель (STINGER) розказував, шо бачив як той памятник будували. Каже шо під ним була каналізація, також проклали комунікації, газ, воду. Також був ше старий засипаний колодязь, давно не діючий. От то всьо і свормувало кілька люків.
Дігери всіх країн єднайтеся!

SOC

А про камери забули? не всі з них видно неозброєним оком, а дії, які не приймуть до уваги одразу, можна переглянути потім в архіві:)
  Совок має свою містику, як свого часу СС- бойову психологію, куди і входить мистецтво ховати на видному місці. Вентшахти-то ціла наука.
Згадайте якого кольору була біля палацу водних видів спорту на кн.Ольги чи кінотеатру на Любінській?
Я не тормоз- я повільний газ

245 Гості, 1 Користувач