Воєнна тематика

Автор Roy, 17.12.2010 03:05:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Дякую. Мабуть таки не частий патрон.
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

На днях відчув напевно таку ж саму радість, яку описував вище swordlord, а подарила її ось така знахідка, жетон вояка СС "Галичина".
Словами не опишеш, знайдете свій зрозумієте :)
Гарматник з 9-ї батареї ІІІ дивізіону, доброволець 14 артилерійського полку СС. Єдиний "-", він вже був розломаний на дві частини.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Broliant

я от таку коробочку назберав за рік ::)

Roy

Коробочка фест, ніц не скажеш, але можна було хоча б розкласти пряжки, і сфоткати, думаю б достойно доповнили тему.
Meine Ehre heißt Treue

Broliant

По прозьбе трудящихся

Yan13

Вирішив викласти фото своїх знахідок..

rast gasser

Доброго дня шановне панство, так як тут збираються в основному львівяни- вирішив написати сюди ,попався сьогодні такий уламок в Брюховичах- схоже від якогось вказівника, матеріал цинк інший знайшов тижнем раніше на відстані 500м.Може комусь попадали схожі.Наперед всім дякю.Вибачте за якість фото.

rast gasser


Roy

rast gasser, по цим предметам дуже важко щось сказати, так сказати шмурдяк, якого в Брюхах повно.
Було б більше доступних букв, окрім "R", тоді б можна було щось загадувати.
Meine Ehre heißt Treue

rast gasser

Дякую за відповідь .

leuba

Ті шо поменші від карабіна

chuk_sk

сьогодні на вулиці замарстинівській біля 71го приблизно номеру. знайшли 5.45Х39 старий ржавий. просто нга вулиці еа тротуарі.  о цікаво звідки він ам взявся?  може ам які часини були?

Roy

Цитата: chuk_sk від 07.03.2017 14:33:47
сьогодні на вулиці замарстинівській біля 71го приблизно номеру. знайшли 5.45Х39 старий ржавий. просто нга вулиці еа тротуарі.  о цікаво звідки він ам взявся?  може ам які часини були?
Хрін його знає. Може викинули. Натомість я доволі часто у Львові просто біля хідників, на газонах знаходив відголос війн - гільзи Манліхера та Маузера.
Meine Ehre heißt Treue

chuk_sk


Андрій74

Важко не замістити таку гільзу...
Най го качка копне...

295 Гості, 0 Користувачів