Львівський завод гумових виробів

Автор Bottlehunter_, 19.12.2010 22:18:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

AHD

+ бачу непогано содили, аж жаба дусить, шо через хворобу мусів пропустити

Цитата: Bottlehunter від 19.12.2010 22:22:38
Через годину вона прощалася з нами словами "То була велика помилка, що я вас сюди пустила!"
Можна якийсь коментар ;D
Режим харчування порушувати не можна

Lesyk

гарно злазили) а ви ше казали щодо залазіння в той хімічний цех "некст-тайм, некст-тайм..." ) але лесик-іскусітєль зробив своє діло  :P

Bottlehunter_

Цитата: Bottlehunter від 19.12.2010 22:22:38
Через годину вона прощалася з нами словами "То була велика помилка, що я вас сюди пустила!"


То ми з Лесиком залізли в ту лабораторію, потім ще з Роєм, відповідно тьотка переживала і шукала нас по території. Довго. І, напевно, дала собі слово надавати нам по сраці як знайде. Але обійшлося :)
Най жиє Гуцулія!

Chibis

Доброго дня! Шановні панове, показав матеріал свому шефу (ну і дурак!  :) ): очі загорілися, випитав всьо шо я знав про Вашу вилазку, напряг їхати, dow. Куроче, в мене проханнє такого роду: чи хто знає де ше є старі закинуті лаби, можливо реактиви ітд. Як є інфа пишіт, або сюди, або краще туди де модератори/адміни скажут. Буду дуууже вдячний!
П.С. Всьо "награбоване" піде на розвиток науки (тому не сціт ;) ).   

Lesyk

2 chibis
по-перше - такі питання потрібно писати у обговоренні, а не засмічувати тему
по-друге - го на прохідну, домовляйся коньяками з охороною.бо просто-так походу вже нікого не пускатимуть (принаймі так грозилися), а тим більше шоб шось виносити.

Chibis

2: Lesyk. Sorry, дико ся вибачею, nube!  ::) З охороною, бабками ітд. порішаю - це не проблема. На крайняк, по офіціозу піде!

Golem

Цитата: Chibis від 20.12.2010 16:25:37
Доброго дня! Шановні панове, показав матеріал свому шефу (ну і дурак!  :) ): очі загорілися, випитав всьо шо я знав про Вашу вилазку, напряг їхати, dow. Куроче, в мене проханнє такого роду: чи хто знає де ше є старі закинуті лаби, можливо реактиви ітд. Як є інфа пишіт, або сюди, або краще туди де модератори/адміни скажут. Буду дуууже вдячний!
П.С. Всьо "награбоване" піде на розвиток науки (тому не сціт ;) ).  

Для цього в нас вгорі форуму є база даних обєктів. Щоб легко можна було знайти що і до чого. По памяті можу сказати: Сірка в Новому Роздолі, Львівприлад, Львівський Автобусний... Думаю нарід ще підкаже.
Дігери всіх країн єднайтеся!

506 Гості, 0 Користувачів