Автор Тема: Ставка Гіммлера - Хегевальд  (Прочитано 6055 разів)

2 гості дивляться цю тему.

Hulihanka

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 27
    • Перегляд профілю
Проїжджаючи трасою Житомир - Вінниця, недалеко від Бердичева,  в селі Гуйва знаходиться один з найсекретніших об"єктів нацистської військової архітектури - ставка рейсфюрера СС Генріха Гіммлера. Саме там творився   план "Ост", критерії нової арійської раси,  бунт проти Гітлера та інші закадрові сцени історії.

Що згадується у Вікіпедії про Гіммлера:
"6 січня 1929 р. за розпорядженням Гітлера Гіммлер став рейхсфюрером СС. Створюючи свій «чорний орден», Гіммлер намагався зробити його продовжувачем середньовічних традицій лицарства і надати йому відповідні атрибути: срібні персні з зображенням черепа, почесні мечі, рунічну символіку і т. д. Ним був розроблений містичний ритуал вступу до СС, присвоєння чергових звань і навіть рекомендація членам СС одружуватись зі «зразковими дружинами». Згідно з інструкцією, вони повинні були мати нордичні риси обличчя, гарно знати історію, володіти іноземними мовами, вміти їздити верхи, плавати, керувати автомобілем, стріляти з пістолета. Крім того, вони зобов'язані були зразково вести домашнє господарство і вміти готувати. Після відповідного екзамену кандидатка у дружини члена СС отримувала диплом. Гіммлер вважав, що керівні кадри НСДАП і СС повинні мати можливість покинути своїх дружин і обрати нових у відповідності зі згаданим еталоном.

Як Гітлер, так і Гіммлер були однієї думки про те, що після війни слід ввести легалізоване двожонство для стимулювання народжуваності. Гіммлер говорив: «Якщо та гарна кров, яка лежить в основі нашого народу, не буде примножуватися, то ми не зможемо встановити панування над світом… Народ, який має в середньому по чотири сини у сім'ї, може зважитись на війну, бо якщо двоє загинуть, то двоє продовжать свій рід. Керівники ж, які мають одного або двох синів, при прийнятті будь-якого рішення будуть вагатись. На це ми не можемо піти».

Цікаво про це на російській мові тут

Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Re: Ставка Гіммлера - Хегевальд
« Відповідь #1 : 22.12.2010 22:36:56 »
Супер, дякую! Дуже цікавий обєкт! А всередину потрапити ви не пробували? А то двері є, а що за ними?

Чи можна додати посилання не першоджерело, шоб потім автори не писали скарги адміністрації?

ПС: Ну і чи не було в неті чогось на Українській? :)
Розшарити F VK G+
курча

Hulihanka

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 27
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 22.12.2010 22:48:50 »
сорі, видаю першоджерело
http://zhitomirtime.wordpress.com/2007/01/
все, що вдалося знайти. Можу зробити повноцінний звіт, переробити. А то буде для ознайомлення.

ем, ти знаєш, дуже хотілося, але то вже тре спеціально їхати туди, попередньо "пробивши". Думаю, там навіть місцеві не пхаються, хоч бачиш, як забудували...
не знаю навіть, в чиєму підпорядкуванні об"єкт.
Коли знімала, підбігла до мене бабця і, закотивши очі, почала розповідати, "кіко тут людей замурдовано, а пєтя он хоче клуб зробити".
Може й зробив би, тіки, мабуть, з дверима не впорався.
Хто зна, чи там все розміноване, але там активно копають
http://reibert.info/forum/archive/index.php/t-23225.html
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1253
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #3 : 22.12.2010 22:50:55 »
Перепрошую, але ставка Гіммлера, власне що на перших фото допису, знаходиться у селищі Гуйва, близько Житомира, а не в селі Висока Піч.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Hulihanka

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 27
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 22.12.2010 22:58:11 »
Так, Гуйва, але всюди таки привязка до  ВП.
тре уточнити, може адміністративно помінялося
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 431
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #5 : 22.12.2010 23:00:11 »
Дякую! Враховуючи що то траса - гарне місце щоб сі спинити - кості розімнути. А в підпорядкуванні думаю аналогічно форту Тараконову - місцевий військовий округ.
Розшарити F VK G+
курча

kivi

• Користувач
  • Новачок
  • *
  • Рейтинг 15
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 22.12.2010 23:31:03 »
За тими дверима, що на 3й фотці зараз картоплю зберігають. Кажуть, що там навіть кулемет стоїть з тих часів, завалений тою картоплею, але думаю, то побрехеньки.

Якщо дивитися на туж таки 3ю фотку, то за нашими спинами знаходитиметься згадуваний наземний штаб. Зараз там школа.

Кажуть, що Хегевальд просто аж таки величезний, тому ми вирішили обшарити сусідні поля і лісок у пошуках доказів. Десь за 1,5-2км від цього місця знайшли стару розбиту, засипану ВШ, але сумніваюсь, що то від Хегевальду. Скоріше за все, то вже залишилося від військової частини, що була там за часів СРСР. Зараз та територія закинута, але все ще охороняється (в основному матьорими дачниками, що поруч відскубали собі шматочки землі).

Ну і трохи фоток з вилазки:
Розшарити F VK G+

RedShift

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 88
  • Carpe diem!
    • Перегляд профілю
    • Игра Дипломатия - Стратегия против Силы
« Відповідь #7 : 03.12.2017 18:22:11 »
Вересень 2016 - "двері закрито"
Розшарити F VK G+
Церковь говорит, что Земля плоская, но я же знаю, что она круглая, я видел тени на Луне, поэтому я больше верю в эти тени, нежели в церковь. - Ф.Магеллан