Автор Тема: Re: Схема трьох етапів розбудови оборонних фортифікацій Львова  (Прочитано 1568 разів)

1 гість дивиться цю тему.

ostin_ex_leopolis

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
   Можливо, explorer мав на увазі, що точка № 6 - це і є приблизне місце. Бо в іншому випадку випливає, що форт би тоді мав лежати на два км східніше. А це занадто близько до міста. Принаймні мені до рук не потрапляла така мапа.
   До речі, порадьте як копіювати чи вирізати певні елементи зі супутникових зображень. Потрібна якась програма? І чи існує якась програма, за допомогою якої можна би було накладати одну мапу на іншу, співставляючи територію. Просто я це роблю, так би мовити, вручну. Тобто на воко. Використовую лінійку, циркуль тощо.
   А стосовно тих кілець мурів, то я вже переконався, що дуже багато плутанини. Та й взагалі, внаслідок зіставлення, порівняння різного періоду мап і планів міста, випливає, на жаль, що багато з них або не існують, або перебувають на закритій території. В реальності мав змогу бачити лише форти на З'явленській горі та, звісно, комплекс Цитадель.
   Напевно, учасники форуму погодяться, що найбільше запитань виникає стосовно другого, меншого кільця. Можливо explorer і мав на увазі форт зі системи меншого кільця. До речі, і напрям, і відстань підходять.

А загалом, якщо хтось має змогу і бажання, можна було би спробувати прогулятися в пошуках слідів того меншого кільця десь приблизно в районі Левандівки. До речі, не заслужено ці місця трохи недооцінюють. Достатньо особливий, з точки зору історії Львова, район. Наприклад, як стосовно першої половини дня у суботу?
Розшарити F VK G+