Червоноград 30.12.

Автор Bottlehunter_, 28.12.2010 11:12:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Хотілося би гідно закрити рік, що минає, якоюсь хорошою вилазкою. Пропоную в найближчий четвер поїхати зранку в Червоноград. Хотілося би оглянути закинутий гуртожиток заводу "Зміна", власне біля нього і вийдемо з маршрутки, а далі як карта ляже. Можливо, в Соснівку, на збагачувальну фабрику, а може полазимо в районі заводу "Зміна" і першої та другої шахт (лінк на Вікімапію).

Ще чув про якесь поселення бомжів чи циган в районі Соснівки, досить велике, може місцеві просвітлять? (Звертаюся передусім до Бура та Red Shift).

Прогнозують гарну зимову огоду, виїжджати хочу зранку маршруткою з АС-2. Зголошуйтеся!
Най жиє Гуцулія!

RedShift

Власне кажучи я не прихильник "індастріалу" але думаю з роботи спробую сачканути. До речі я все життя думав що легендарна "Зміна" - це РемЗавод біля Ж/Д вокзалу - так що Ваш пост про те що "Зміна" - по дорозі на с. Острів - це для мене було як "саторі" для самурая. Можна ще підключити: mykolya.
Darts matters!

Lesyk

як жаль шо в мене в четвер ";%:%%"№ залік.

inkognito

-, і мну шкода, хорий, а до того ж на роботі...
Resistance is futile

RedShift

Darts matters!

Bottlehunter_

Через відсутність бажаючих вилазку перенесем. Після Різдва, можливо, вийже поїхати.
Най жиє Гуцулія!

AHD

Якшо після різдва, то можливо +1
Режим харчування порушувати не можна

Helena_linda

було б цікаво, якщо вийде, я приєднаюсь

RedShift

Я вільний до кінця тижня. планую в Варяж! Є якісь ідеї?
Darts matters!

goom

Чекаєм фото з Варяжа, там є на що подивитись.

_BuR_

З однієї сторони "Зміни" сміттєзвалище.
Зараз все активно топиться, буде дуже мокро.
Бомжі є, обабіч ж/д дороги включаючи Соснівку, с.Стриганку, з точним місцем не підкажу, якщо їхати поїздом або бути на вокзалі в момент прибуття, то думаю вони виведуть у табір, цей дизель - їх засіб і заробляння і пересування. Але чи вони будуть раді?
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

RedShift

Darts matters!

linuxoid

Про легендарну Зміну.
Я працював на зміні 2010-го року. Завод є діючим. Випускає війському спецтехніку: частини РЛС, пристрої керування та наведення на ціль керованих протитанкових ракет та ще різні дрібниці.
зараз на заводі працює близько  250 працівників.
Завод й досі має статус режимного, тому відвідуючи його остерігайтесь внутрішньої служби безпеки (кількох жінок та колишнього майора КДБ ;D). Доречі, завод має сайт: www.zmina.lviv.ua

Доречі, можу провести екскурсію по Червоноградським свілинам. Ось деякі з них:

- недобудований медичний комплес: крематарій, колізей, "бетонні паганки".
- 8 діючих, 2 недіючі шахти.
- 3 велетенські терикони, один з яких найбільший в Європі.
- Сталеві вежі висотою 50, 70 та 150 метрів.
- Дзоти та покинута військова частина
- Старовинне кладовище зі склепом та тунелем
- Конструкції невідомого призначення в лісі

RedShift

Хочу подивитися сюди (див. третій пост зверху:
http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=58&t=98&p=18669&hilit=%D1%83%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5+%D1%88%D0%B0%D1%85%D1%82%D1%8B#p18669

Але хз. Inkognito вже дітей зробив - може лазити де хош. А я ще якось думаю чи то лізти в радіоУкриття?  :)

До речі, через колію є паровоз облаштований під котельню. (Ну приймі стояв ;), може вже поїхав?)
Darts matters!

Bottlehunter_

ЦитуватиАле хз. Inkognito вже дітей зробив - може лазити де хош. А я ще якось думаю чи то лізти в радіоУкриття?

Та протирадіаційне укриття, здається, слугує для того, щоб при ядерному ударі люди померли не миттєво, а повільно. І змогли принести ще якусь користь Батьківщині.  А всередині радіації нема, хіба би якісь нелегальнв захоронення ;D. Отже робимо висновок, що крім Інкогніто туди може лізти ще й РедШіфт і всі учасники форуму з Фляшкохантером включно, не залежно від того встигли чи не встигли завести дітей і внуків ;).
Най жиє Гуцулія!

inkognito

  хех, дякую. Тілько не дітей, а дитину. InkognitA вона.
  А взагалі-то - на який чорт воно було побудовано шахтою №1 "Великомостовська", властиво взагалі навіщо було побудоване? Чи сама шахта не може слугувати практично ідеальним сховищем від радіації? Навіть якщо у це сховище планували евакуацію адмінспоруд (чи всього, що відноситься до шахти та розміщене на поверхні) вам не здається, що там просто мало місця навіть на 10-20% наземного персоналу?
Resistance is futile

RedShift

Цитата: RedShift від 21.01.2011 10:20:37
Хочу подивитися сюди (див. третій пост зверху:
http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=58&t=98&p=18669&hilit=%D1%83%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5+%D1%88%D0%B0%D1%85%D1%82%D1%8B#p18669

До речі, через колію є паровоз облаштований під котельню. (Ну приймі стояв ;), може вже поїхав?)

Звіт з вилазки тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,960.20.html
Darts matters!

213 Гості, 0 Користувачів