курси англійскої мови

Автор volodimir, 21.12.2011 21:12:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

volodimir

порадьте будь-ласка де у львові є курси англійскої мови для початківців.  Бажано щоб ціна була поменьше )))

Alter

Думаю що по тому питанню тобі треба до ZEDа звернутись ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

swordlord

Який результат потрібен? Володіння на розмовному рівні чи щось більше? Для роботи чи для самовдосконалення?
Si vis pacem, para bellum.

ZED

Хм, я по курсах не дуже, адже універська програма все ж серьйозніша, а в основному самостійно-примусове розширення знань :). Але знайомі непогано відзивалися про Руну (для початківців з нуля), Діалог (більш професійно-орієнтована підготовка) та Азбуку світу (щось середнє).

volodimir

о... початківець з нуля  ----це про мене  )))) Володіння на розмовному рівні мене влаштує повністю . мова потрібна в звязку з можливим виїздом за кордон.

swordlord

Цитата: volodimir від 22.12.2011 18:38:54
о... початківець з нуля  ----це про мене  )))) Володіння на розмовному рівні мене влаштує повністю . мова потрібна в звязку з можливим виїздом за кордон.

Якщо за кордон на роботу, то курси - пуста трата грошей, індивідуальний (фаховий, наголошую) репетитор і тільки. Курси дають базові знання для самовдосконалення, а от хороший репетитор повинен сам підібрати для Вас потрібну програму, щоб не перенасити зайвою інформацією і надати обширніші знання мови середовища спеціальності.
За три роки з нуля можна досягнути рівня 1-го курсу університету будучи учнем 7-8 класу, але при умові хорошо репетитора.  :)
Si vis pacem, para bellum.

184 Гості, 0 Користувачів