Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 3

Автор inkognito, 10.01.2011 22:12:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

Приєднуюсь до привітань усіх іменинників  ;)
Si vis pacem, para bellum.

Romchick


Sunkatalano

Спасибі всім)
Приєднуюсь до привітань!

inkognito

Во тож бо вітаю усіх Миколаїв (Колянів),Микіл Миколайовичів (Колянів Коляничів). Най вам буде все фест, красиво та чотко. А від еКсплорера - бажаю вірних друзів, цікавих досліджень та сухих бахіл. Слава Україні!

З.І. Най вам Миколайко окрім ОЗК ще шось під подушку покладе.
Resistance is futile

Roy

Ура! ура! ура! Сьогодні вітаємо нашого супер модератора Inkognito з його ДН!
Бажаю міцного здоров'я, успіхів у праці, витримки у житті, сімейного щастя і всього, всього, що ти сам сам собі замріяв - нехай обов'язково збувається!

Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 23.12.2011 09:23:44
Ура! ура! ура! Сьогодні вітаємо нашого супер модератора Inkognito з його ДН!
Бажаю міцного здоров'я, успіхів у праці, витримки у житті, сімейного щастя і всього, всього, що ти сам сам собі замріяв - нехай обов'язково збувається!

Приєднуюсь! Бажаю море позитиву, приємних переживань і, щоб все працювало!

YserL

Вітаю! Щоб все було і нічого за це не було)))

Bottlehunter

Щиро вітаю! Радості і драйву в житті та вірних друзів поруч!



В цей сонячний зимовий день до привітань приєднується і музичний гурт The Ramones з-під Коломиї



А також Френк Васильович Сінатра, народний артист Чернівецької області



Творчий колектив будинку культури, що на Погулянці теж щиро вітає сьогодні нашого дорогого іменинника і дарує цю чудову пісню. З роси Вам і з води!!!

Най жиє Гуцулія!

Caesar

Вітаю тебе з днем народженням і зичу тобі багато-багато щастя!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

Чоловіче, щиро вітаю з Днем Народження, найголовніше бажаю здоров'я тобі і всього тобі самого найкращого, нехай все задумане обов'язково здійснюється.

P.S. Побільше б нам таких хороших людей.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

SANECKA

Приєднуюсь до привітаннь! Здоровя тобі і всій твоїй родині!!

GreenLION

І йа вітаю пана Inkognito з його святом! Хай гарно працюється, добре живеться, все вміється множиться і додається!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Rufus

Вітаю!!! Міцного здоровлячка, вірних друзів, гарних вилазок!!!!
Be friendly to bats!

ZED

Вітаю велику людину з великої літери "І" ;) Бажаю тобі міцного здоров"я, сімейного тепла та добробуту, матеріального та душевного задоволення від роботи, цікавезних вилазок та незабутніх вражень від них, а також виключно лояльних користувачів форуму ;D
PS. Хух, встиг :)

US5WEO

Як не завітаю на форум - всі вітають inkognito) Всі новини про inkognito)) Друже inkognito маєш силу! Вітаю!

gribkoff777

Inkognito Gratulation! Побажання висловив у телефонному режимі вчора! ;) :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Alter

Запізно, але вже хай. Олег! Всього-всього-всього! І ще трошки! ;) Ура!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

explorer


inkognito

Дякую колєги! Приємно знати, що маю таких друзів! Аж ми душа грає та серце шальоно скаче! Пробачте за таку пізню відповідь, але сі так стало, що на мій ДН на роботі вирішили влаштувати додатково корпоратив - тому й дописую, так пізно. Дякую що ВИ Є!!!
Resistance is futile

inkognito

як завжди, тема надто велика та буде закрита. Ось продовження:
Resistance is futile

284 Гості, 0 Користувачів