Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 3

Автор inkognito, 10.01.2011 22:12:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

  Частина нумер ІІ вкотре стала надто великою, була заблокована = вітання дописуємо далі.

 Частина ІІ
  Частина І
Resistance is futile

zelja

YserL
Вітаю тебе з днем народження!!!В першу чергу бажаю здоровя,успіхів на роботі,купу грошей,щастя і радості в житті!!!

Roy

Вітаю!!! Здоров'я, сімейного щастя, втілення задумів та мрій бажаю!
Meine Ehre heißt Treue

YserL


inkognito

Resistance is futile

Romashka

Бажаю, щоб мав завжди час на маленькі дрібнички, бо саме з них складається найцінніше - життя!
Достатку, радості,
добра, любові,
кохання, вірності,
ніжності, розуміння,
терпіння, можливості,
бажання, щастя,
здоров'я, сімейного затишку,
дитячого сміху,  щирості,
довголіття,
посмішки на обличчі кожного дня

з Новим роком у житті!

Lesyk


Romchick


Stinger

Вітаю друже!!! щастя, здоров'я, достатку, успішності в житті, і щоб все задумане завжди збувалося! :)

astrolon

Вітаю US5WEO з днем ангела, бажаю міцного здоров"я, щастя, нових подорожей та цікавих знахідок! ;D
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

RedShift

Я вже замахався ці пости читати... ну в мене 2 січня було ДН. Хоч би одна зараза згадала!!!  :P
Darts matters!

Roy

Вітаю Василів та Васильовичів, і зокрема US5WEO

Цитата: RedShift від 14.01.2011 19:43:51
Я вже замахався ці пости читати... ну в мене 2 січня було ДН. Хоч би одна зараза згадала!!!  :P
Соррі дядько, 2 січня то такий день, шо дехто й свого імені не міг згадати, не то шо за твоє дн  ;D
В кожному разі, хоч запізно але вітаю! Щисті, здуровлі! Здійснення мрій!  :)
Meine Ehre heißt Treue

US5WEO

А як приємно , коли на коханому форумі про тебе згадають та ще й привітають в особливий для тебе день life is beautiful ммм  :-*
Дякую astrolon та Roy і всім решта) Ви теж будьте здорові й мрії нехай збуваються!  ;)

inkognito

  Хоч із запізненням, але щиро вітаю US5WEO та RedShift'a із св'ятами!
Resistance is futile

Caesar

Вітаю!) побільше не досліджених обєктів :)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

  Завтрай 15/03 у yar-79 День Народження, тому бажаю йму всього самого-самого найкращого, а окрім того якісного, багатого та продуктивного копу. Прошу приєднуватись до вітань кулєги!
Resistance is futile

Roy

Приєднуюсь до привітань!
Бажаю тобі успіхів в усіх аспектах, міцного здоров'ячка та нових нерозвіданих місцин!  ;) :)
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Приєднююсь і я до привітань.
Зі свого боку побажаю кожного виїзду сумку аж з вершечком набиту знахідками  ;D ,
якнайшвидшого та грандіозного відкриття закладу  ;) ,
а ше таких малих yar-ів, щоб росли на втіху.
Si vis pacem, para bellum.

YserL

Вітаю :) :) :) :) :) :) :)
Побільше цінних знахідок!

zelja

Приєднуюся до привітань. Всього найкращого , і щоб було більше білих  смуг в твому житті ніж чорних ;)

244 Гості, 0 Користувачів