Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 3

Автор inkognito, 10.01.2011 22:12:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Андрію, вітаю тебе! Бажаю тобі щастя й успіхів в повсякденного житті, щоб кожен будень був повним лише гарних вражень і подій, а кожен вихідний спрвжнім святом, ну і легких родів гарних цікавих досліджень з неперевершеними, як завжди, фото.

YserL


Stinger

Вітаю друже, всього тобі самого найкращого, гарних людей поруч, творчіх та професійних успіхів, моцних вилазок, побільше позитивних моментів, корочше щоби їлось і пилося, і хотілось і їб..ся жилося!!!  ;D

GreenLION

Вітаю Андрій, бажаю хронічного здоров*я, невиліковного щастя, незламного патріотизму і нескінченного ентузіазму. І хай хоча б частина з того шо ми тут наговорили збудеться ;)
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Rufus

Вітаю!!!! Здійснення всіх мрій і бажань!!! Побільше гарних вилазок!!!!
Be friendly to bats!

Tinian


ZED

Happy B-day, ROY! Нехай всі попередні побажання помножаться як мінімум на 5!  ;)

Dima_Bear

Приєднуюсь до привітань!
Всбого найкращого РОЙ!

Ростислав

Приєднуюся до привітань! Успіхів у всьому тобі!

Alter

Рою бажаю чудового наРою! І купи отих файних слів, що є зверху і будуть знизу! Всього самого-самого тобі, дядьку!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Друзі! Дуже дякую за привітання! Радий, що Ви є такі на цім світі.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Бла-бла-бла-бла, Roy, бла-бла-бла-бла.

P.S. Я буду останнім на сьогодні?
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Сьогодні в Drusj'i ДН! Вітаємо! Міцного здоров'я, успіхів у праці та фарту по житті бажаю!
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Resistance is futile

Romchick

Вітаю!! Всього най- най- най!

Dima_Bear


Drusja

Всім дуже дякую за привітання!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Caesar

Сьогодні у нашого адміністратора , гарного дослідника і просто хорошої людини свято! Вітаю, з днем народження ,Golem!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Користуючись моментом бажаю колєзі всього-самого самого, +СТОПІЦЦОТ до всього! Щастя тобі, ще більше вірних друзів! Так тримати! (курде, Цезар був швидшим на 2 мінути)

З.І. InkognitA та Romashka приєднуються до шальоних вітань
Resistance is futile

228 Гості, 0 Користувачів