Де у Львові можна стати палаткою?

Автор RoMeL, 17.07.2011 15:42:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gribkoff777

Був сьогодні в Кривчицях, бачив карту "Знесіння". Згадав, що бачив її у цій темі. Як сьогоднішня гроза?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

RoMeL

Вчора прийшлось в дощ розкладати палатку, весь промок,але норм, холодно не було... Але ті дощі починають діставати :) В мене палатка не висихає ;D
Вчора довго ше шукав своє "козирне" місце, а як знайшов то виявилось що там вже хтось побував,  і насмітили, в кучі валялись якісь свинячі рештки, огірки, шкіра якась і т.д. було неприємно троха ставити там палатку, але вибору не було, падав дощ і вже темніло, я їх повикидував подалі... Кароче місце  "скомпроментоване", а  я думав мало хто про нього знає, прийдеться шукати інше. :)

Ну і деякі мої поради-фічі, випрообувані на собі  ::)

- Вологі серветки рулять! Ось вам і відповідь, як на рахунок душу, зубної пасти, щітки

- Пляшка моршинської негазованої теж рулить! Використовувалась як ємність для води, так і в якості подушки  :P

- Газовий пальник маст -хев! Його можна використовувати не тільки для кипятіння води, варіння їсти, а й для "прогріву" палатки.
Після того як я поставив палатку і заліз всередину, я включаю пальник на невеликий вогонь і "прогріваю" палатку, стає набагато комфортніше і сухіше.  Також за допомогою нього можна підсушити шкарпетки, мокрі  штани і т.д.
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Та погода мені як на зло)) Дощі валять без перестанку :) Ну але шо поробиш. Деколи бракує металопластикових вікон в палатці, шум дощу мішає спати ;D

Два дні гостював в Експлорера, підсушив свою палатку і спальник, але толку з того, вчора знов впав дощ ;D

В четвер катався на ровері, то заїхав до стадіону на Стрийській, давно хотів там поїхати подивитись, але якось завжди часу(?) бракувало, ну а тепер  в мене його достатньо :).









А це вчорашня погода. Знайшов кльове місце, гарні краївиди на нічне місто  :)







Змагання з дощем триває ;D
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Вчора був на "Чортових скелях". Палатку поставив на вершині, ровер прикував до кільця ;D Гарне місце, але пивників тут вистачає. Вночі знову дощ, як на зло  :'( Таке враження, що це вже осінь :-\ Чекаєм на покращення погоди в середу :)















Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Вчора в мене був реальний сурвайвал-тур  ;D . Кароче пішов я з роботи без ровера, без рюкзака з палаткою гуляти по Львову.
Хотів глянути на той дачний масив на півночі Львова. Пішов по Хмельницького, потім звернув на Розточчя, і по тих дорогах,стежках вийшов біля Топольної, потім далі вгору, нарешті знайшов той масив. Там капець повний! Це реальні джунглі :o Все закинуто, заросло, і безлюдно. Нафіга нам Припять, коли є такий масив під боком, там реально можна гуляти тижнями. Вже вечоріло і під кінець я чуть не блуканув по ньому, але все обійшлось. Вийшов я на Підголоско... Кароче вражень повні штані ;D Але гуляти самому там ввечері я вже більше не піду  :P . Після того пішов на Високий Замок і зустрів там схід сонця і на роботу  ::)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Пару фот:











Кльовий напис :)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Нарешті два дні класна погода! :P Перший день підсушив палатку, і просто "відрубався", ліг спати десь в 9 годині вечора а проснувся лише над ранок. А на другий день знайшов нове місце, нарешті посмажив ковбаски ( нове слово в кулінарії - ковбаски на газовому пальнику  ;D), попив пиво, кароче відпочив файно  :) Знесіння для мене вже стало рідним  домом, такщо тему вже варто перейменовувати на HOME  ::)




















Fruere vita, dum vivis

Golem

Йоу, круто живеш. Як на рахунок пригод з випадковими перехожими і просто биками?

Також напиши шось про ночівлю на Яворівській, чому знесінню зрадив, як спалося під звуки залізниці?
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

 ;D Зара-зара.
Вихідні вдались на славу.
В пятницю купив собі нові кеди  ;D
Оскільки   цієї суботи  в нас було велотренування ( в нас кантора платить , орендує  ровери в команчеро, щоб ми катались ). То я планував бути десь поближче до Нового Львова. Та й захотілося чогось нового, то й вирішив заїхати в гості до Golem-а. Але як виявилося, його номер не так легко було дістати. На мобільному в мен евін з історії дзвінків зник, дзвонив до Експлорера, той теж не знайшов, потім до Смайла, потім шукав в інтернеті , кароче ціла історія. ;D Потім Смайл, через Інкогніто чи Роя, скинув номер, а потім і Експлорер скинув. І ось одинядцята година вечора,  а я кручу педалі по Шевченка  :P.  Не з першого разу, але знайшов таки гараж Golem-а. Ггг, кароче подивився я на кропиву, на ті ябка , і вирішив спати на гаражі  ;D  ;D . Ровер прикував до тих перил, де бабки лахи вішають, виліж на кришу гаражу, постелив каремат і в спальник  ;D . Кароче всьо, лежу як партизан в засаді, готуюсь до сну і тут як ба-бах шось по криші  ;D . Я блін, шозафігня, йопте, а то на кришу  ябка з дерева падають  ;D ;D
Кароче спав я і стрьомався трохи шоб на мене  ябко десь на голову не впало  :D

Проснувся десь я  півшостої ранку, зібрався, і тихенько звідти виїхав. Думаю сусіди мене не помітили.
Потім в суботу була велопоїздка в Крехівських монастир.  Туди і назад напиляли десь 90 км. А потім пиво...  Як в суху землю... Далі не памятаю  ;D якось заїхав там на Знесіння і там відрубався))) Знайшов нове місце. Досить прикольне  :)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

RoMeL

В неділю катався по  центру, пив пиво біля Діани, юзав вай-фай напроти Опери-пасаж, їв морозиво... Відпочивав кароче...ну а  потім знов на Знесіння  ::)



Fruere vita, dum vivis

Golem

Соррі, забув попередити шо не покосив там траву (себто кропиву) :) Був далеко, в Шацьку. Та й дошки не повиносив, так шо вільного місця спарвді було небагато :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Минулий тиждень в мене був "халявний"   ::) , 2 дні на квартирі  ( пралка і душ!!! ), 2 дні в Екплорера, 2 дні вдома у батьків. Тільки вчора заночував біля лисої гори, майже біля самого паркану своєї кантори;D. Знайшов таке глухе місце, що там тільки комарі далітають)))
Я переглянув список речей, залишив все лишнє на квартирі, тепер в мене рюкзак 16 л. Trim Air walk, я став набагато мобільніший.  Взяв половину каремату і  палатку. Як показала практика, газовий балон я використовув рідко. Над необхідністю спальника ще розмірковую. Потрібен або якийсь дуже легкий спальник, щоб займав мінімум місця або кусок поліетилену. Зараз обходжусь без нього.
В п'ятницю планую поїхати поїздом до Києва. З Києва назад до Львова на ровері. Така собі веломандрівка  до дня незалежності на 5 днів. Має бути цікаво. 20 років все-таки :P
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Цих вихідних завершується моє "блукання", вертаюсь на квартиру, власник на вихідних виїжджає...
Буду сумувати за цими днями :-\  але "нові пригоди чекають"!  :P
Fruere vita, dum vivis

249 Гості, 1 Користувач