Готель на кістках прокажених

Автор RedShift, 19.01.2011 10:12:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

У Львові я так думаю очевидно хочуть відкрити "ящик Пандори"?  ???

ЦитуватиНа розі вулиць Гнатюка-Наливайка у Львові, де планують збудувати готель з підземним паркінгом, кілька століть тому був цвинтар прокажених.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/12/23/263425
Darts matters!

Theslavik

Ну це в нас вміють, вже в концлагері "цитадель" відкрили готель

Paparacy

А прокажених спалювали, а не ховали.

AHD

Цитата: Paparacy від 20.01.2011 21:34:05
А прокажених спалювали, а не ховали.

Їх вивозили за місто в величезну яму, де вони всі згодом і помирали (якшо вірити фільмам) ;D
Режим харчування порушувати не можна

Roy

Цитата: RedShift від 19.01.2011 10:12:09
У Львові я так думаю очевидно хочуть відкрити "ящик Пандори"?  ???

ЦитуватиНа розі вулиць Гнатюка-Наливайка у Львові, де планують збудувати готель з підземним паркінгом, кілька століть тому був цвинтар прокажених.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/12/23/263425
Перед зведенням паркану, якось проходив цим місцем. На цій території замітив чоловіка та жінку, котрі стояли навколо свіжовикопаної ями (прибл. 2м.), в якій лопатою орудував робітник в комбінезоні. Задав звісно їм кілька питань, власне, що тут відбуваєьтся?
Відповідали вони неохоче на мої запитання, лише казали, що шукали залишки фундаменту будівлі чи підземного ходу. Глянув в яму, побачив кам'яну кладку, котра дійсно нагадувала залишки фундаменту чи то дійсно, підвалу чи підземного ходу. На наступний день яму вже засипали.  
Meine Ehre heißt Treue

Машиніст

В Лондоні при земляних роботах досі знаходять масові поховання часів Великого Мору (чуми) 1665 року. В Хіросімі - поховання жертв бомбардування. І... нічого страшного не відбувається.
Jedem das seine

inkognito

Цитата: Машиніст від 05.03.2011 17:58:12
В Лондоні при земляних роботах досі знаходять масові поховання часів Великого Мору (чуми) 1665 року. В Хіросімі - поховання жертв бомбардування. І... нічого страшного не відбувається.

Ага, Британія та Японія. Тому й ніц не відбувається. Варто розглядати дане питання в контексті держави, де таке неподобство відбувається.
Resistance is futile

286 Гості, 0 Користувачів