Медової Печери - Ензим на 23/01/2011

Автор inkognito, 21.01.2011 21:49:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

     Inspired by TheSlavik, ось тут (за що дуже дякую). Плануємо в неділю 23.01.2011 (позавтра) зпенетрувати означені на мапі місця, котрі чомусь незаслужено нами обділені. Наразі є 100%:
 Inkognito, Romchick з кулєгою, YserL. US5WEO, Lesyk та BottleHunter ще не підтвердили на 100% власної присутності, але матимемо надію так сі стане. Поки не мав змоги більш нікому зазвонити.

        Дата: 23/01/2011
          Час: 08:30
       Місце: перехрестя Пасічної-Медової Печери, 49°49'35.14"N х 24° 4'22.21"E



   Погода має бути файна, tO нижче нуля, троха снігу зверху - що може буде краще ніж дати просратись легеням недільного ранку в лісі у компанії друзів? Прошу зголошуватись нижче. Дякую!

 
 
Resistance is futile

YserL


Skip

Про джерела теж чув. Знаю що 100% джерело є на мотогонках, що в кінці медової печери, але то не зовсім там, де позначено. Як не просплю, то приєднаюся

Theslavik

Не знаю що вам хлопаки і порадити, бо шукати там трохи тяжко, і йти досить далеко, а я як на зло хворію вже 3 тиждень, скажу так якщо плануєте йти в ліс то починайте мандрівку від адреси Медової Печери, 13 це закинутий дитячий садок, одразу за ним є вхід в ліс, там же австрійська оборонна споруда - редут (вже в лісі на початку), також там жеж починається яр, котрий тягнеться через цілий ліс (приблизно так як я позначив "об'єкт "2" на мапі) на стороні яру, котра ближча до Медової Печери раніше було видно якісь земляні споруди схожі на колодязі. Самі ж джерела і розвалини знаходяться в ярі де я позначив "1", до них треба йти лісом десь 1 км -1,5 км, дорога в лісі досить протоптана ( якщо не впаде сніг) і її досить видно. В лісі вигулюють собак, і ходять по воду думаю, що буде в кого запитати. Постараюсь розмістити мапу, на ній зроблю більше позначок, якщо щось - питайте ;)

zelja


Roy

Цитата: Theslavik від 21.01.2011 23:14:11
Не знаю що вам хлопаки і порадити, бо шукати там трохи тяжко, і йти досить далеко, а я як на зло хворію вже 3 тиждень
ну на рахунок хвороб, маю універсальне лікарство!  ;D
Пропоную приєднуватись та поспілкуватись:)
наразі +1
Meine Ehre heißt Treue

Stinger


Lesyk


inkognito

Йой, вото масовка:

1) Romchick;
2) Кулєга Romchick'a;
3) YserL;
4) US5WEO;
5) Skip:
6) Zelja;
7) Roy;
8 ) Stinger;
9) Lesyk;

Йопт, масовка!
Resistance is futile

Bottlehunter_

Підпишусь ще й я, щоб кругле число було :D
Кругле число буде 11 ;)))
Най жиє Гуцулія!

Romchick


inkognito

  Були, пройшлись супер-файно, дещо здибали. Звіт чекайте позавтра
Resistance is futile

420 Гості, 0 Користувачів