Дивні Захоронення біля Сколе

Автор Golem, 23.12.2009 13:04:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alex-L

доказів надати не можу. (інформація отримана з офіційних джерел при неофіційному спілкуванні)
там пестициди з державної програми "На докорінне покращення земель".

Golem

Цитата: Alex-L від 08.01.2010 16:09:39
там пестициди з державної програми "На докорінне покращення земель".

:) :) :) :) :) :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   як я полюбляю наш уряд та його програми, словами не скажеш. То гірше ніж бидло, це як (прошу пробачення) срати в власній хаті регулярно і спати на цьому!
Resistance is futile

gor_qkop

Цитата: inkognito від 08.01.2010 17:22:09
   як я полюбляю наш уряд та його програми, словами не скажеш. То гірше ніж бидло, це як (прошу пробачення) срати в власній хаті регулярно і спати на цьому!
Я перепрошую, але ця фраза свідчить лише про принципове нерозуміння суті питання...

Stinger

Перепрошую, а в чому він не правий? хіба заривання в грунт ядохімікатів та добрив то є добра справа? а порахуйте скільки уряд відмив грошей на цих "гарних" програмах покращення земель. Ващі аргументи будьласка.

gor_qkop

Цитата: stinger від 08.01.2010 23:58:44
Перепрошую, а в чому він не правий? хіба заривання в грунт ядохімікатів та добрив то є добра справа? а порахуйте скільки уряд відмив грошей на цих "гарних" програмах покращення земель. Ващі аргументи будьласка.
Заривання в грунт ядохимыкатів це нормальна справа повязана із технологічною спецфікою (якщо вже присуіпливо ставитись до цього питання то проблема передусім у місці захоронення). Само по собі проблема родючості грунтів для Карпат стоїть дуже гостро, в свій час моїй родині вдалося збільшити врожайність бульби  в півтора рази за рахунок використання нітрофоски.
Основний тезіс з яким я не погоджуюсь в Інкогніто, це те що программа підвищення родючості немає під собою ніякого сенсу.
А щодо Вашого зауваження то я заздрю людям які не мають практики сільськогосподарських робіт в умовах Карпатських суглинків.

yar-79

А в Карпатах не потрібно взагалі нічого садити, там треба туристикою займатись, гриби ягоди збирати, мед вирощувати, вівці пасти і все буде добре. Inkognito правий, всьо в нас через дупу! Треба з кожної місцини витягати максимум, і не займатись дурницями. На піску садити бульбу, а на черноземі пасти худобу. Все гниє з голови, а в нас воно почало гнити одразу після революції! Тепер травимо пестицидами землю і людей, і думаємо, що так воно і має бути.

gor_qkop


Bigdan

Ото замість того щоб захороняти, придумали б з титм щось зробити взявши як сировину. Думаю, та хімія малаб якось перероблятись, в ьшось корисніше.

gor_qkop

Цитата: yar-79 від 09.01.2010 13:26:36
А в Карпатах не потрібно взагалі нічого садити, там треба туристикою займатись, гриби ягоди збирати, мед вирощувати, вівці пасти і все буде добре. Inkognito правий, всьо в нас через дупу! Треба з кожної місцини витягати максимум, і не займатись дурницями. На піску садити бульбу, а на черноземі пасти худобу. Все гниє з голови, а в нас воно почало гнити одразу після революції! Тепер травимо пестицидами землю і людей, і думаємо, що так воно і має бути.
Ну не треба все валити на помаранчеву революцію, революції ідеї не народжують а лише виштовхують на поверхню...

yar-79

Взагалі-то 1917рік мав на увазі ;D ;D ;D

Stinger

вибачте, але жосткий діалог вийшов про революцію, прямо на баш одразу! ржав пів години! дякую всім за добрий настрій)

inkognito

Цитата: gor_qkop від 09.01.2010 01:04:08
Цитата: stinger від 08.01.2010 23:58:44
Перепрошую, а в чому він не правий? хіба заривання в грунт ядохімікатів та добрив то є добра справа? а порахуйте скільки уряд відмив грошей на цих "гарних" програмах покращення земель. Ващі аргументи будьласка.
Заривання в грунт ядохимыкатів це нормальна справа повязана із технологічною спецфікою (якщо вже присуіпливо ставитись до цього питання то проблема передусім у місці захоронення). Само по собі проблема родючості грунтів для Карпат стоїть дуже гостро, в свій час моїй родині вдалося збільшити врожайність бульби  в півтора рази за рахунок використання нітрофоски.
Основний тезіс з яким я не погоджуюсь в Інкогніто, це те що программа підвищення родючості немає під собою ніякого сенсу.
А щодо Вашого зауваження то я заздрю людям які не мають практики сільськогосподарських робіт в умовах Карпатських суглинків.

А вото я і back:

  1) Яке нах заривання в грунт ОТРУТОхімікатів на території Національного Парку "Сколівські Бескиди" може бути нормальною справою??? Вимагаю відповіді заради сатисфакції!

  2) Не будь-то Національний Парк - знову ж те саме питання! Хтось у місцевих громад питав дозволу на захоронення ОТРУТОхімікатів?

  3)
Цитуватице те що программа підвищення родючості немає під собою ніякого сенсу.
І тут я з тобою згоден, а хіба я щось говорив про програму збільшення родючості грунтів ? Якшо так - прошу цитувати в наступних постах!
Resistance is futile

gor_qkop

Перш за все я хотів би звернути вашу увагу на те що зарили - імовірно отрутохимікати (конкретно пестециди з державної програми "На докорінне покращення земель"). Я б не брав цю тезу одразу на віру, оскільки пестециди це "хімікати, використовуються в сільському господарстві і садівництві для боротьби зі шкідниками. Хімічна сполука, яка використовується для захисту рослин, сільськогосподарських продуктів і боротьби з переносниками небезпечних захворювань." http://uk.wikipedia.org/wiki/Пестициди
Очевидно що вони мають малозрозуміле відношення до програми покращення земель, оскільки принципово не впливають на родючість грунту.
Особливості технології захорононення (навіть якщо припустити, що цим свідоцтвам можна вірити) також говорить не на користь пестицидів - особливості технології захоронення відповідних хімречовин описані тут http://www.newchemistry.ru/letter.php?n_id=5342. Близкість до ріки підвищує імовірність швидкого проникнення отрути до водотоків, що швидко вплине на Сколе, яке знаходиться нижче за течією.

Таким чином, сподіваюсь що дав відповідь на перше запитання (швидше залишив його відкритим :)...

Щодо третього питання, то швидше за все неправильно зрозумів, оскільки попередні два пости присвячувались коментуванню саме державної програми, тож я подумав, що і твій, третій на сторінці пост, також відноситься до неї. Приношу свої вибачення.

Щодо до доугого питання - місцева громада може бути взагалі нідочого, оскільки при формуванні НП до його складу було відносено землі цілого ряду землекористувачів (лісгоспи різних субєктів господарювання), в тому числі і військового лісгоспу, але процес передачі земель дуже довга і не проста справа..., а проблеми розмежування земель не входять в тематику форуму...

Forest

Цитуватице пестициди. багато тон невикористаних протермінованих пестицидів.
Не хочу образити, але це хоже на відведення уваги від прадивих фактів. У попредній сторінці були описані деталі захоронення. Вартість такої процесії близько 50 тис. грн або більше. Пестициди так не хоронять, їх просто закопують у бочках або зкидають у бетонні ями. Принаймні в Україні.

Та і логіка якось не грає - навіщо везти пестициди, які застосовувалися лише на рівнинах аж в Карпати, при чому на територію нацпарку?

P.S. Щойно погуглив - немає таких програм як "докорінне покращення земель".

Golem

Був там недавно. Все по старому, ніяких нових доріг чи захоронень, старі місця захоронень починають потроху заростати кущами.
Дігери всіх країн єднайтеся!

396 Гості, 0 Користувачів