Zалупа Rock. By Zлий Rепер Zеник.

Автор Bottlehunter, 30.11.2012 22:07:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Там хтось співає blja ніби ригає
nakhuj конкретно мене напрягає


Е-ге-гей, чуваки і чувіхи! З вами музичний критик і оглядач нового музла Фляшкохантер. Хто то казав, же музики сі не лишило з часу коли Metallica випустила Death Magnetic? Спіціяльно для таких невіруючих нині хочу поговорити про новий альбом Zлого Rепера Zеника "Zалупа Rock". Всього дев'ять пісень обігріют і розвеселят вашу душу в час осінньої депресії, протягом зимових свят і надалі аж до виходу нового альбому Дзідзя, Лесик Бенду чи Сестрички Віки(що малоймовірно).

В отойво ґеніяльний диск увійшли як версії пісень, що ви вже завчили напам'ять і переслухали до дірок, так і цілком нові КУМпузиції. До відомих, безумовно, належит Dubstep-версія "Гондурасу", невмирущі "Металісти" (про проблеми відносин неформальної і формальної молоді на Галичині) та "Іспанія". Кілька давніших композицій таки не увійшли до альбому. Передусім маю на увазі "Міша Рис", ця пісня свого часу заставила мене дуже сильно задуматися над причинов існування нас всіх, Сихова і Лєвандовки.

Підходе участковий, каже:"Козаки, здоров.
Давайте документи, blja , бо я Павло Зібров."


Про нові пісні намарне щось говорити чи нав'язувати свою точку зору щодо текстів. Я впевнений, що кожен з вас віднайде в цій музиці та словах щось своє, інтимне, що до цього знаходилося в найтемніших закутках душі та раптом вихлюпнулося назовні. І ви зрозуміли:"Так, то власне це, що я завжди мав на увазі, просто не знав як висловити!" Наша редакція була б дуже вдячна за відгуки на тему альбому, а також розумну дискусію на тему "Боря - шальоний оґурєц!" а також "От тобі люба каракулєва шуба."

Тож давайте не втрачати ні хвилини, а берімося слухати та вивчати цей шедевр! Прошу заходити отут, а як сі стане війна, то я всьо забекапив лькально. Звертайтесі!

Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

пане Gribkoff, смію з Вами не погодитися. Душевніших пісень Україна не чула з часу "Разом нас багато..."
Най жиє Гуцулія!

Alter

Стефку, то або епічний trollface-пост, або СПГС навіки вічні в'ївся у мозок цвіту галицької молоді ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Ви просто не розумієте глибокого і вічного. Ця божественна музика здатна як розвеселити, так і змусити задуматися над сенсом життя. І недарма ця тема розміщена в розділі "Гумор".
Най жиє Гуцулія!

Alter

Тому в кінці стоїть смійлик) Незнаю як для шановного товариства музикознавців та тру-рок-діг-музік-фолк-поціновувачів, але особисто для мене вихід таких "альбомів" приносять лише мінуси в карму Кузьмі, у якого дуже багато серйозних, глибоких та і просто гарних пісень. Хоч то й стьоб, але отаке "гапатскоЄ" чтіво розраховане і на відповідний контингент, що не радує.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Першою була, все ж "Натаха", але тоді Злий Репер Зеник ще не був: ні злим, ні репером, ні, навіть, Зеником))

yaroslav21

йой людоньки,то є біда,а той Зеник нездалий рагуль ;D

236 Гості, 0 Користувачів