Смішні фотки штири (4)

Автор inkognito, 25.01.2011 00:01:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

вото відти , із плакатів по ТБ.
Брешут, Рой - "нє кабель" точно! Чи "кабель" не Рой?  :)
І ніфіга в нього метрової довжини не є  :)
Resistance is futile

Roy

Ше єдна ізолєнта, цього разу Літаючий слон  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Розмір знаку обмеження швидкості в Червонограді. Чуть-чуть не дотягує до вимог ГОСТу.


Не Рой кабель реклямує Орбіт. (В Червонограді на старому цвинтарі)


Це вже Львів. Кеп.

Bottlehunter_

Ану, хто знає польську?
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

от вирішив погуглити про друк нашивок (шоб було шось типу той нашивки "спецпідрозділ" фото якогоя давав у відповідній тему - ось результати пошуку:
1. експрорер на 3 місці пошуку - прикільно  :)
2. я си туво надибаау де друкують горячим тисненням, курде! видно жо туво нормала купания, земляків си не дуритимут! *побіг кОня у вОза зашпИляти - і вйо до них в охвіс* !!!

Lesyk

тут вже багато фотографій були присвячені Рою, от тепер зустрівся Голем  :)

Sunkatalano

Вітрина магазину abibas на пр.Шевченка)

inkognito

Resistance is futile

Stinger

підемо іншим шляхом :)




Неа, не підемо. Ібо криво у принципі. А ще через HTTPS
Код Select

<a href="https://picasaweb.google.com/lh/photo/fdDK8BHlAl2ROk7FZ9wFmQ?feat=embedwebsite">
[img]https://exl.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/3687/24514/DSCF2957[/img]</a>


А ось так дуже навіть піде:

Код Select
[img]http://lh3.googleusercontent.com/_2vUOKFKaCxQ/TatKx73k69I/AAAAAAAADEU/H4lUPgbSXpY
/s800/DSCF2957.JPG[/img]


І ось воно:



 Може варто було спитати у адмінів/модераторів у чому справа? Можу підкинути пару книжок із старих добрих 90-х по (D)HTMLу. Там шось  про HTTPS та  SSL писалось. Йно корисно буде, і мене серце боліти не буде же свої дитячі книги на сміття не викинув.



Stinger

Виміняв от на пиво 10 ДП-5, запасаюся так би мовити ;D


zelja

ЗАкинув сюди так як окремої тему не хочу створювати.
"Для любителів микулинецьких напоїв"
Брав в магазинчику біля заводу...
Смак мені сподобався  ;) У львові таких не зустрічав.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

WTF?  ??? Фан "Карпат"?
Resistance is futile

US5WEO

Стиряв в знайомого bodzjo на livejournal :)
"АЛОЭ ! АРБУЭ ! БІБЛІЯ - ГАРАНТУЭ!
Ось такий жестяк висить біля Винниківського базару. Попередження про кінець світу, із зображенням силуету мужчини, шо, вочевидь, присів посрати цеглинами від страху і трепету.
Радіохвилі прішельцов послухати не вдалося бо не знаю як то робити. А інфа про 21 травня гуглиться на ура.

Такво. Американський проповідник Гарольд Кемпінг порахував шось там на основі Єреміїних і Йовиних пророцтв, і вирішив, шо на Йвана земля налєтіт на нібєсную ос, і настане всім кінець світу.
у 1994 році він обіцяв таке саме, і після тамтого фейлу діє значно обережніше - каже, шо, мовляв, кінець світу настане, але це помітять тільки вибрані, і вознесуться на небо, у райські кущі. а всі інші грішники так і лишаться на землі нудитись.

Думаєте отевово на 9 мая було випадково? Нєнєнє, то було попередження. Біблія це ГАРАНТУЭ!"

update 18/05/2011:

ввімкнув радіо і справді на частоті 11600 кГц якийсь чоловічий голос, російською мовою, щось про гріхи, божі прокляття, ісуса, випробування. теревенить, а жіночий голос ставить різні питаня йому) сиджу в навушниках, зараз мова йде про людей які помруть в перший день суду а решта за наступні 5 місяців. Приблизно за хвилину до 22 години вони запропонували послугу по висиланню біблії, чомусь тільки на російській мові, попрощалися і сигнал зник, но за хвилину на цій самій частоті зявилась інша радіостанція, з слабшим сигналом і щось теревенять наче по арабськи  ::)

YserL

Лесик, я знаю же краватки із кевралового волокна юзаються)




Замуровали демони, біля шекспіру


Бібліотека із контентом для дорослих


Цікаво яку роботу пропонуюють:

inkognito

Resistance is futile

Alter

Чисто випадково в Яндексі у славетному місті Львові нарив черговий ЛЯП  про нашого шановного пРЕЗИДЕНТА. На цей раз облажались навіть бігборди з його фейсом.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Rufus

Be friendly to bats!

YserL

Як вижити при газовій атаці?

:-)

Roy - вагон, атвічаю!!!!11111 8)

А ще він таки феодал майже - має власну залізничну станцію, на якій написано, чия вона. ;D

Декольтем своїм мене манила.

310 Гості, 1 Користувач