Бомбосховище по вул.Стрийській 71а-71б

Автор Vova zi Lvova, 28.01.2011 21:24:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Vova zi Lvova

Усім привіт !  :)
По своєму духу  - є пригодошукачем  ;D  Правда ті часи, коли "без голови" лазив по дахах, горищах, підземних комункаціях та недобудованих обєктах - в минулому. Нажаль ... Хоча, якщо чесно, -  дуже сумую за цими часами  :)
Вже близько року є читачем Вашого сайту, на який натрапив випадково, і який з того часу оселився в закладках "Швидкого набору"  8)
Нажаль, не маю змоги брати участь у ваших вилазках, хоча з радістю читаю про такі.

Тепер по суті.

По вул.Стрийській між будинками 71-а  та 71-б є два доволі цікаві бомбосховища, які збудовані для працівників ДП "Львівський бронетанковий ремонтний завод". особисто там не був, але спілкувався з людиною, яка мала змогу побувати в одному з них. З його слів бомбік, в якому він був, є доволі великим - близько 300 м.кв. та складається з багатьох приміщень. Доглянутий та законсервований. Догляд та утримання проводить танковий завод. Обидва бомбіки є близнюками. З метою недопущення знищення та варварства - бидва є закритими.

Ось фотки:





Місце розташування:




ЗИ. знаю декого із керівництва. ЛБТРЗ.  8)  А тому, якщо вийде - напрошусь на екскурсію і пофоткаю.
Не обіцяю звичайно   :)   Але дуууже постараюсь ...  ;)

SANECKA

Якщо вийде з екскурсією я б теж пішов. Принаймі замов слівце ще хоча б за пару чоловік. Ну то звичайно якщо вийде...

Caesar

Цікаво було б побачити... мабуть він під сигналізацією просто так не залізти...
якщо що ми лише за екскурсію)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Navara

Я також не проти звідати, якщо не помиляюсь об'єктом то спроби заінсталитись туда вже були, ось посидання на пост: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6488.0.html
Боїшся - не починай, почав - не бійся

inkognito

Ех...Люблю я повільних людей балтійської належності. Не шоб звернути суою увагу на той факт, що тема в в Планах, а попередій допис у ній був (вже скоро) як три роки тому (при дописі форум чесно попереджав, що "у темі не є відповідей протягом 180 діб" - але хто із тру на це зважає, направду?).Тему заблоковано, при потребі створіть нову.
Resistance is futile

246 Гості, 1 Користувач