БАРС на Яворівському полігоні

Автор Caesar, 31.01.2011 15:30:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mustafa

1. задній вїзд, лише одна брама на колодці,колючка обабіч дирява-можна легко пролізти;
2.будівля де сидять власне стражі залишків отого всього,будівля опалюється дровами,їх там до 4 вояк,одразу там головний (вже бетонна стіна) вїзд,машина приїздить бетонкою раз на день десь до обіду,вояки пють);
3.Закинута лазня з басейном-копанкою;
Тертиторія огороджена трьома рядами колючки,середній колись був під напругою,по більшості перметру ростуть кущі та дерева.Вояки на екскурсію рік тому не погодились))
Звісно можна і так пролізти,але...
Успішної вилазки!

inkognito

Усім хто дружньо пише +1 раджу подумати про транспорт (авто) - пішки ж не підете...
Resistance is futile

Golem

Якшо мені вийде поїхати на анступний тиждень - зможу взяти лише 2-3, не більше.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

 Давайте тоді визначаємось так: якщо сі збере кворум та будуть машини - то рушаємо в суботу 12.02.2011 орієнтовно об 09-00 ранку. Місце здибанки уточнимо в процесі. +1 до Golem'a в машину якщо він матиме змогу їхати.
Resistance is futile

Roy

Цікаво, в якому стані дорога, що веде від Фійни до брами під №1?
Попробую зорганізувати ще один сраковоз. Якщо ні, то +1 в Таврольот  :)
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

намагаюсь підписати ще 1 таврольот, якщо ні то я теж би хтів з дядьком Големомо)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

доу, а я не вліз у Таврольот  :'(

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

пардон за оффтоп, але
Цитата: Цезар від 04.02.2011 23:08:00
в багажник  :P влізеш
у разі зупинки авто державтоінспекцією штраф оплачуватимеш ти?

zelja

попередньо домовлявся з Олегом та Андрійом за місце.так шо таврольот is full  :)

Drusja

Пробую підписати ще один FORDольот а якщо вийде то бусольот.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Що ж. Я їду стопудово. Тепер треба визначитися якою дорогою їхатимемо і в якому вона буде стані. І шляхи доступу всередину. Виглядає найвигідніше з Івано-Франково на Жовкву, в папірні попри озеро до Барсу. Ймовірність приїхати і поцілувати клямку доволі висока. Зрештою, є ще печери недалеко, то ж поїдемо недаремно полюбе.

Збиратисі пропоную як і домовлялисі на 9, наприклад біля Монастиря Святого Онуфрія внизу. тихий спокійний майданчик. Зі мноу їдуть Інкогніто, Рой і Цезар.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Drusja

Думаю оптимальний маршрут через Брюховичі, Бірки, Лісопотік, Буда, Задебрі, Турича і перед Дубровицею вліво. Дорога після Брюхович не в найкращому стані (сніг зійшов разом з асфальтом)
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Можна і тудоу. В Івано-Франкове теж жесть а не дорога.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Caesar

Так краще через Брюховичі) і там і сяду)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

zelja

ЦитуватиЗі мноу їдуть Інкогніто, Рой і Цезар.
Взагаліто я був домовлявся на місце в таврольоті,але впринципі то вже не важно бо я троха прихворав. :P
На крайняк якшо попустить то поїду з Ромчиком  :)

Mustafa

Якщо їхати з боку Жовкви то є ще трохи цікавого)
1.ДОТ з 2 світової(довкола зарості кущів,на знимку якраз поцентру цятки лісу).
2.Руїни бліндажу,припускаю що навчальний бо за совка навчання виходили далеко за межі полігону, яко наслідок навколишні ліси рясніють капонірами.
3.бетонна коробка в землі,елемент комунікації з полігоном звідтам ідуть телефонні кабелі(місцями їх повимивало,ну і на полях викопуються),приблизне пролягання одного з них позначене крапками,точно втратили своє значення бо в багатьох місцях перервані.

Romchick

На жаль прогноз погоди не втішний. http://www.gismeteo.ua/city/daily/14412/
В мене на машині зовсім погана ґума. Якщо зранку прогноз справдиться, то я напевно, не зможу поїхати. 100% скаже вже завтра.
До мене в машину вже попередньо домовились
axizep
Lesyk
Zelja
В принципі, можна ще когось одного взяти. Але якщо погода буде не льотна. Не ображайтесь

YserL


Romchick

Погода погіршуєтья. В день обіцяють -4 градуси. Боюяь, що як та жижка замерзне, в мене можуть бути великі неприємності. Тому я дуже-дуже вибачаюсь, але краще туди з'їздити іншим разом. Даю чене слово, що як тільки погода дозволить поїдемо. Бо самому дуже хочеться. Ще раз сорі, що підвів :-(

265 Гості, 0 Користувачів