БАРС на Яворівському полігоні

Автор Caesar, 31.01.2011 15:30:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

deadmeat

а на маршрутці ніхто не хоче поїхати до фійни
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

zelja

Я не їду із за соєї температури :(

Roy

Мало ми горілки випили, -1, не їду. Грип повалив.
В кожному разі, в Golema є 2 вакантні місця.

Upd: на моєму місці буде Deadmeat.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

якщо є ще одне місце в Таврольоті - я +1 !

Caesar

-1 з таврольота Лесик вперед!)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Скосила мене та сама зараза, що й Роя та Зелю - Romchick їде на мому місці. Нажаль, не зміг дозвонитись до Golem'a та повідомити його про це, але, гадаю він проти не буде жодним чином.
Resistance is futile

Golem

Ну-у, шкода-шкода. Я покишо живий здоровий :) Зрештою не думаю шо ви шось сильно втратите. Найімовірніше шо поцілуємо вертушку КПП і поїдемо досліджувати печери
Дігери всіх країн єднайтеся!

axizep

є ще одна машина,мої друзі підірвались. 2 місця вільних.
бажаючі являйтесь завтра на 8:40 біля нептуна (магазин на науковій),буду вас чекати.якшошо,пишіть мені номер телефону в приват. мій номер є в риштуна,інкогніто,роя,зелі.
поїдемо ми по кульпарківській-обїздній і на брюхи...
з рештою (таврольотом) зідзвонимось вже на підїзді.
Slavko

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Що ж. Хоч всередину ми і не попали, та час провели немарно і цікаво.

Їдемо з Брюхович в Крехів, минаємо головний Єврейський вододіл. Далі спуск вниз і за знаком "ЦППКПОДПРСУ" зразу наліво. Тут лишаємо машину і далі пішки весь час прямо по лісовозній дорозі. ВИходимо на галявину з баками і Уралом. Мужик шось робить. Каже що Барс далі 700м. І справді, доволі скоро ледве прогледіли його. До речі, вітер був сильний, і сніг. Барс самий натуральний, такий як і на картинках і як і під Франкіуськом.

Стукаємо. Виходить солдатік срочник. Пояснює що нині перевірка, пустити не може. Але в вівторок запросто. І справді, на снігу сліди авто. Вирішуємо дослідити другу дорогу вниз. Асфальтом виходимо на довгу смугу, будка орієнтир. Далі наліво півтора години. Коротше так вдвічі довше і машиноу не проїдеш, бо є КПП. Це вже полігон. Але велосипедом можна. Орієнтир - знак "Мочари" в Дубровиці. За КПП біля будки звязку направо і ви в Барсі.

Пішки йти з Папірні максимум годину. То ж можна і 123 маршруткою до Папірні. В вівторок пасувало б якісь цигарки, флєшку і закуску. НЕ впевнений, що саме в мене вийде, все ж робочий день. Але відвідати таку шару вартувало б.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ну то як, хто зможе поїхати в вівторок?
Дігери всіх країн єднайтеся!

axizep

Slavko

swordlord

Я так розумію Ви на ці "пепелаци" натрапили.  ;)

Варварський спосіб добування деревного вугілля для барбекью і шашликів...




P.S. Якщо зможу у вівторок, то буде бронітранспорт  ;D відповідно 3-4 вільні місця.
Доречі, можливо та перевірка теж читала форум і також захотіла +1 на ту вилазку.  ;D
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

+1 я б приєднався, якщо після 13-00
Resistance is futile

swordlord

Цитата: inkognito від 14.02.2011 12:09:37
+1 я б приєднався, якщо після 13-00

Згідний на після 13-00 також, можу забрати прямо з роботи і прямо туди.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Накидав карту як ми ходили, мо комусь пригодиться. Від знаку в селі до Барсу 4км. назад виявилося 11 км. :) По дорозі буде одне роздоріжжя в лісі з поворотом наліво. Туди йти не потрібно, правильна дорога правіше.

Дуже цікаво було йти по полігоні. Величезний пустий простір, рівна пряма дорога, вітер мете снігом в спину, сонце і дуже красиво. Хто знає чи можна туди потрапити своїм автом покататися. Якісь підїзди без КПП. А чи може пропускають за фляшку?
Дігери всіх країн єднайтеся!

swordlord

Цитата: Golem від 14.02.2011 13:53:39
Хто знає чи можна туди потрапити своїм автом покататися. Якісь підїзди без КПП. А чи може пропускають за фляшку?

Тільки коли стемніє не раджу кататись, я там чуть колеса не позалишав. А ше темнотінь така і ні душі, ми з yar-79 і zaval тудою раз поїхали коли вже стемніло і влаштували шиномонтаж прям посеред полігону. Адреналінчик, я Вам скажу, не кисленький.
А якщо стати посеред полігону коли вже стемніє, заглушити двигун і вимкнути фари, то почуття таке наче на дворі далеко не XXI століття, а дике середньовіччя  :) Тишина, ні одного вогника і близько немає тільки зірки, а їх там стільки, що звикші до міського світлового забруднення очі ловлять кайф.

Мало не забув, проканає пачка цигарок, тілько на них не економте  ;)
Si vis pacem, para bellum.

Golem

Поняв. Дякую! Треба буде спробувати. На цей вівторок на жаль не виходить. робота :(  Прийдеться ффтикати ваші фотки.

Ну і як буде звіт - я попереношу це все до нього, а то в планах воно з часом загубиться.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

+1 у вівторок, в 14.15 буду в центрі :)

298 Гості, 0 Користувачів