Музей Ракетних Військ Стратегічного Призначення

Автор Golem, 17.03.2009 12:59:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Лазячи закинутими шахтами давно мріяв попасти сюда.

Мрія здійснюється. Плануємо відвідати або цими вихідними, або наступними. Чітко знатимемо в четвер. З дорогою, входом, хавкою і бухлом все виходить орієнтовно по 250 грн з чоловіка. Ночуватимемо там в наметах. В машині ше є два місця. Якшо буде багато бажаючих - можливо поїдемо двома машинами. Хто з нами - зголошуйтеся.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk


Golem

Звісно. На разі 1 машина вже забита. Включаючи мене, Експлорера і водія.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

petryxa

були там минулого року, заїжджали по дорозі на Мігію... вражень залишились повні штані... після побаченого ракетного комплексу і особливо розповіді екскурсовода (полковника, який служив у тій частині) настільки стало на душі якось ... важко підібрати культурне виражовування...  за наших політиків, які, вибачте за слово, ПРОСРАЛИ то все...
так що, якщо є такі хто роздумує їхати чи ні - я б радив поїхати подивитись  ;)
доречі, росіяни дуже сильно "пінились" коли дізналися, що в нас відкривається такий музей (з вільним доступом для всіх) - адже їхні діючі ракетні частини ідентичні до тієї в якій знаходиться музей  :)

Golem

Класно, особливо про росіян. Як інженер-еелктронщик можу з впевенністю сказати. шо побачивши чи навіть сфотографувавши електронний блок управління - ти все рівно ніц в ньому не зрозумієш, ні схеми, ні принципу роботи. То просто маразми системи, де за секретністю приховували свою немічність. І, на жаль, це лишилося ше досі. Кілька прикладів:

- В НІІРТІф в кожному кабунеті була ширма. Якшо в нього заходив хтось чужий - обовязком начальника кабінету лбуло опустити ширму, шоб ворог не побачив чим там інженери азймаються (напевно пють і в карти грають). І то в закладі, вхід куди був строго по пеерпустках і шоб вийти з свого кабінету на коридор слід було написати пояснюючу записку куда і для чого тобі потрібно йти.
- Категорично заборонено робити будь-які фотографії у львівському аеропорту. Хоча всюди решта можна. В Варшаві, наприклад. я фоткав літаки Нато. та й той же аеропорт можна сфоткати з сусідньої закинутої військової частини
- Завод Полярон. Коли наші іноземні гості пішли прогулятися і троха його пофоткали, то за ними почала бігти охорона, шоб "пльонку забрати" :)
- Карти кілометрівки, колись секретні. зараз можна скачати з американського сервера.
- Мости в горах фоткати категорично заборонено :)

Можна ше продовжувати. Шо дасть ворогу фотка командного пункту? Чи двигуна ракети? Він зможе її відтворити, чи  по фотці слабкі місця вичислити? :) В штатах гуляв по національному парку. Зразу збоку було військове містечко, якийсь завод, куля радару, все можна було сфоткати. І ніхто нічого не забороняв.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hulihanka

смішно, їй-богу... ;D
мене якось здивувало, що з того самого ГуглЕрзу можна запросто перелічити всі ті літачки, які стоять просто неба на нашому Скнилові...

Golem

Значить так. Їдемо в суботу зранку двома машинами.

Перша Машина Червоний Опель Вектра.
туда: Ромко(водій), Експлорер, Ромчик, Діма і Коржик. Бути кров з носа за 25 шоста на кінцевій 7 трамваю на Погулянці.
Друга: Червона Таврія.
туда: Я(водій), Bigdan,  Лядик, Ксеня. Пів шоста чекати мене зібраним біля свого підїзду.

З собою мати:
300 гривень
Спальник, Каремат

Коржик, Ромко і Лядик беруть намети. Продукти купимо всі на місці. Коржик і Ромко беруть казанки.

Хто має - права, також візьміть з собою.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Крім ракетних шахт неподалік також є ше два цікавих з точки зору туриста місця.

- Гранітно-Степове Побужжя


Южноукраїнська АЕС


Якшо буде час і можливість - можна буде також оглянути.

Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 25.03.2009 18:29:47
Крім ракетних шахт неподалік також є ше два цікавих з точки зору туриста місця.
Якшо буде час і можливість - можна буде також оглянути.

Нам би на то все більше часу... сам маршрут "Львів - Музей РВСП" то біля 600км...

Golem

Ну що ж. Всі зібрані, всі готові. За все подзвонили, з усіма домовилися. Матимемо з собою інтернет, так шо чекайте на звіти :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Сьогодні туда їдуть чуваки машиноу. ВИїзд в 10 вечора. Назад в четвер ввечері. Аська організатора 223599646
Дігери всіх країн єднайтеся!

267 Гості, 0 Користувачів