Вилазка 5.02

Автор Lesyk, 03.02.2011 21:40:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

Є ідея з"їздити у цю суботу в Сокаль, зокрема на завод хім.волокна. Можливо по мірі вільного часу ще заскочити до Червонограду. Ініціатором даної вилазки є дядько Bottlehunter, просто в нього зараз немає інтернету, і він попросив мене створити дану тему в планах...
Покіщо зголосилися відповідно йА і дядько Боттлхантер  :)
Тож зголошуйтесь  ;)

linuxoid

Як буду здоровим приєднаюсь, ато зараз я  грипую.

Як щодо наступного тиждня?

RedShift

Коли будете в Сокалі? Червонограді?

2 linuxoid
Випий горілки і залізь під ковдру на пару годин!
Darts matters!

Bottlehunter_

Завтра на 8.00 збираємось на АС-2. Відповіжно, в Сокалі будемо біля десятої. Хто надумає, то приходьте.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Були сьогодні на вилазці лише двоє - йА і Bottlehunter...
можу з гордістю сказати що ті хто в Сокалі не були - багато шо втратили(хоча впринципі життя не закінчується - всьо можна надолужити  8)) там реально круто!
охорона цілком лояльна (ми тричі зустрічалися з охоронцями і вони не мали ніц проти нас),
масштаби комбінату вражають!
також заскочили у Червоноград - але ми вже були стомлені і атмосфера тамтих дестроїв нам зовсім не сподобалася :-\.
чекаємо звіту з фотографіями від Bottlehunter-a!

linuxoid

Цитата: Lesyk від 05.02.2011 19:24:58
Були сьогодні на вилазці лише двоє - йА і Bottlehunter...
можу з гордістю сказати що ті хто в Сокалі не були - багато шо втратили(хоча впринципі життя не закінчується - всьо можна надолужити  8)) там реально круто!
охорона цілком лояльна (ми тричі зустрічалися з охоронцями і вони не мали ніц проти нас),
масштаби комбінату вражають!
також заскочили у Червоноград - але ми вже були стомлені і атмосфера тамтих дестроїв нам зовсім не сподобалася :-\.
чекаємо звіту з фотографіями від Bottlehunter-a!

Якщо ви були в Колізеї, то нічого дивного щодо атмосфери - там з десяток людей загинули і звели рахунки з життям...

Lesyk

Цитата: linuxoid від 05.02.2011 19:34:07
Якщо ви були в Колізеї, то нічого дивного щодо атмосфери - там з десяток людей загинули і звели рахунки з життям...
якщо колізей - то ряд недобудов поблизу лікарні - то так, ми були в тому клятому колізеї.перше що ми побачили - то на 1 поверсі стояли штучні квіти а збоку з битої цегли виклаено щось типу "СЄРИЙ ПАМ"ЯТЬ!"..потім ми пройшли до тамтого закинутого гуртожитку - він також був якийсь "неприємний".
п.с. нами була знайдена досить цікава книжечка - шось типу каталогу радянських плакатів - невдовзі її перефоткаю і викладу на пікасу.

linuxoid

Цитата: Lesyk від 05.02.2011 19:40:58
Цитата: linuxoid від 05.02.2011 19:34:07
Якщо ви були в Колізеї, то нічого дивного щодо атмосфери - там з десяток людей загинули і звели рахунки з життям...
якщо колізей - то ряд недобудов поблизу лікарні - то так, ми були в тому клятому колізеї.перше що ми побачили - то на 1 поверсі стояли штучні квіти а збоку з битої цегли виклаено щось типу "СЄРИЙ ПАМ"ЯТЬ!"..потім ми пройшли до тамтого закинутого гуртожитку - він також був якийсь "неприємний".
п.с. нами була знайдена досить цікава книжечка - шось типу каталогу радянських плакатів - невдовзі її перефоткаю і викладу на пікасу.

Так, колізей того ряду. Перша цілком бетонна недобудова - це крематорій, а найбільна коло озера саме колізей, недалеко, доречі, долина смерті (там було декілька людей вбито, звідти й неофіційна назва).

296 Гості, 0 Користувачів