Закинутий гуртожиток. Червоноград.

Автор Bottlehunter_, 13.01.2011 20:20:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Сьогодні їздив на розвідку в Червоноград і Сокаль, побачив БАГАТО цікавого, Недосліджені Північні Території приховують густий дестрой і шальоної краси індастріал, то є справжній клондайк для експлорера. Проте більш-менш якісно погуляв тільки на одному об'єкті.

Це - закинутий дев'ятиповерховий гуртожиток колишнього заводу "Зміна". Трабли в гуртожитка та його мешканців почалися на початку 2000-х, коли завод остаточно припинив існувати, відповідно припинилося й фінансування.
Останні мешканці покинули будівлю цього літа, але до кінця залишалися тільки найбільш відчайдушні. Пам'ятаю вражаючий кадр минулої зими: похмура бетонна будівля стоїть темна і з повибиваними шибками, і тільки в одному вікні на якомусь сьомому поверсі горить світло, а за вікном сохнуть дитячі речі...

Всередині є на що подивитися, є залишки меблів, всіляке побутове сміття, де-не-де висять штори і люстри. Падав лагідний січневий дощ  ;)  і тому по стінах текло багато струмків, деколи на поверхах були цілі озера. Чим вище піднімаєшся - тим чистіше, тим менше стає шприців, бульбуляторів, сміття, обривків скловати, битого скла і банок від "рево". Напевно, без проблем можна вилізти і на дах та роздивитися Тру-урбан-краєвид Червононрада.

І ще одна особливість - я взагалі-то не дуже вірю в енергетику місця та й не можу сказати, що боюся покинутих будинків, але коли шастав по поверхах, було стійке бажання повернутися і швидко йти геть. Що я і зробив дійшовши до 4-го поверху. Стрьомно якось...

Нижче фото







Всередині училища







Перший поверх гуртожитку



Підвал. Місцями зовсім чистий, місцями завалений сміттям




















Най жиє Гуцулія!

Dexter

   Дуже сильно похоже на  гурожиток на виїзді з Батальної на Пасічну=)Прям копія=)
А на рахунок негативної енергії це питання досить цікавого характеру.наприклад скільки я б не лазив по підземних дестроях нічого окрім почуття чиїхось очей на потилиці я не відчував.а от якщо брати надземний дестрой то не раз навіть при самому вході я відчував шо місце не горить бажанням мене впустити туда і в середині таке відчуття ніби сам будинок видає щось таке від чого йдуть мурашки по шкірі..ніби шось в ньому живе для чого ти чужий.(таке відчуття характерне багато поверхівкам типу тих шо на Тракті)
Ти тільки не подумай я сам по собі Атеїст і практично не вірю в то всьо але блін шось таке є=)

linuxoid

Доброго всім дня! Це мій перший пост, тому не судіть строго. :)
Хочу трохи уточнити інформацію. Училище на фото - це колишнє училище №67 (пізніше, після об'єднання з ПТУ-62 - ВПУ-11), в котрому я мав честь 3 роки вчитись на радіомеханіка.
Це училище було створено все тим же заводом "Зміна", навчалися там - токарі, електрослюсарі, рідіомеханіки регулвальники та монтажники, художники. Преміщення училища, що на фото - це був корпус виробничих майстерень. На першому поверсі навчались токарі, на другому всі інші.
Гуртожиток на фото - це був гуртожиток від училища. Коли я там навчався гуртожиток вже пустував, але там був мед. пункт від училища та жило дві-три сам'ї. Гуртожиток прийшов в запустіння через порушення при будівництві: під гуртожитком було болото і він був визнаним аварійним, тому після закриття заводу і кризи в училищі гуртожиток був покинутий. Зараз там проживають безхатченки. Гуртожиток від заводу Зміна знаходиться неподалік, після реструктуризації майна заводу перейшов в комумунальну власність міста.
Преміщення училища збирався викупити НУ "Львівська Політехніка", але через те, що училище мало великі борги за опалення було відключене від тепломережі і, як наслідок, через розмороження батарей та водяних труб будівля стала аварійною.

Bottlehunter_

Перепрошую якщо набрехав в першому пості, але за що купив - за то продаю, тобто що мені розказали, то і вам переказую. А ще, ІМХО, гуртожиток всередині схожий таки на сімейний...

До Лінуксоїда: пиши ще ;) ;)
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Гуртожиток й був частково сімейний.
Завод "Зміна" дуже добре фінансувався, так як за планом штат повинен був бути коло 12 000 робітників. Тому завод в своїх активах мав цілий жилий мікрорайон, лікарняний комплекс (зараз комплекс недобудов, на чолі з "Колізеєм"), декілька гуртожитків для робітників, автобазу та декілька філіалів. Тому гуртожиток для учнів училища був відповідноії якості :)

Roy

Будучи в Червонограді, відвідали цей славний гуртожиток. Знаючи що місце володіє нехорошою енергетикою, сміливо взялися відчути це на власній шкурі. А було нас семеро: Romchick, Zelja, Lesyk, Alter, Ворон, linuxoid і я.
День був приємний, сонячний, без хмаринок на небі. Ми зайшли у будівлю:



за рахунок почорнівших від диму стін, інтер'єр виглядав порою містично


інколи навіть дуууже містично...(!)












також, кімнати дуже схожі з припятьськими




Ми пішли вище, на дах будинку. Там благодатне місце, розвалились на даху та влаштували перекус, спостерігаючи паралельно за місцевістю.


як то кажуть - ляпота) !










на тому вестибюлі розбилося напевно чи не половина речей з будинку)




решта фоток тут

Meine Ehre heißt Treue

rodiy

Завод "Зміна" ще жевріє і випускає роз"єми до в\ч кабелів:





на фото видно що деталі 12 і 11 років випуску.

І випускає прилади для авіації - "свій-чужий":



і інші установки. Однієї б вистачило, щоб покрити всі борги гуртожитка  :).
Але значить не вигідно комусь було...

linuxoid

Я мав честь попрацювати на Зміні. Пристрій свій-чужий (наземний рідіолокаційний запитувач малої потужності 1Л24) трохи інший ніж на фото (виріб П-204), признченний як доток до 1Л24, більше не скажу  ;) ).

1Л24:

фото zapadpribor.com

Цитата: rodiy від 22.01.2014 01:55:32
і інші установки. Однієї б вистачило, щоб покрити всі борги гуртожитка  :).
Але значить не вигідно комусь було...

Що за установки? Не знаю таких. Але виготовляють ще декілька цікавих речей, які саме не скажу, вироби, все ще, є секретними.

YserL

Свій-чужий типу маяк приймач із діалоговим кодом? Чи це під покровом NDA?
П-604 це щось інше http://zapadpribor.com/ua/pribor-p-604/

inkognito

Цитата: linuxoid від 22.01.2014 20:00:11
Я мав честь попрацювати на Зміні. Пристрій свій-чужий (наземний рідіолокаційний запитувач малої потужності 1Л24) трохи інший ніж на фото (виріб П-204), признченний як доток до 1Л24, більше не скажу  ;) ).



Що за установки? Не знаю таких. Але виготовляють ще декілька цікавих речей, які саме не скажу, вироби, все ще, є секретними.


  У Стрию на злітній смузі, точніше у пункті керування польотами видів залишки цього супер-секретного девайсу, властиво залишки - шасі і троха передніх панелей. Ага, ще була купа супер-секретної документації на підлозі  :)
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 24.01.2014 08:20:19
  У Стрию на злітній смузі, точніше у пункті керування польотами видів залишки цього супер-секретного девайсу, властиво залишки - шасі і троха передніх панелей. Ага, ще була купа супер-секретної документації на підлозі  :)

1Л24 старезний прибор і мало секретний (крім схемотехніки і документації по її опису), я не знаю де його купують, але завод не встигає за замовленнями. Супер секретний девайс - це пристрій керуванням ракетами, котрий є ще навіть дуже актуальним.

rodiy

Цитата: linuxoid від 24.01.2014 17:31:52
Цитата: inkognito від 24.01.2014 08:20:19
  У Стрию на злітній смузі, точніше у пункті керування польотами видів залишки цього супер-секретного девайсу, властиво залишки - шасі і троха передніх панелей. Ага, ще була купа супер-секретної документації на підлозі  :)

1Л24 старезний прибор і мало секретний (крім схемотехніки і документації по її опису), я не знаю де його купують, але завод не встигає за замовленнями. Супер секретний девайс - це пристрій керуванням ракетами, котрий є ще навіть дуже актуальним.

Купують ті,  хто купував і 20-30років назад. Аналогів не існує. Принаймі сертифікованих для військових. І будуть купувати ще доти, доки будуть такі гуртожитки навколо ;) Тобто довго...

Electri4king

в принципі нічого не змінилось. вибиті шибки, пусті кімнати набиті горою мусору де-не-де. з жителів хіба одного зустріли на третьому поверсі. окрім графіті й фотографувати нема що :'(



може хтось знає що там, бо я шось не шарю, а цікаво..





































в підвалі




Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Roy

Цитуватиз жителів хіба одного зустріли на третьому поверсі.

Жителів? Бомжа певно?  :)
Meine Ehre heißt Treue

Electri4king

Цитата: Roy від 27.12.2014 23:31:42
Цитуватиз жителів хіба одного зустріли на третьому поверсі.

Жителів? Бомжа певно?  :)

без поняття. стрьомно було заходити і перевіряти, адже він обгородив себе забитими з усіх боків дверима.. але те що там хтось шарудів і говорив - це точно хтось з жителів :)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Roy

Мабуть таки бомж, бо будинок відрізаний від всіх комунікацій. Певно, палить ватру просто в кімнаті.
Meine Ehre heißt Treue

247 Гості, 0 Користувачів