Aнгари на знесінні

Автор Bottlehunter_, 08.02.2011 10:11:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Якщо буде вилазка, то я +1.  Але, напевно, якщо й був тунель, то зараз він засипаний. А квадратні ями - більш схоже на перший погляд, що викопані під бетонні опори. Хоча не знаю добре їх розміщення...
Най жиє Гуцулія!

YserL


Roy

В цьому районі варто приділити увагу на дослідження території церкви св. Йосафата, а також, території позаду хімфарм заводу.
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Цитата: Roy від 08.02.2011 11:33:35
В цьому районі варто приділити увагу на дослідження території церкви св. Йосафата

Хімфарм мені по бубну. Але церкву св.Йосафата, попрошу чемно обійти стороною, я думаю, що моральні цінності мають залишитись моральними цінностями.   :(  Поряд старі бокси для автотранспорту, як в пожарних частинах і школа, нічого цікавого немає.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Цитата: swordlord від 08.02.2011 11:38:53
Цитата: Roy від 08.02.2011 11:33:35
В цьому районі варто приділити увагу на дослідження території церкви св. Йосафата

Хімфарм мені по бубну. Але церкву св.Йосафата, попрошу чемно обійти стороною, я думаю, що моральні цінності мають залишитись моральними цінностями.   :(  Поряд старі бокси для автотранспорту, як в пожарних частинах і школа, нічого цікавого немає.
Стоп. Про які саме ти моральні цінності говориш? До чого це тут? По можливості, заступити на територію, оглянути церковцю та зробити пару гарних кадрів...
А то ше в людей складеться враження що ми варвари... :)
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Цитата: Roy від 08.02.2011 12:00:12
Цитата: swordlord від 08.02.2011 11:38:53
Цитата: Roy від 08.02.2011 11:33:35
В цьому районі варто приділити увагу на дослідження території церкви св. Йосафата

Хімфарм мені по бубну. Але церкву св.Йосафата, попрошу чемно обійти стороною, я думаю, що моральні цінності мають залишитись моральними цінностями.   :(  Поряд старі бокси для автотранспорту, як в пожарних частинах і школа, нічого цікавого немає.
Стоп. Про які саме ти моральні цінності говориш? До чого це тут? По можливості, заступити на територію, оглянути церковцю та зробити пару гарних кадрів...
А то ше в людей складеться враження що ми варвари... :)

А ну це можна  ;D, а я вже було грішним ділом подумав що планується вилазка. А на таке типу екскурсійне турне я підпишусь навіть  ;)
Si vis pacem, para bellum.

Fenriz

+1 на вилазку. коли планує хтось піти оглянути то все місце?

inkognito

 та певно також підпишусь. Хоча це все так дико сумнівно...Така висота, які там тунелі та навіщо? Які РЛС  в центрі міста? Навіщо? Хотів би я на ті тунелі поглянути в бічному розрізі, зокрема на кут нахилу...Що б там могло по колії їздити? Зрештою, на Кривоноса ВЧ ВПС здається - так, що  не виключено, що дані з РЛС стікались туди, а тунелі вже навіяні Львівським епосом.
Resistance is futile

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

+1. Коли приблизно планується вилазка?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stinger

Пропоную в суботу на 10 ранку здибатися біля порохової

Ще тре буде глянути цю вежу за Охмадитом

Drusja

В суботу трохи накладно бо саме на цей день планується ще одна вилазка
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stinger

Ну то по бажанню, хто захоче, той приєднається :)

277 Гості, 0 Користувачів