Підвали Львова

Автор Roy, 09.02.2011 18:56:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

ось ще одне "відлуння" холодної війни - підвал гуртожитка  по вул. О.Степанівни.
Зайшов по роботі. Вхід- герма, потім друга, потім ще декілька на різні боки. За одною коридор з кімнатами, який закінчується люком (запасний вихід).
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Synoptyk

Відкрив люк, там раколаз, що закінчується шахтою закритою каналізаційним люком. Обійшовши гуртожиток побачив люк (на ньому покладений гачок для підняття люків). Відкривши люк можна в зворотньому порядку потрапити до підвала гуртожитка. Ось і все. :)
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Romchick

Підвали під університетом ім. І. Франка. Точніше під корпусом післядипломної освіти.











Тепер ці підвали будуть облагороджувати і робити там аудиторії чи щось їм подібне.

ІНТРОВЕРТ 997

На вулиці Коперника  є під"їзд в якому одні двері будинку зламані ( кодові ) звідти є двері з висячим замком ( іноді він там висить іноді ні ( тобто коли я приходжу в 2 із 3 випадків він відсутній )). Отже підвал представляє з себе фундамент більш раннього будинку ( зараз над ним двір нового будинку ) , який складається з кількох кімнат і коридорів  , один з яких має стіну з діркою в ще якусь кімнату , в найбільшій кімнаті є калюжа і цегла , польська  можливо  австрійська . Маю припущення ,що за однією з стін є прохід в Полтву або інші підвали .
Був я там у цю середу з Bodyabighit який зробив кілька фото і може навіть скине їх у цій темі ( все таки на Експлорері  з тим нюанси ) , на жаль моя апаратура дала паскудний збій , і , тому від мене матеріалу крім тексту поки не буде .
Тут могла бути ваша реклама...

bodyabighit


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

bodyabighit

Докину ще трохи свіжих фоток

ІНТРОВЕРТ 997

Отже нарешті після 5 інсталу ( в цей підвал  ::) ) зняв відео вмісту підвалу , одним дублем в ім"я ненависників ( може аж дуже драматичне ставлення ) моїх псевдо-операторських здібностей . А тепер безпосередньо звіт . Вулиця Коперника , центр міста , під"їзд вже не нового будинку , інсталимося Сталкер , bodyabighit і Я через відчинені навстіж двері по сходах , які повертають на ходу ( в процесі дивимося в гратчате віконце , крізь нього видно внутрішній дворик ) . Оглядаємо коридор в кінці якого зачинені двері , прислухаємося до шумів сантехніки , обстежуємо кімнати з"єднані між собою кількома проходами. Бачимо вмикачі ( всередині є світло ) сходи в інший під"їзд , польську чи може австрійську цеглу ,  :o каналізаційні люки ( є труби що ведуть в бік Полтви ) щурика ,що прийшов зігрітися . В деяких кімнатах є пластикові крісла з сталевими ніжками ( чомусь згадав Метро 2033 ) в дальньому коридорі розумію ,що над нами автівки .

П.С. Дякую  bodyabighit за фото .
Тут могла бути ваша реклама...

Soulstorm


Roy

Нещодавно, попався ящик в підвалі з-під тротилу, по 38 році.

Ну і коробочка цигарок цікава. без акцизок)
Meine Ehre heißt Treue

Svyatodiy

Підвал одної адміністративної будівлі. А саме Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції Львівської області, що знаходиться на вулиці Генерала Чупринки. Не знаю чи зовсім в тему, оскільки підвал 80-х років і історичної цінності не несе.
Також прошу пробачення за якість фото. Треба нарешті купити собі хороший фотоапарат.








Крутіть колесико!

STALKER

Підвал, вул. Дорошенка 30. Ніц особливого крім гарної цегляної кладки і ацкого самоката бульбу з мішками возити. Фото далі:




















Roy

Хо-хо! Там біля самоката висить крута штука! Не знаю як назвивається, але виглядає вона в ділі так:
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Точно точноє там та пружина, забув сказати)

Андрій74

Пацани,це офігенна штука,колись на такій на фізрі пригати.Якщо не помиляюсь,тренажери називали "кузнечик". Навідь змагання проводили,хто довше пострибає.
Най го качка копне...

STALKER

Підвал, вул. Конопницької 13, 13,04,2017












































Driver

Початок вул. Шпитальної, залишки арки старих підвалів.


Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Wolff

Підвал будинку на Дрогобича 10. Півторарівневий. Особливо зподобались вхідні двері.
Всі фото тут.

https://www.flickr.com/photos/142194937@N06/albums/72157694708008414

Андрій74

Як завжди спонтанно,не підготовлено,з камерою на телефоні вдалося побувати на Площі Ринок 16 в підвальному приміщенні і не тільки.



В середині іде повністю реконструкція будинку,мешканців майже всіх переселили.
Вхід до підвалу,і сам підвал.
















В підвалі були люки.Чи не до полтви виходить,не знаю.
Най го качка копне...

Андрій74





Схось в підвалі влаштуваш молитовню



Шукав напис в цеглі,вибір не дуже великий.





На поверхах попадались ось такі різні речі,до чого вони можна тільки гадати






В колишній квартирі надибав ось такий можливо раритет.





Най го качка копне...

371 Гості, 0 Користувачів