Покинуті будівлі

Автор Roy, 09.02.2011 20:53:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Три недосліджені і доступні для огляду будівлі. Всі фотки взяті з панорам Яндекса.

Зелена, 99. Житловий будинок, обгороджений парканом, підготовлений чи то до знесення, чи то до ремонту



Левандівська, 11. Тут за листям майже не видно будівельну огорожу з діркою збоку і адміністративну (принаймні мені так здається) радянську будівлю.



Польський двоповерховий житловий будинок, котрий має одразу дві адреси - Б. Хмельницького 144 і 146. Не обгороджений, швидше всього, буде зноситися. Охороняється хіба бабкАми, що сидять на лавочках в дворі. Залізти можна буде з правої сторони, одразу на другий поверх, по купах битої цегли.



Треба буде принагідно дослідити, що ж там всередині.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

UPD: будинок, що на останній фотці (вул. Б. Хмельницького) вже знесений. На його місці будують новий.

Ото не треба відкладати на колись те, що можна зробити нині ввечері. Ніколи всередині вже не побуваю >:(
Най жиє Гуцулія!

maxis

На Зеленій - звичайний житловий будинок, просто паркан "модний " )))

Bottlehunter

Цитата: maxis від 03.08.2012 09:05:01
На Зеленій - звичайний житловий будинок, просто паркан "модний " )))

Та ні, він вже принаймні рік як світить порожніми вікнами. Вхідні двері закриті, але всередину можна влізти через підвал. Минулого тижня навколо будинку прибрали територію, вирубали кущі. Напевно, скоро почнеться будівництво.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Вчора був в закинутому будинку на вул. Стуса. Наразі не відомо, що тут було раніше. Судячи з внутрішнього планування та розміщення, адміністративна будівля. Триповерхова споруда ззовні виглядає добротно, всередині майже немає звичного для таких місць мотлоху і бомжацьких лежанок. В деяких кімнатах зберігся паркет. Схоже, тут почали робити ремонт, та так і не закінчили через брак коштів. На стриху залита нова стяжка, вставлені пластикові вікна, одне з яких вже встигли розбити вандали. Дах перекритий. Дерев'яні сходи, що ведуть на стрих, нові. Та й ті, що стоять тут з часу будівництва, теж непогано виглядають. На вікнах фарбою написані номери телефонів та "продаж-аренда".

Коли я там гуляв, вже сутеніло, тому фото вийшли такі собі.













Клеймо на цеглі "ROHATYN"









Най жиє Гуцулія!

chyapay

Шановні експлоурерівці-форумчани! В мене буде питання до тих хто добре пам'ятає написане на цьому форумі. Я близько години шерстив в розділі "інженерні споруди", а також пробував пошук, тим не менше безрезультатно. Мене цікавить чи є на цьому форумі звіт про об'єкт - закинутий завод на південь від Рясного 2.

Я там був кілька разів, може 4-5, досить цікава місцина. Туди треба їхати маршруткою яка іде на Рясну Руську і сходити зразу за табличкою "ЛЬВІВ", потім перпендикулярно до вул. Шевченка на південь іде пошарпана асфальтована дорога, повз якусь транспортну фірму біля якої постійно стоять фури, далі ідучи по ній зліва бачим діючу пожежну частину, а далі дорога стає все більш засміченою, зліва бачим якраз той завод - висотою поверхів 8, висока його частина повністю закинута, якийсь трохи нижчий цех далі від дороги досі (до того часу коли я там був - 2009 рік) охороняєця. Так от, завод буде зліва, а справа буде кремезна і дивної форми монолітна бетонна споруда хз якого призначення, яка нагадує мені сопла старшої версії космокорабля "Shuttle", пуста всередині, і так само справа ще є обвалені рештки якоїсь не то вишки не то чого, сходова клітка на 3-4 поверха і кусок стіни.

Так от, на заводі тому я облазив усе, де не охоронялось і куди можна було без зламу проникнути. Є підвал, досить світлий як на диво. На поверхах стандартний бардак, як не дивно дофіга всіляких (було) металевих предметів і меблів які (ще) не вкрали на брухт. На 2-му поверсі іде перехід на іншу (висотну) сходову клітку, по дорозі до неї довгий зал, в якому ми часом бачили роботяг якихось (скорше всього з того цеху де ще охороняється) - ?ні певне harvest-али на власні потреби всілякі дерев'яхи і бляху. Вихід на дах без проблем, з даху зачьотні краєвиди, горище як на диво (було) чисте і навіть було кілька (ще) не вибитих вікон, то ж можна було посидіти без протягів. Одної такої вилазки я прихопив із собою весло (гітару, на випадок якщо цей сленг уже вийшов з обігу), з компашкою пошуміли на даху, потім спустились на поверхи потинятись по кімнатках - і в одній із них я мав нещастя то весло залишити і забути. Під впливом дикого урбаненвайрменту нам всім позносило криші (пили тільки пиво і то на всіх не вистачило, такщо то була не п'яна дурка а саме психологічний настр?й отакого місця), і ми почали займатись фігньою себто вибивати двері аля карате, трощити залишки "офісних" предметів та вижбурювати у вікна меблі з кабінетів (кеп, так, погано, так, аморально, не по-експлоурерівськи, знаю, але блін на нас реально напала якась шиза і таки було дуже весело спостерігати за тим як ДСП-шна шафа розміром 3х2 летить з вікна [піднімали і жбурляли такі предметиська ми групою в 4-5 людей]), саме тому я шось завтикав гітару, а потім на другий день повернувся по неї із самого рання годинка так 9-та - та де там, нема - саме тому я і обрискав усі закутки, по кілька разів. Певне, мужики з сусіднього (охоронюваного) цеху прихопили.

Ще одна цікава особливість цієї споруди - я був свідком як мінімум 2 рази як біля входу в закинуту частину заводу зупинялась чорного коліру автівка - кажись жигулі дев'ятка, але я не впевнений, може інша модель - але явно в стилі "мафія 90-х", і з неї вилазили мордоворотні морди голов так 3-4 і залазили в будівлю. Переживаючи за цілісність власної харі а може і життя, я не наважувався заходити при цьому в об'єкт і попадатись їм на очі. Відчуваю, що це мені так пофортило - обидва рази я прийшов якраз ПЕРЕД тим як вони прийшли, а не після - і побачивши під'їжджаюче авто, непальоно смився в кущі напроти споруди. До чого я веду.. На другому (та і здається на деяких інших поверхах) є кілька "непальоних" комірок, в яких вставлені (ну точно не за проектом, а кустарно) міцні металеві двері, які замкнуті колодками і/або внутрішніми замками на довгий ключ. Я спеціяльно придивився, і навіт сробував крізь щілини поглянути, що усередині, та не було толком видно. Ось саме цей аспект зацікавлює найбільше, і я щось думаю, що оті міцні парубкив чорних шкірянках - власники цих "схованок". Що вони там тримають - хз. Наркоту?)) Ну я можу помилятись, може там банальний рубероїд (звизвизвизджений звідкись, само собою) чи ще якісь побутові цінності, але відверто скажу, вигляд ані автівки, ані її пасажирів мені не сподобався.

Sorry за балакучість, та все ж є ще одна іронічна Пи-Си, про цю споруду. Коли відвідували її колективно я і мої друзяки (коли гітара пропала), один із моїх друзів сказав мені, що йому снилась саме ця споруда і місцевість навколо, оця поляна, шестисопельне бетонне чудо навпроти і т.п. - при тому чувак справді ніколи не був там і взагалі не страждає замашками дослідника. І снилось воно не просто так, а в контексті  - буцімто він, я та інші "кєнти" свалюєм по тій траві з того заводу від.. чувачків в чорному.. ну і чувачки ті були зі зброєю, типу кримінал. Іронія, йолкі. То була наша перша вилазка туди і ніхто з нас ще не знав, що такі "чувачки в чорному" там таки бувають... Я сам в містику не вірю і друг той мій теж, а начесати про сон він не міг бо він реально трушний чувак, ми з ним багато пройшли. То просто іронія долі, так сказать...

Так от, може хтось уже був там і виклав звіт сюди на форум а Чяпай сліпий і не побачив?

Roy

Цитата: chyapay від 27.02.2013 05:55:03
Шановні експлоурерівці-форумчани! В мене буде питання до тих хто добре пам'ятає написане на цьому форумі. Я близько години шерстив в розділі "інженерні споруди", а також пробував пошук, тим не менше безрезультатно. Мене цікавить чи є на цьому форумі звіт про об'єкт - закинутий завод на південь від Рясного 2.

.
.
.


Львівхімсільмаш - справді якесь епічне місце. Дивно, що не знайшов теми про нього, ось вона - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3170.0.html
Розписано доволі багато.
Meine Ehre heißt Treue

Dexter

Цитата: chyapay від 27.02.2013 05:55:03
Шановні експлоурерівці-форумчани! В мене буде питання до тих хто добре пам'ятає написане на цьому форумі. Я близько години шерстив в розділі "інженерні споруди", а також пробував пошук, тим не менше безрезультатно. Мене цікавить чи є на цьому форумі звіт про об'єкт - закинутий завод на південь від Рясного 2.

..
..
..




Переглянь заодно наш останній репортаж на Зіку, його друга частина знімалася саме на Львівхімсільмаші=)

inkognito

Більше риби, ібо корисна вона для тру гіків, котрі пошуком користуватись не вміють

upd: 28/01/2013:  chyapay - бан 10 діб, деталі - в Смітнику(tm)
Resistance is futile

YserL

Я так розумію дошкільному навчальному закладу №168, вул. Кульпарківська, 182, прийшов гаплик?




В місті бракує садочків, а така площа пустує. Мда..

inkognito

Цитата: YserL від 11.11.2013 13:39:04
Я так розумію дошкільному навчальному закладу №168, вул. Кульпарківська, 182, прийшов гаплик?

В місті бракує садочків, а така площа пустує. Мда..

   Cтарий, гаплик прийшов дуже давно... Один від 30/06/2009, два від 20/08/2012, три від 21/01/2013 та ше купа по інтернеті... Прикро, дуже прикро...  Сам злий модератор у перший кляс пішов власне у цей садочок (тамка були 1-4 класи на той час). Через тиждень кляс розформували та перевели в сусідній садок ближче до Південного, що межує із здестроєним паркан - у - паркан...
Resistance is futile

Bottlehunter

Були нещодавно в тому ж закинутому будинку в центрі, що й Рой зі Стінгером два роки тому. Всередині практично нічого не змінилося. Старі трухляві сходи, кімнати з проваленою стелею та глибокий розгалужений підвал. На сходах нам зустрівся робітник, один з тих, хто робить ремонт в будинку поруч. Майстри облаштували в одній з покинутих квартир на другому поверсі роздягальню. Чоловік розповів, що нещодавно відселили останніх мешканців, але коли врешті тут візьмуться до ремонту - невідомо. Ось як все там виглядає зараз:











Най жиє Гуцулія!

Driver

Сьогодні сходив в садочка №168 про який згадував YserL що між "Південним" і СШ №18.

Ворота запрошують своєю відкритістю, так ніби скучили за добрими людськими серцями.



Територія здестроєна і схожа на місце де відбувся вибух побутового газу...



Вхід у підвал відкритий



Всередині сміття, конвеєрна стрічка для спуску мішків з бульбов, металеві стелажі для закруток і всі опалювальні труби.







Величезна кількість кімнат











Батареї зрізані газозваркою



На другому поверсі









Віконечко кухні з якого на дітей колись дивилась груба повариха  ;)



Потужні витяжки в наявності



Пішов на вихід



А тут я побачив чотирьох підлітків, клас 7-8, котрі з мішком десантувались в другу частину підвалу, певно молоді металхантери або просто бажаючі пограти в ігру: стрибки в мішку у темряві  ;D



Будем бачити що далі буде з цим приміщенням. Мої варіанти 1)садочок відновлять, 2)знесуть нафіг під еліт-житло середньостатистичного хабарника, 3)приватний еліт-садочок. Перший варіант на мою думку дуже неймовірний.

P.S.:Злого модератора нехотів засмучувати такими фотками.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

inkognito

Дякую, дуже направду. Часто буваю там(і не тілько я), проте у мну має місце певний (мабуть психологічний) бар'єр гет не заходити за паркан...І не було тамка злої поварихи, а йно (здається добра тітка Леся), а по пятницях були зрази із мясоу та сметаноу, котрі злий модератор дуже полюбляв. Ще раз дякую,+
Resistance is futile

Electri4king

будинок на вулиці Левандівська, 11. є ще підвал в який можна спуститись якщо при собі є ліхтарик





























































Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Олесь

Розлуч, закинута відпочинкова база - Ялинка.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Покинуте підприємство.
Обіцяв охороні не світити світлини та відео в інтернеті, принаймні так, щоб неможливо було впізнати, що за об'єкт. Їх начальство пресує через це, просили разів 6. Тому, якщо впізнали об'єкт, не переміщуйте і не задавайте теги для пошуку. Дякую.

Засноване в 1955р.


Решки цеху бетонних конструкцій.


Дві ємності на мазут, ним палили в печах.


Насосна для перекачування мазуту. 


В цих цехах загинула людина, придавило плитами як пробувала добути метал.




Піч зрізали на брухт.








Вцілілого металу дуже мало, лише в важко доступнихмісцях.


Гриб – зморщок, кажуть їстівний (ріс на території).



Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Fry

Тут вже є тема про Самбірський цукровий завод, тому у такій секретності нема сенсу.

Олесь

Справа не в секретності ,а в обіцянці.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

YserL

Закинута Львівська державна школа мистецтв №11 вул. Виговського, 1А?

291 Гості, 0 Користувачів