Фалеристика

Автор Roy, 11.02.2011 01:31:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RottenDeath

Німецька Друкарська Медаль?





А ось з цим знаком/медаллю потребую допомоги, сам незнаю що це таке... колись знайомий знайшов в Києві в якомусь підвалі.



...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Цитата: Roy від 12.01.2019 23:17:27
Історія трансформації моєї знахідки, яка була викопана на городі, яка була в розчині цементу.
Три тижні чистки, і на світ показались два австрійські патріотичні знаки (каппени) карпатської кампанії (ПСВ).
"Карпатська вахта, 1915-1916 роки"

До:


Після:




Були всунуті один в одного.

Оце я розумію знахідка, два в одному! Клас
...fidelis ad mortem...

Roy

В мережі надибав ось такі значки - села та містечка Золочівського району Львівської області, з гербами!


Meine Ehre heißt Treue

Roy

Невелика добірочка значків з символікою ЛАЗу та Автобуспрому, яку я збираю.

Цікавий значок Говерляна 74, з логотипом ЛАЗу.



Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Трішки значків підкину

Значки по Львову





Значки по іншим містам



Пару значків з Карпатами



Значки присвячені охороні природи



Driver

Маю такі значки, деякі без кріплень можу віддати в обмін на шоколадку або опілля)




Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Johnny

Цитата: Driver від 22.06.2019 11:39:48
Маю такі значки, деякі без кріплень можу віддати в обмін на шоколадку або опілля)
Заберу зайця Ну, постривай! без надпису
І це усе законно?

Bottlehunter

Кілька значків з Чехословаччини. Два прямокутні значки у верхньому лівому кутку випущенні в честь проведення сесії Ради Економічної Взаємодопомоги (Совет экономической взаимопомощи) в ЧССР в 1979 році. Це була така міжурядова економічна організація з СРСР на чолі та поважними членами типу Монголії та Албанії. Вікіпедія



В окремій коробочці зібрані значки, присвячені чеській м'ясній промисловості (Masný průmysl). Емблемою промисловців є чеський лев з двома хвостами, який тримає в лапах здоровечу сокиру.

До речі, якщо ви спитаєте чеха, чому лев на державному гербі має два хвости, то швидше за все почуєте класичний жарт: колись на гербі було два леви, але один заліз іншому в дупу  :o А серйозних версій є дві: це символізує об'єднання Богемії та Моравії, а ще в геральдиці тварина з будь-яким подвоєним органом часто означає самця. Тобто можемо бути певні, що перед нами саме лев, а не левиця  :)




Най жиє Гуцулія!

Roy

Маю такий чеський значок: X Všesokolský slet v Praze 1938 10-й Всесокольский зліт в Празі 1938 рік.









Продається.
Meine Ehre heißt Treue

257 Гості, 0 Користувачів