Фалеристика

Автор Roy, 11.02.2011 01:31:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Все що стосується військових відзнак (орденів, медалей), значків та інших будь-яких нагрудних знаків та їхнього колекціонування. Все у цій темі.


Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Будем оживляти тему.

Хочу представити громадськості свою невеличку добірку значків на кепі австро-угорських солдат часів ПСВ.
Солдати носили їх ось так:



Ну а тепер моя добірка:





Знак 7 армії



Перша армія, за Різдво в окопах.



Патріотичний знак з зображенням Франца Йосипа.



Патріотичний знак з зображенням фельд маршала Фрідріха



Патріотичний знак з зображенням кайзера Карла



Армія на річці Ісонзо (Італія)





Знак 35 Золочівського єгерського полку



Патріотичний знак з зображенням кайзера Карла



Полковик полку Людвіга Баки



За досягнення в лижному спорті, або щось того роду





Патріотичний знак з зображенням кайзера Карла і Франца Йосипа


Si vis pacem, para bellum.

inkognito

+, а чи можна було б фото залити на Пікасу, а не на сRadiCAL.ru? Багацько народу тут ся попалили, заливши фото на СрадіКАЛ.ру, ффКантактє, qip.ru та іншу схожу муть. Повірте, так прикро читати гарні старі звіти із котрих на форумі тільки текст залишився...

З.І. Авторе, де лінк на Обговорення? Тутко та у інших новостворених тобов темах --> потому розгрібати банани від ошкірок (зерна від плевел, цінну інфу від такої, що інформаційного навантаження не несе) буде вкрай тєжко та накладно.
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 25.02.2011 22:04:22
З.І. Авторе, де лінк на Обговорення? Тутко та у інших новостворених тобов темах --> потому розгрібати банани від ошкірок (зерна від плевел, цінну інфу від такої, що інформаційного навантаження не несе) буде вкрай тєжко та накладно.
Ні, обговорення тем що стосується знахідок виносити окремо не потрібно. Власне, для того теми розділені по категоріям. Важливе "живе" обговорення знахідок, ідентифікація, допомога, тощо. В цьому якраз найбільша цікавинка, обговорювати конкретну річ, допомагати у її визначенні, шукати істину і т.д. У цьому весь смак, особливо для майбутніх читачів, котрі переглядатимуть матеріал. :)
Ну а дописи, на кшталт "зачот", "тру", "молодець" та їм подібних по інформаційному змісту - просто будуть видалятися з теми.
Цінуватимуться лише якісні дописи і по темі.

Обговореня у розділі Історія в землі варто включати лише у темах підрозділу звіти
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

В межах Львова, там де засмічено відпочиваючими, трапився мені такий, як виявилось, не дуже частий значок.

Зїзд партії NSDAP в Генералгубернорстві Варшава 1942 рік 14-16 серпня.
В оригіналі був на шпильці, нажаль вона не збереглась.







Si vis pacem, para bellum.

goom

Памятний знак про закінчення академіїї.

vitruxa

Знайдено на околицях Львова. Можливо колеги підкажуть що за річ. Є думка що кокарда !!! ( Дата на фото не коректна ).





Roy

Значок ОУН, як мені знайомий комрад підказав.
Meine Ehre heißt Treue

yanktank

Був такий набір, як перший, але ножовка як в другому.

Блондинка в кедах

Пропоную в цій темі ділитися фотографіями значків з своєї приватної колекції.
Знайомтесь, це мої кораблики: Кліпер, Флейт, Вантажний неф і Каравела



А ще в мене в дитинстві, ой ганьба, на шапочці був такий компас причеплений. Мама все казала: Гарно, не гарно - головне, що шапка на очі не лізе! Ненавиділа шапку, а ще й той компас...



Bottlehunter

Сто років Львівводоканалу



Моя шкільна колекція, вчеплена на грузинську шапку типу "аеродром"  :)










Най жиє Гуцулія!

RottenDeath

Трішки з моєї колекції... завтра ще підкину. Це по 1й Світовій, сподіваюсь, що як викладу фото німецьких медалей 2 Світової то нікого не ображу, ще колекціоную зброю (холодну та вогнепальну) і монети.
ці почесні знаки/медалі я знайшов загорнуті в якісь старі газети і шмати дуууже давно на піддаші на вул. Мечникова, це було ще в 80і...

Це по Першій Світовій.
Залізний Хрест 1 Ступені з кільцем, яке було виготовлено на замовлення Ветерана, батька мого колишнього сусіда доля нас з ним звела в Америці,  хоча він був з Галичини.










...fidelis ad mortem...

Roy

Цитата: RottenDeath від 12.01.2019 05:18:03
Трішки з моєї колекції... завтра ще підкину. Це по 1й Світовій, сподіваюсь, що як викладу фото німецьких медалей 2 Світової то нікого не ображу, ще колекціоную зброю (холодну та вогнепальну) і монети.

Привіт! Шикарна колекція. Все оригінал?
п.с. переніс в тему "фалеристика"

п.с.2 На майбутнє, якщо можна, фото з підписом до медалі/знаку, щоб інші дізнались, що це.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Історія трансформації моєї знахідки, яка була викопана на городі, яка була в розчині цементу.
Три тижні чистки, і на світ показались два австрійські патріотичні знаки (каппени) карпатської кампанії (ПСВ).
"Карпатська вахта, 1915-1916 роки"

До:


Після:




Були всунуті один в одного.
Meine Ehre heißt Treue

RottenDeath

Цитата: Roy від 12.01.2019 11:34:27
Цитата: RottenDeath від 12.01.2019 05:18:03
Трішки з моєї колекції... завтра ще підкину. Це по 1й Світовій, сподіваюсь, що як викладу фото німецьких медалей 2 Світової то нікого не ображу, ще колекціоную зброю (холодну та вогнепальну) і монети.

Привіт! Шикарна колекція. Все оригінал?
п.с. переніс в тему "фалеристика"

п.с.2 На майбутнє, якщо можна, фото з підписом до медалі/знаку, щоб інші дізнались, що це.

Зрозумів,  зроблю з підписами і трошки кращої якості.  Так все оригінал.
...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Трішки 2 Світової:
1й. - ?
2й. - знак за бойові дії, пілотний, знайдений мною в м. Червоноград в на початку 90х.




1а медаль, Люфтшульц, тобто Проти Повітряна Оборона.
2а медаль, за участь у оборонній промисловості/за будову оборонних споруджень 3го Рейху



...fidelis ad mortem...

RottenDeath

залізні Хрести 2 ступені

довоєнні значки

медаль та Хрестили за військові заслуги

медалі 12 (люфтваффе) і 20 років служби







медалі за зимові кампанію в росії (зимове, або заморожене м'ясо) оригінал 2 Світова та денацифікована медаль (оригінал) 1957 р






...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Кільце - нагорода за боротьбу з партизанами.










...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Фінська медаль за зимову (антирадянську) компанію 1939го








...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Нарукавні щити нагороди, "Лорієнт" не був офіційно затверджений, це 2й варіант, всього було 3 варіанти.



:D
...fidelis ad mortem...

297 Гості, 0 Користувачів